Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość gość
Podbono Wilk jest tak naładowany testosteronem, że chodzi po Wrocławskich skwerach oraz środkach transportu publicznego i rozsiewa preejakulat :Dt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu widzę ktoś znów z fantazją popłynął na temat wylogowanej :D tylko pozazdrościć rzeszy fanów ;) Ja wczoraj w barze skończyłam i kac nieziemski mnie męczy :( dopiero dochodzę do siebie z herbatką w ręku. Chyba jakiś film włączę. Coś polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk ocieka preejakulatem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie fantazja:))to bzdurne paplanie zgnitego pomidora:))):)):))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta w sumie racja :) tymi to akurat nie ma co się przejmować. biedni żyć nie mogą bez wejścia na temat Wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wydaje czy Martha to twoje drugie konto wilku :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilku:))) mam za nic ich jazdy , niezrozumiale "jakanie" slinienie sie :)):)) wiesz co oni mi moga? ogrod przed domem skopac ;)) na wiosne;)));))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wilczku :* i zaraz mykam odpoczywać. jakoś nie mam dziś nastroju na przepychanki z tą pomarańczową hołotą. gorące buziaki dla Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk 17.16 Idac twoim tokiem myslenia, publiczna deklaracja, ze lubi sie spozywac gowno to wielkie cojones :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wam milego weekendu:)))do milego wyloogowana:))wilku:)))) jedziemy z bratem i towarzystwem odprezyc sie po ciezkim dniu:))dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chcesz gadac znasz zasady odstepstw nie bedzie:) To nie chodzi ze lubi akurat Wilka ale ze potrafi przeciwstawic sie poprawnosci politycznej na ERO ktora wymaga unikania przynajmniej publicznie takich deklaracji wobec Wilka. Zdaje sobie sprawe z konsekwencji takiej publicznej deklaracji w postaci chamskich wyzwisk ale pomimo to jest wierna swoim pogladam to sa wlasnie cojones ktorych brak wielu na ERO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Martus Moze na tym wyjezdzie uda sie w koncu jakiemus mezczyznie znalezc sciezke do Twojego Serca:) Chociaz ja bym wolal zeby to jakis Polak ja znalazl jakbys mogla to wziasc pod uwage:)? Szkoda tracic dla Polski takich odwazne geny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już to pisałeś Iness i jej zjeb...eś nick. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Dzisiaj o 22:20 ci co maja ochote gadamy o tym jak szybko seks jak poznajacie kogos z kim widzicie szanse na Goralska Milosc malzenstwo i cala reszte:) Zasady znacie odstepstw nie bedzie:) Jak patrze na to z boku obserwujac kobiety i facetow to widze to tak: 1. Faceci chcieliby zaczac na pierwszej randce zeby sprawdzic jaka bedzie kochanka jak jest ok to wtedy zaczynamy rozmawiac o roznych waznych zyciowo sprawach ktore musza pasowac zeby pojawila sie Goralska Milosc malzenstwo i cala reszta. 2. Kobiety dokladnie na odwrot najpierw gadamy tygodniami o roznych waznych zyciowo sprawach przeswietlicie nas jak FBA i KGB razem wziete jak jest ok bedzie seks:) Poglady Wilka: Nie widze sensu gadania o roznych waznych zyciowo sprawach jak nie wiadomo czy ta najwazniejsza rzecz dla Wilka czy bedzie dobra kochanka nie jest wiadoma. Wiec najlepiej seks na pierwszej randce albo w trakcie 3 dniowego wyjazdu do Bacowki po pierwszej wspolnej kawie i to jeszcze z inicjatywy Kobiety zeby sie mogla wykazac ze nie ma problemu z jasnym i bardzo jednoznacznym inicjowaniem seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku,szukasz pięknej sexownej kobiety.Nie sądzisz że za wysokie masz wymagania,z rudą łysiejącą z lekka czupryną i swoim niechlujstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku czy to prawda, że jesteś niechlujem? Pytam, bo chcę nawiązać z Tobą kontakt prywatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku nie znudziła Ci się miłość.? I nadal sam jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Nie nieprawda:) Dbam o Siebie a la mam swoj wlasny styl:) I nie zamierzam go nigdy zmieniac:) Nie lubie ganiturów chodze ubrany w wojskowe rzeczy firmy Helikon w oliwkowym jednolitym kolorze tak mi najwygodniej tak jak najbardziej lubie:) I nie zamierzam tego zmieniac juz sie w zyciu nachodzilem w garniturach jestem na swoim i nie musze chodzic w tych pierdo/lonych mundurkach a krawatow nienawidze. Czasami dzinsy buty do trekingu taka wojskowa oliwkowa kurtka koszulka polo ale nie w barwach maskujacych to moj styl taki sprotowo mysliwski tak bym go okreslil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, styl stylem, skoro piszesz, że dbasz o siebie, to dziwne nazywać kogoś niechlujem ze względu na jego styl, skoro człowiek jest czysty i pachnacy Chyba że ktoś chce Ci zrobić na złość i pisze różne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś A czemu pytasz:)? Goralska Milosc to najwazniejsza rzecz w zyciu Wlika reszta to nieistotne p*****ly albo jak ka tylko uzyteczne narzedzia zeby opiekowac sie i chronic tych ktorych kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Jacek 81 Jacku jak chesz zostac na WPNK przepros Martusie i dawaj jakis meski Avatar emanujacy Testosteronem bo takie sa tutaj zasady:) Kobiety maja ociekac pozadaniem a Mezczyzni emanowac Testosteronem:) Przeciez lubisz Martusie to czemu jestes chamski dla niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk, możesz w kilku zdaniach opisać kobietę która chciałbyś poznać? Pomin strefe erotyczna, i to co pisałeś o Zonie Wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Mam w dup/ie co pisza:) Chodze w dobrych gatunkowo rzeczach ale w swoim stylu:) Chcesz zostac na WPNK i bawic sie z nami musisz spelnic zasady czyli dawaj Nicka i Avatar zmyskowy kobiecy ociekajacy pozadaniem ale nie wulgarny proponuje taki:) http://www.wallpaperschanger.com/mid/63380.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×