Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość gość
W nawiązaniu do mojej wypowiedzi z 9.50. Wilk wklejki wstawia, aby tylko odsunąć uwagę od mojej wypowiedzi z 9.50. Rozgoryczony mitoman chce swoją goryczą zarazić cały świat. Nie jestem wilku feministką i nie dążę do zachwiania tradycyjnych ról kobiety i mężczyzny w związku. Związek to partnerstwo. My jesteśmy razem od liceum( wiesz, co to jest?),mamy trzech synów( wiesz, co to ojcostwo?).Mąż jest dyrektorem szpitala(tam trafisz ze swoją chorobą!), ja dyrektorem MOPS-u w naszym mieście( tam ludźmi nieprzystosowanymi społecznie jak ty , mam styczność).Mamy po 40 lat i wspaniałe małżeństwo (pomagamy społecznie kobietom skrzywdzonym). Mamy swoje pasje( paralotnie, skoki spadochronowe, wędkarstwo),zwiedzamy kraj i Europę. I wspólne przeglądamy strony internetowe i poszukiwaniu agresji,szczególnie w stosunku do kobiet i dzieci,by przestrzegać przed nią a w razie potrzeby interweniować. Jesteśmy w gronie wspaniałych osób, w różnych stowarzyszeniach, gdzie udzielamy wsparcia. Na kafeterii kilka razy też skutecznie podjęliśmy interwencje. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on mnie skrzywdzil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.41 uważaj, bo ten psychopata z nożem chodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś To po co zaczynasz od obrazania ze ktos cie brzydzi to nie jest merytoryczna dyskusja tylko zwykly brak kultury osobistej i chamstwo. Przeciez moglas wejsc przyjmujac zasady i z szacunkiem przedstawic swoja wizje malzenstwa zczym sie nie zgdasz z Wilkiem i dlaczego. Tak zachowuje sie czlowiek posiadajacy minimum kultrury osobistej jak wchodzi na nie swoj Temat czyli odnoszac do reala przysiadajac sie wielkiej goralskiej karczmie do towarzystwa siedzacego przy debowej lawie ktorego przywodca jako Tworca Tematu jest Wilk. A juz wystawianie opini drugiemu czlowiekowi na podstawie szczatkowych klilku wypowiedzi bo na pewno nie przesledzilas wszystkich kompromituje cie. Co to ma za znaczenie ze twoj maz jest dyrektorem szpitala??? Czy Ty dyrektorem MOPS? Zaden profesjonalny psycholog nie pokusilby sie o wystawienie komus opini na podstawie takiego materialu jaki Ty masz to naprawde cie kompromituje. Chcesz dyskutowac prosze bardzo szanuj zasady jak ci odpowiadaja. I konkretnie z szacunkiem dla Wilka przedstaw ktore z moich pogladow na temat funkcjonowania malzenstwa ci nie odpowiadaja i dlaczego. Nic nie napisalas czy w pelni zaspokajasz potrzeby erotyczne swojego meza??? Czy w pelni realizujesz jego Libido czy w tej sferze jest z Toba szczesliwy??? Czy znasz jego Libido i swoje bo o tym miedzy innymi jest ten temat. Jak sobie radzic zeby utrzymac wiez erotyczna na wysokim poziomie w dlugoletnich zwiazkach? Co zrobic jesli jest tak jak w ponad 80% zwiazkow ze Libido mezczyzny jest dwukrotnie przynajmniej wyzsze niz kobiety. A w dlugim okresie takie nie zrealizowane w pelni Libido mezczyzny prowadzi zawsze do zdrady lub odejscia do innej kobiety ktora oferuje jego zrealizowanie w pelni. Nie wystarczy ze w innych dziedzinach zycia swietnie wam sie uklada macie wspolne pasje itp. Wiez erotyczna bedzie szwankowac jest bardzo duze ryzyko zdrady i i odejscia meza. Bo zanik wiezi erotycznej lub problemy w niej u mezczyzny bardzo szybko przekladaja sie na zanik wiezi emocjonalnej a stad juz krotka droga do odejscia i lub zdrady. Ps. Synow gratuluje:) 1. Naprawde szczerze jak poczytasz to wielkie moje marzenie miec przynajmniej jeszcze 2 na razie same corki:) Moze sprzedasz mi swoja metode jak to zrobic zeby bylo 3 pod rzad bo to naprawde niezly wynik:) 2. Jesli chodzilo ci o ostre branie od tylu bez pytania o zgode polecam lekture tego Tematu jednego z moich pierwszych na ERO http://f.kafeteria.pl/temat/f8/granice-brutalnego-brania-swojej-kobiety-bez-pytania-jej-o-zgode-p_5948972 Czasami warto zapoznac sie ze wszystkimi wypowiedziami osoby zanim sie ja oceni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Zamykam ten Temat bo doszlismy do 50 strony i zaczyna sie mulic zglosze do usuniecia zeby nie zasmiecal ERO. Wszystkie nowe z cyklu Wspolnota Polska Nocy Kupały beda mialy przy sobie date rozpoczecia wiec najlatwiej bedzie wam sie zorientowac ktory jest biezacy. Ten nowy to: Wspolnota Polska Nocy Kupały 10.03.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamykasz? hahahha UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hurra , zamykasz? na zawsze? hopla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B.D.J.Q.P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się całkowicie z wypowiedzią 9.50 Wilku jesteś tak pojeeany że szkoda gadać:-o Tylko do ciebie gwno co dociera jak do betonu. Zapamiętaj sobie że mechaniczne rchanie nie zbuduje związku.Ty cAŁY CZAS PIERsz tylko o jedny i do jednego sprowadzasz szczęście w związku,do libido i jego zaspokojenia.Jak nie,to zdrada.a GDZIE RESZTA?wlaśnie wspólna pasja,zainteresowania? Zresztą na chj ja to tu piszę jak ty jesteś tępy,że bardzo ci dobrze że żadna cię nie chce.Nawet branie na zapadłą klatę i piernie o zabijaniu w obronie rodziny w parku.Jesteś chory,chory,chory i dobrze o tym wiesz.A teraz wypieralaj z forum w podskokach z przytupemi chołubcami bo nikt cię tu nie chce,ani twoich nowych tematów debilu,won🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hyc tego emeryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest chory na łeb, szkoda pisac do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze ktoś z nim będzie pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Zamykam ten Temat bo doszlismy do 50 strony i zaczyna sie mulic jest juz zgloszony do usuniecia zeby nie zajmowal miejsca na ERO. Wszystkie nowe z cyklu Wspolnota Polska Nocy Kupały beda mialy przy sobie date rozpoczecia wiec najlatwiej bedzie wam sie zorientowac ktory jest biezacy. Ten nowy to: Wspolnota Polska Nocy Kupały 10.03.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gggggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×