Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość gość
Szczerze to nie za bardzo wiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisanie na tym temacie uzależnione jest od seksownego zdjęcia w awatarze? Wybacz. Brzmi jak nakaz wykupienia karty członkowskiej w klubie Go-Go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Red Leeloo Takie jest zalozenie tego Tematu to jest ERO Avatar ma wyrazac twoja osobowosc erotyczna jaka jestes kochanka??? Nie obraz sie ale np Twoj mnie jako mezczyne kompletnie odrzuca jest totalnie aseksualny. Masz oczywiscie prawo do takiego ale ponosisz tego konsekwencje bo np. taki mezczyzna jak Ja i nie mowie i tutaj konkretnie o sobie bo wiem ze nie jestes Wilkiem zainteresowana tylko wpadlas o cos zapytac traci kobieta z takim Avatarem kompletnie zainteresowanie erotyczne. Avatar na ERO dziala tak jak twoj wyglad fizyczny w realu jestes atrakcyjna erotycznie mezczyna bedzie mial ochote cie poznawac dalej w innych obszarach nie jestes nawet do ciebie nie podejdzie. Mezczyzna w ciagu 3 sekund juz wie czy przepalby sie z dana kobieta jakby mial brac pod uwage tylko jej atrakcyjnosc erotyczna. Jak jest tak dopiero poznaje dlaej. Tak to dzial w realu na ERO ta funkcje pelni Avatra pisanina najbardziej erotyczna nic nie da:) Jeden obraz mowi i dziala na mezczyzne mocniej niz tysiace stron zapisane na ERO. Ja na te kobiety z goscia w ogole nie zwracam uwagi erotycznie dla mnie zaczynaja byc kobietami w sensie erotycznym od momentu kiedy maja fajny Avatar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty debil wilku jestes. :D :D Baba wstawi ci awka napalencu a w realu jest stara gruba locha z obwislym cycem. I to cie napali? Awek z taniego p****la? Red Leeloo. Moim skromnym zdaniem masz b.intrygujacy awararek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Za chamstwo wypad z tematu!!! Jestes wyrzucony:) Mogles to samo zdanie wyrazic z szacunkiem przyjalbys Nicka i Avatar i normalnie moglbys uczestniczyc zaczeles od chamstwa i i dlatego wylatujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie zaskakuje to upodobanie do avatarow, ale mimo to bym chciała pogadać z Wilkiem ale nie moge sie zarejestrować. No cóż może innym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kobieto chcesz gadac z Wilkiem,naprawdę? Z twoim zdrowiem psychicznym wszystko OK? jeszcze awka sobie założy,bo on tak żąda,ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja biedny wyj***les mnie? A jednak ciagle jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nielegalna/Wylogowana(wg mnie jedna i ta sama osoba)pozakladała na ogolnym swoje tematy i już ma Cię Wilczku w d..e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A masz juz niebieskiego nicka? Jak masz powiem ci jak to zrobic spokojnie zaraz sobie wgrasz Avatar wybierz taki ktory wyraza twoja osobosc seksualna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszkaa
Jak ktos kto spedza 24h na dobe przed kompem moze byc zadbany? pewnie siedzisz w pampersie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt Ci tu nie zarzucił stylu ubrań. Ale że się nie myjesz, nie pierzesz jak widać ciuchów, jesteś brudasem i śmierdzisz. Nie jesteś też ani przystojny, ani szczególnie postawny. I zrobiła to m.in. osoba, która zna Cię z reala, bo podała prawidłowo pewne fakty, których ja tu przez grzecznośc nie powtórzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie mogaca zarejestrować
Właśnie nie mam tutaj konta, nigdy nie miałam. A jak wpisuje email 2 różne, to jest komunikat że taki email juz istnieje, co jest niemożliwe bo nigdy się tu nie rejestrowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszkaa
Wilk to stary len ktory szuka naiwniaczki, ktora bedzie kolo niego chodzila a on bedzie rżnąl wielkiego gorola hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 11 53 . Ta dawna znajoma, jeżeli tak uważała, to mogła mu to powiedzieć prosto w oczy, a nie pierdolić z pomarańczy na forum internetowym. O ile z dziećmi miała rację, o tyle reszta jej wypowiedzi to szczyt chamstwa i braku dobrych manier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz rozmawiac z wilkiem znasz zasady odstepstw nie bedzie:) To po prostu nieprawda co ona opowiada ale nie zamierzam niczego udowadniac bo nie zalezy mi na jej opini czy ogolu ERO ci ktorzy beda mnie inetersowali a Ja ich poznaja mnie realu tam sie wszystkiego o sobie dowiemy. Ta osoba mnie nie zna bo nie potrafila podac rasy mojego psa:) To jest chyba informacja ktora kazdy moj znajomy powinien znac obudodzony o 4 nad ranem lub po wypiciu litra Sliwowicy Łackiej. Co do moje tozsamosci nie bede jej ujawnial nie dlatego ze mam z tym problem ale nie taka jest formula ERO. Uczestnicze w 2 innych specjalistycznych forach gdzie znamy sie z imienia i nazwiska i spotykamy czesto w realu w wiekszym gronie. Tam jest zero chamstwa:) Gdyby tak bylo na ERO to tez nie malbym z tym problemu ale nie widze powodow zeby jednostronnie ujawniac swoja tozszamosc ona dla ogolu pozostanie na zawsze tajemnica beda ja tylko znali ci ktorych cenie. Ktorzy podobnie jak Ja nie maja problemu ze spotykaniem sie w realu bo sa wierni pierwotnej ideii neta jako narzedzia do odnajdywania sie ludzi ktorzy inaczej nie mogliby sie odnalezc a podzielaja wspolne pasje lub po prostu lubia swoje towarzystwo. Wszystkie infromacje ktore podaje ta fikcyjna znajoma mozna byloby pozyskac z tego co sam o sobie pisalem wielokrotnie publicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość nie mogaca zarejestrować Zaloz sobie nowy mail np swoj nick pozniej wpnk@gmail.com czyli np: aslaug.wpnk@gmail.com Jak zalozysz i zalozysz juz stalego nicka powiem ci jak wstawic avatar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja tożsamość została już tu ujawniona.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Gość z 11 53 . Ta dawna znajoma, jeżeli tak uważała, to mogła mu to powiedzieć prosto w oczy, a nie pie**olić z pomarańczy na forum internetowym. O ile z dziećmi miała rację, o tyle reszta jej wypowiedzi to szczyt chamstwa i braku dobrych manier. 1 Podobnie jak kreowanie się na bożyszcze i marzenie wszystkich kobiet przez wilka. Oraz inne rzeczy, o których juz zmilczę, bo to nic nie da, gdyz ten człowiek nie posiada wstydu, więc wszystko i tak spłynie po nim jak woda po kaczce i będzie tu tkwił zawsze betonem, a jego życie będzie dalej leżało i kwiczało.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uproszczasz Autorze. Jesteś ode mnie sporo starszy, dziwię się, że wierzysz jeszcze w bajki. Właściwie nie dotknęło mnie czy podoba ci się mój awatar czy nie. To tylko podmiot w mojej osobowości. Odrzuca Cię bladość, melancholia, barwy, forma maski? Gdybym wystawiła tyłek, biust modelki uznałbyś mnie za wartościową kobietę? To zaniża Twoją intelektualną osobowość,wiesz? Ale domyślam się, że bardzo prosty mężczyzna z Ciebie. Seks i ciało, cipka i piersi, matka i żona. Ideologia konserwatywna, ale spotykana. Dziwi mnie po prostu, że nie szukasz tu żony w treści,a w oprawie., która jest wygoglowaną fikcją. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Red Leeloo Wiesz wszystko opiera sie na zaufaniu:) Ja zawsze zachecam zeby wstawiac kogos podobnego fizycznie i osobosciowo do siebie tak jak ja mam Ragnara z Vikings. Bo jak wiesz idea tego tematu miedzy innymi jest taka zeby osoby wolne mogly sie tutaj poznac i jak zaiskrzy od razu spotkac w realu. Moze dzieki WPNK odnajada Goralska Milosc w realu ale oczwiscie zachecam zeby to nie byl jedyny kanal bo specjalistyczne portale sa kilkadziesiat razy skuteczniejsze niz ERO ale nie widze powodu zeby i z tego kanalu nie korzystac:). Ale to nie chodzi tylko o Goralska Milosc ale chcialbym zeby jak sie nam bedzie fajnie tutaj gadalo zebysmy co 3 miesiace spotykali sie na zasadach kumpelskich jako paczka w jakiejs fajnej Bacowce taka mam idee kto bedzie chcial to skorzysta. Wiec jak widzisz to nastawienie na real jak najszybciej na WPNK powoduje ze nie warto klamac o swoim wygladzie bo zaraz wszystko wyjdzie na jaw:) Ja w ogole nie jestem zainteresowany osobami z ERO ktore odrzucaja poznawanie sie w realu i wszystko zawsze tylko na ERO. Oczywiscie maja prawo do takiego podejscia ale mi akurat szkoda czasu na takie powierzchowne relacje miedzyludzkie. Ja jestem ciekawy wartosciowych ludzi lubie ich poznawac stad moja idea niezmienna od chyba juz 8 miesiecy od kiedy jestem na ERO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Red Leo Ten wybor kogos z serialu lub filmu ma jeszcze jedna zalete mozna oddawac rozne swoje stany emocjonalne wstawiajac rozne zdjecia ale nie zmieniajac osoby w Avatarze:) Ragnar daje mi naprawde wiele mozliwosci chetnie z nich korzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasad numer jeden Autorze i dla Was Kobiety z tego castingu: Nigdy nie ufajcie do końca cyberprzestrzeni. Wszyscy nosicie maski na twarzy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Red wilka to nie przekona. Prostak z niego. A kobieta na twoim awatarze ma piękną twarz tylko pomalowaną jak w Meksyku czy cóś. 😴 . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk tylko c***jem mysli. Nie wiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Red Leo Zle mnie zrozumials ze swoim Avatarem albo Ja zle widze zdjecie bo jak dobrze go odczytuje to ma jak w horrorze zaszyte usta. Ja uwielbiam tatauze malowanie twarzy takie jak wystepuje w pierwotnych wspolnotach pokaze ci seksowna kobiete moim zdaniem wlasnie z takiej wspolnoty. Ja nielubie plastikowych modelek im bardziej naturalna pierwotna kobieta tym bardziej mi sie podoba:) http://1.bp.blogspot.com/-JQ87YI7uL_w/UXjvSigzVwI/AAAAAAAALjo/NscoIziGlN8/s1600/4.jpg Ta kobieta je wytatuowana ale w taki sposob ze podkresla swoj erotyzm kobiecosc. Prosilem cie zeby sie nie obrazala na moja ocene Twojego po prostu szczerze ci powiedzialem jak go odbieram jako mezczyzna:) Dla mnie jest aseksualny moze przez to wrazenie ze symbolizuje zaszyte usta jak u martwej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×