Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

@gość dziś Mozesz do nas dolaczyc jak masz ochote znasz zasady:) Ale widzisz my z Nielegalna czy Wylogowana nie uwodzimy Siebie po prostu chcemy milo swobodnie pogadac o Wiezi Erotycznej w wiekszymw wiekszym gronie mozesz byc jednym z nas:) Bo taki jest jeden z celow WPNK:) A tylko takie forum jak ERO daje mozliwosc jednoczesnej rozmowy kilku osob o Wiezi Erotycznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wylogowana jak was tam pomarancze atakuja, to nie lepiej na PW?jezyk.gif" A z jakiej racji my mamy płacić za waszą głupotę? To forum jest dla wszystkich. Podoba mi się tutaj ;) No i mam tu też Nielegalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chcesz dolaczyzc znasz zasady musisz miec specjalnie na ten Temat Kobiecy Zmyslowy Nick i Avatar ociekajacy pozadaniem ale z klasa nie wulgrany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku niestety, ale pojawia się komunikat "Szukana przez Ciebie strona nie została znaleziona." :( A chętnie zobaczyłabym Twoją propozycję. Pierwsza dla nielegalnej była boska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wylogowana Spojrz na moj Avatar wstawilem to zdjecie dla Ciebie zebys zobaczyla jak by wygladalo u Cibiebie w Avatarze i moze jakis bardziej sobisty zmyslow i kobiecy Nick wyrazajacy Twoja osobowosc Erotyczna? Zaraz pokaze ci to to zdjecie na zapodaj net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się chyba wezmę dzisiaj za robienie zdjęć ;) No i trzeba by w końcu założyć jakiś normalny profil na kafe a nie "tymczasowy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wylogowana Widzisz to zdjecie na zapodaj.net otwiera ci sie? Masz linka w moim poprzednim wpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylogowana ty sie za żadne zdjecia nie bierz tylko wskakuj w buty i do fotografa idziemy, bo sie na sesje napaliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawełku, kiedy ty biedaku w tym swoim mizernym gabineciku Hipokrates czy jak mu tam, dorobisz się porządnego merca, żeby nie było wstyd z tobą gdzieś jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wylogowana, Nielegalna Dajcie spokoj idea WPNK jest taka zeby jak sie polubimy zebysmy przynajmniej co 3 miesiace spotykali sie cala paczka w realnej Bacowce. Nielegalna ma swietna miejscowke pewnie mozna cos tam takiego wynajac. Moje ulubione polaczenie Gory Lasy Jeziora po prostu raj na Ziemi:) Wylogowana wiec nie marudz ze daleko bo to nie na Alasce:) Wszyscy mieszkamy w Polsce jak sie nam bedzie fajnie gadalo organizujemy taki 4 dniowy wyjazd na zasadach kumpelskich a nie po to zeby byla tam orgia wtedy najlepiej sie poznamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie będzie orgii to ja nie jadę :D żartuję może to jakoś przeboleję ;) wylogowana weź urlop od robienia śniadania swojemu mężczyźnie i wpadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan na latyfundium
Loża szyderców trzęsie się od śmiechu. Robimy zakłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wylog. Nielegalna Zmienilem Avatar bo zapomnialem ze zostawilem ten dla Cibie:) @Nielegal. Moze dolaczy do nas jakis fajny facet wiec co sie bedzie dzialo wieczorem w sypialni na pieterku to juz spawa was dwojga:) W dzien sie integrujemy wszyscy w nocy mozesz sie zintegrowac jeszcze blizej z kim z naszej paczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nielegalnaa Najpierw zerknij na moja wypowiedz i zdjecie powyzej faceta dla Ciebie:) To byloby chyba niezle lekarstwo na zranione Serce:) Ja teraz szukam niezwyklej Kobiety ktora zostanie moja Zona:) A to chyba nie jest czas na Milosc w Twoim zyciu:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mitoman, już strefił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nielegalna Lubisz final w ustach i spijanie do ostaniej kropli nektaru pozadania Mezczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie na miłość jeszcze za wczesnie. najpierw musze się wyleczyć z poprzedniej i załatać krwawiące delikatnie serducho ;) Pan ze zdjęcia powyżej, jak najbardziej na TAK ! Z takim przyrodzeniem miałabym ręce pełne roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk ie co mówi, czuł tą pytkę w tyłku, hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wziąść do ust"- szkoda że ty nie wziąłeś słownika do ręki imbecylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nielegalna Dla mnie najbardziej podniecajaca rzecza jest jak kocham sie z ukochana Kobieta patrzac jej w oczy jak ona ma owulacje zero zabezpieczenia koncze w niej wypelniam Ja swoim nektarem pozadania a ona przyjmuje to z radoscia wtulajac sie we mnie najblizej jak mozna wtedy Wszechswat staje w miejscu a My jestesmy jego centrum:). A po orgazmie czule wtulenie sie w siebie i slodkie slowa o Goralskiej Milosci jak dlugo sie szukalismy ze juz na zawsze razem i takie tam romantyczne czesci Serca Wilka:) Chyba jestes rozczarowana co jest na szczycie listy Wilka:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem rozczarowana ;) każdy człowiek potrzebuje miłości, czułości i oparcia w drugim człowieku ;) ja na razie mam inne podejście i pewnie jeszcze sporo wody bedzie musiało upłynąć zanim ktos trafi w woje serce. na chwile obecną wolę zająć się sobą i swoją seksualnością. na związek przyjdzie jeszcze czas. A jeśli chodzi o finał to tylko w ustach lub piersiach tak bym mogła smakować, czuć lub widzieć spływającą po mnie męskość mojego wybranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×