Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość gość
Spadaj Marteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wilk, mamy na kogo srać. Poooooszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś A co z waszym genialnym planem omijania WPNK szerokim lukiem zeby Wilk popadl w zapomnienie:):):) Chyba nie wypalil:):):)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan sytuacji
Wylooogowana to jakaś twoja nowa wymyślona kochanka autorze tematu ;) :D Teraz pod nią będą padały ściany nieczytelnych tekstów. A jak to aferzystka? Lepiej ją sprawdź IP :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym żebyś we mnie wszedł brutalnie od tyłu chwytając za cycki i biodra pieprzyl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan sytuacji
To widzę na ostro się tu teraz kręci. Już nie akcja "Bacówka" a "burdello, bum. bum"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyślił sobie dwie adoratorki i klika za trzy osoby. Boska triada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam burdello, ochota na seks ze zdrowym samcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja mam wiekszy biust. Zadnen nick i avatar nie uczyni ze mnie bardziej wyuzdanej niż jestem w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś To nie pogadamy a szkoda:( Takie sa zasady na WPNK i sie nie zmienia mozesz sama znalezc sobie Avatar taki ktory najlepiej oddaje Twoja osobowosc seksualna:) Na tym temacie Kobiety maja ociekac pozadaniem a Mezczyzni emanowac Testosteronem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ta wylogowana i nielegalna to jedna osoba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'WILK_1946 dziś @gość dziś To nie pogadamy a szkodasmutas.gif' jesteś żałosnym, skamlącym o uwagę 43letnim gimbusem. won kur/wo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku,czy jak twoja nowa żona po 2 mies małżeństwa,zachoruje np na raka piersi i jej amputują jedną,dalej będzie dla ciebie godna pożądania? lub jeśli nie daj boże będzie chora na inną chorobę i nie będzie mogła długo uprawiać sexu np pół roku,ty będziesz trwał przy niej? Czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj a jak twoj Partner bedzie mial" raka "przyrodzenia,i lekarze jemu amputuja siusiaczka? bedziesz jemu wierna?;)));)));)))watpie:O pewnie przyjdziesz do wilka po prosbie;)));)));)) hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw snujecie domysły, że ja to jakaś słodka, ines, tabasco itp teraz, że ja to nielegalna :D Zaraz sobie wymyślicie, że jestem tajnym agentem FBI... Przestańcie snuć domysły, bo nic wam to nie da :) Wszystko o co do tej pory mnie "posądziliście" to tylko wasza choroba sieroca przez którą nie możecie odpuścić sobie tematu Wilka :) Dzień Dobry Martunia :* Dzień Dobry Wilku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylogowana,mnie tam nie obchodzi kim jestes tak naprawde,bo wiadomo,ze projektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta?czy ja Ciebie prosiłam o odpowiedź??? Chyba nie,prawda?To idź na spacer z psem i nie odpowiadaj niepytana. Czekam na odpowiedź od tego wspaniałego honorowego Wilka.Na razie widzę udaje że pytania nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta gorszej idiotki nie widzialem :-o Masz nadzieję ze Wilk cie przeleci?Chyba za daleko mieszkasz:classic_cool:ale co to dla takiej zdesperowanej pustej idiotki ,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta jest na poziomie gimbazy czyli notorycznego wklejania linków a jej zdanie to..brak zdania,jest zbyt infantylna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Gimbusie nie masz nawet 1% odwagi cywilnej Martusi!!! Chamskie Trolle jada po Wilku a Martus mowi ze lubi Wilka i nic tego nie zmieni gdzie wiadomo ze beda za to po niej chamsko jechali. To sie gimbusie nazywa miec cojones:) Ty nie masz pojecia co to jest odwaga bo jestes kastratem i jedyne cojones jakie masz to te na talerzu jak jesz na sniadanie jajecznice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ty sobie mozesz porzadzic wlasna cipka:))Ode mnie wara!to ja decyduje z kim i kiedy i co:))Paniatno;)));)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×