Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość gość
Klamca klamca!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamca kłamca kłamca
wycierający sobie gębę honorem. Kłamie jak z nut, ze to nie jego numer telefonu, a to jest jego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty kłamco głupszy. Na cholerę z nim piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamca kłamca kłamca
Nie piszę z nim, ale O NIM. A ten temat i tak zawsze będze wisiał u samej góry, bo on go ZAWSZE będzie podbijał. A tak przynajmniej będzie wisiał z prawdą i ostrzeżeniami na widoku, zamiast z jego debilizmami i kłamstwami rzucającymi się w oczy w tych obrzydliwych, tasiemcowych wklejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kłamco jest inny temat, gdybyś nie zauważył. Nie podbijamy tego !!!!!! wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMartha2
wilku trzymaj:-)mocno Andrzejowi. nie ran osoby,ktorej nie mozesz zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My MMarthy lubimy siedzieć na przyrodzeniu wilka. Lubimy być mendami :-) nie ran osoby,ktorej nie mozesz zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMartha2000
My MMarthy lubimy bączki wilka. nie ran osoby,ktorej nie mozesz zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Martus Dziekuje nie jest latwo teraz publicznie okazywac ze sie lubi Wilka:) Tym bardziej doceniam to co mowisz:) Nie martw sie o Wilka:) Jak ktos sobie wyobraza ze na Wilku to co pisza na ERO moze robic wrazenie sa naprawde infantylni:) W realu Smierc juz tyle razy zagladala mi w oczy ze sie nawet polubilsmy:) Wiec wpisy chamskich gowniarzy i zazdrosnych bab z ERO probujacych zniechecic do mnie Kobiety naprawde splywaja po mnie jak woda po Wilku jak wyjdzie z Jeziora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Martus Bedziemy mieli spokoj teraz na Wspolnota Polska Nocy Kupały bo Chamskise Trolle i zazdrosne odrzucone przez Wilka babska postanowily omijac WPNK szerokim łukiem zeby go nie podbijac:) Nie mogli nam zrobic wiekszego prezentu:) Myslalas nad tym treningiem dla Ramzesa zeby ciagal rower z Toba w specjalnej uprzezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Do przyszlej Zony Wilka Tak bardzo tesknie za Toba kochanie powinnas juz siedziec u mnie na kolanach przy kominku :) Realna Bacowka nad Jeziorem Sosnowka http://zapodaj.net/8231fd173b8c6.jpg.html Nie potrafie tej Tesknoty ubrac w slowa ale posluchaj Ty na pewno zrozumiesz... Sciezke do mojego Serca masz na pierwszej stronie... Cristina Branco https://www.youtube.com/watch?v=W9X8_gycTUY Wilk z Zona http://25.media.tumblr.com/af5e393a6c51fb39a52b906d487808cd/tumblr_ml3kc3v5Lu1qlludco1_400.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a Seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Wilk jest Wolny i szuka niezwyklej Kobiety przy ktorej odnajdzie Goralska Milosc ktora zostanie jego Zona i Matka jego Synow i Corek:) Cele Tematu: 1. Więz Erotyczna jako najwazniejszy element Milosci jak ja utrzymac na wysokim poziomie w stalym zwiazku 2. Miliosc do Polski i obowiazki kazdego Polaka wobec niej jak walczyc z nieuchronna okupacja Rosyjska ktora nastapi jak padnie Ukraina ostatni Bastion naszej Wolnosci 3. Biesiada Erotyczna gdzie celem jest to zeby poznac kogos z kim w realu mozecie odnalezc Goralska Milosc. Zasady na tym Temacie 1. Wilk rzadzi tutaj niepodzielnie jako Tworca Tematu tak jak w Prawie Wilka na ERO jest zapisane. 2. Obowiazuje koniecznosc posiadania stalego Nicka i Avatara jasno definiujacego plec. Pozostale wypowiedzi beda Ignorowane. PRAWO WILKA NA ERO 1. Na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca to on ustala jego: 1.1 Cele 1.2 Zasady 1.3 Klimat 1.4 Kto jest a kto nie mile widziany na Temacie 2. Nie pasuje ci Temat i osoba jego Tworcy to: 2.1 Szukasz takiego Tematu ktory ci odpowiada 2.2 Nie znajdujesz zakladasz wlasny Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Biesiada Erotyczna Tutaj kazdy jasno musi odpowiedziec na poczatku czy jest wolny i chce poznac kogos w realu zeby odnalezc Goralska Milosc. Nie musi mowic tego publicznie wystarczy ze tu wszedl i w profilu ma wstawionego maila do siebie to jest jednoznaczna informacja ze tak jest i ze kazdy uczestnik biesiady ktore sie wydaaje ze zaiskrzylo miedzy nimi bez publicznego pytania na Temacie ma prawo do niego napisac. Mail najlepiej taki tylko pod ten temat. Brak maila w profilu oznacza ze nie jestescie wolni. Tutaj rzadzi niepodzielnie Wilk tutaj jest Wspolnota Polska Nocy Kupały tu nie zatrzymujemy sie w pol slowa nie mowimy aluzjami i nigdy nie wiadomo czy to co mowimy jest: 1. Ostrym zart erotycznym 2. Wyrazem naszych realnych marzen 3. Tym co sie rzeczywiscie zdarzylo w realu ale jest poetycko opowiedziane zeby zachowac prywatnosc ale jest prawdziwe I tak juz zawsze bedzie bo taki jest Wilk caly z reala i nigdy inny nie bedzie a jak Wilk sie nie zmieni nie zmieni sie Wspolnota Polska Nocy Kupały Leonidas powiedzial do posłow Perskich: Tu jest Sparta!!! A Ja Wilk mowie: Tu jest Wspolnota Polska Nocy Kupały!!! Gdzie granica miedzy zartem marzeniem a realem nie istnieje cos co sie zaczyna od zartu zawsze moze sie skonczyc w realu Goralska Miloscia!!! Wiec kazdy wchodzi tutaj na wlasne ryzyko!!! Jest dla Ciebie za ostro nie wchodz albo wchodz jak masz owulacje i takiej ostrosci wlasnie potrzebujesz!!! Wilk http://media.tumblr.com/0e1f9085adf97fbc473849e968a345e3/tumblr_inline_n26rlq6sD71sac3xa.gif Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście dziś Tobie to już kompletnie odwala. Dokarmiasz trolli całym sobą. pechowiec.gif Żerują na tobie, jak sępy na padlinie. Chcesz być wilkiem a kręcisz się jak chomik w kołowrotku. pechowiec.gif Zlałbym ten donos ciepłym moczem, ale chodzi o Niestałą., z którą już sobie pisaliśmy. I jak czytam te twoje głupoty, to mnie cḥuj strzela. zly.gifwsciekly.gif Twoje akcje pieṛdolcu doprowadziły cię do stanu, że jesteś nie lepszy od Sraty Mamuta, czy Dyskobola. pechowiec.gifpechowiec.gif Napisałbyś lepiej coś ciepłego o Madzi, to by więcej dla Niej znaczyło, niż twoja teoretycznie męska postawa. Chore wojny z przygłupami o honor góralki. pechowiec.gif Jaki ty jesteś niemetroseksualny pechowiec.gif Jak nie stoisz w rozkroku. pechowiec.gifpechowiec.gif Dzięki temu stałeś się błaznem. pechowiec.gif Nie poznałem tu bardziej płaczliwego ch*j̣ka niż ty pechowiec.gif I od Karuzeli trzymaj się z daleka poj̣ebie, bo tam panują inne zasady, których nie zrozumiesz zakuty łbie. zly.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.02.26 kurde ktoś usunął post z numerem tel. no to lecimy ...696 tak się zaczyna ten koszmar dalej jest - jakby ktoś jeszcze nie wiedział ...100 a na samym końcu 937 usmiech.gif gość 2015.02.26 gościu z 21.15 - bo jest myślący inaczej pechowiec.gif a co zrobił? konkretnie się nie da, bo może rozpoznać ogólnie - szantażuje (np. ujawnieniem prywatnej korespondencji) jeśli się czegoś nie zrobi , próbuje wymuszać pewne działania itp. zainteresowane na pewno wiedzą o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.02.26 Ja go znam osobiście. Potwierdzam wszystko niestety. Czemu pisze z gościa? Zwyczajnie się boję, bo wiem jaki to człowiek. Uwolniłam się od niego, było to bardzo trudne. Byłam ofiarą prześladowań z jego strony. Ale dziś wiem jedno. Nigdy więcej wilków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.02.26 Ja z nim mailowałam. Zdobył moje zaufanie. Udawał przyjaciela. Potem zaczął wykorzystywać to wszystko przeciwko mnie. Prywatne sprawy. Groził. Straszna historia. gość 2015.02.26 gosc 18.28 Nie chcę za dużo pisać żeby znowu się nie przyczepił. Ale tak, u mnie na początku było w miarę normalnie. Szybko chce przejść na telefon, pisze że sam zadzwoni bo ma abonament za free, czary mary, miły facet. A w międzyczasie stosuje swoje techniki żeby cię uzależnić od siebie, mówi ci co masz robić, że ty źle myślisz i nie masz racji, obraża się, potem każe przepraszać, wszyscy inni nie są honorowi itp, to tak w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Ja twierdze ze ta ktora oskraza Wilka jest szantazystaka ktora wciaga facetow w wymiane mailowa a jak nie chca z nia sypiac i odejsc od swojej kobiety to szantazuje ze to ujawni i wiem to doskonale:) A teraz niech sprobuje udowodnic na ERO ze tak nie jest:)??? To jest moj komentarz do tych smiesznych oskarzen zakochanej nastolatki ktora bardo by chciala miec w kartotece znajomsc z Wilkiem ale Wilk nawet nie wie ze ona tego chiala wiec teraz lata po calym ERO za Wilkiem i probuje odstraszac rywalki Kobiety od Wilka:) A nie jest wstanie odpowiedziec proste pytania jakie jej zadalem:) To teraz niech ta Kobieta ktora twierdzi ze Wilk ja tak bardzo skrzywdzil i napisze na jakim etapie byla nasza znajomosc. 1 O co Wilka konkretnie oskarza bo na razie wylowilem tylko jedno ze rzadalem od niej poparcia w sporze z Tabasko bo jak nie to ujawnie cos prywatnego i intymnego z naszej relacji? 2. Czy pisalismy ze soba tylko na maila? 3. Czy rozmawialismy telefonicznie? 4. Czy spotkalismy sie w realu i rozmawialismy tylko na kawie i do niczego wiecej nie doszlo? 5. Czy uprawialismy razem seks i czyja to byla inicjatywa ten pierwszy seks? Ale odpowiedzi maja byc konkretne bez lania wody!!! To pokaze ze klamie:) Jak bedzie unikac konkretnych odpowiedzi bedziecie mieli jasny dowod ze klamie. Kazdy moze o kazdym z was napisac dowolna bzdure na ERO i jest niemozliwe bez jasnych odpowiedzi zajecie stanowiska wobec tego. Ona pluje pomowieniami ogolnikami nie pisze nic konkretnego na jakim etapie byla nasza znajomosc? Mialem kontakt ze wszystkimi z ktorymi takie bliskie znajomosci utrzymywalem i to nie jest zadna z nich ze wszystkimi mam bardzo dobre relacje:) Nawet gdyby dysponawala jakims cudem telefonem do mnie to o niczym nie swiadczy bo powiedzialem wam ze jestem Trenerem Sportow Silowych z Wroclawia ktory zajmuje sie tym od ponad 20 lat wiec moj telefon moze gdzies krazyc w sieci i moga go znac tysiace osob. Niech wstawi jakiegos goracego maila od Wilka wszyscy wiedza jak pisze niech sie pochwali ze Wilk do niej ta napisal:) Jak nie ma takiego do pokazania znaczy ze klamie. Bo w jaki sposob to mialoby zwiekszyc zagrozenie dla niej ? Przeciez jesli twierdzi ze miala taka bliska relacje to znam jej telefon wiem jak wyglada gdzie mieszka itp To co zmienia wstawienie wymiany mailowej na ktore dalem jej zgode ale do tej pory cisza:) Ps. Na takie same pytania niech jasno odpowiedza wszystkie kobiety ktore oskarzaja Wilka o nie Honorowe zachowanie wobec nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"WILK_1946 2015.02.26 @Wszyscy Powtarzam to nie moj numer telefonu na ERO znaja go tylko 4 osoby i kazdej jestem pewien" Hm, 4 osoby znaja twój numer telefonu? a podobno sporo osob już poznales w realu... ciekawe... podobno u ciebie zaraz rozmowa przez tel., skoro wiec znaja go 4 osoby, to gdzie te sporo osob, z którymi się spotkales?? Kolejne klamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszkaa
Niezla wojenke tu prowadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Użytkownicy forum Kafeterii z działu "Życie erotyczne" uprzejmie proszą o nie podbijanie tematu Wilka_1946. Dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Mam 2 numery telefonu jeden prywatny ktory znaja tylko 4 osoby na ERO a drugi do kontaktow z Kobietami ktore chcialyby zostac Zona Wilka:) Ten ktory podala nie jest zadnym z nich:) Nawet jakby jakims cudem miala moj numer prywatny to o niczym nie swiadczy wielokrotnie pisalem ze jestem Trenerem Sportow Silowych z Wroclawia i prowadze od wielu lat wlasny Gabinet Trenersko Dietetyczny bedac na swoim moj numer telefonu znaja tysiece osob. Nie odpowiada na konkretne pytania na jakim etapie byla nasza znajomoc i o co konkretnie ma do mnie pretensje poza tym ze twierdzi ze wymagalem od niej poparcia mnie wsporze z Tabasko. Wiec golym okiem widac ze to jest akcja albo Tabasko albo Niestalej Czytaczki bo obie zglosilem na Redakacja Kafe do sprawdzenia czy nie spamowaly i chamsko trollowaly z pomaranczy innych kobiet:). Nie jest wstanie wkleic zadnego maila od Wilka mocno erotycznego a wszyscy wiedza jak Wilk pisze:) Przeciez jeli mialaby takie bliskie relacje z Wilkiem to ujawnienie maila nic juz nie zmienia bo mialbym jej numer telefonu wiedzial jak wyglada gdzie mieszka itp:) Wiec jest jasne ze klamie:) To jest jakas zakochana nastolatka ktora wymyslila sobie ze miala romans z Wilkiem a Wilk nawet nie wie o jej istnieniu:). Cala akcja sie zaczela jak sie okazalo ze Temat Wilka znowu zaczyna sie krecic bo byla chwila spokoju gdzie Chamskie Trolle z ERO liczac ze sluch o Wilku zaginie nie wchodzily tutaj. Wiec jak sie okazolo ze to nie dziala zaraz byl nalot na Temat Wilka zeby przypadkiem nie bylo tu milo i ciekawie:) Lata po wszystkich dzialach Kafe gdzie sa tematy z listem Wilka do przyszlej Zony i stara sie odstraszyc konkurentki zeby zadna z nich nie zabrala jej Wilka:) Typowe zachowanie niezrownowazonej emocjonalnie zakochanej po uszy w Wilku nastolatki ktora Wilk nawet nie zauwaza wiec w ten sposob probuje zwrocic na Siebie moja uwage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Do przyszlej Zony Wilka Tak bardzo tesknie za Toba kochanie powinnas juz siedziec u mnie na kolanach przy kominku :) Realna Bacowka nad Jeziorem Sosnowka http://zapodaj.net/8231fd173b8c6.jpg.html Nie potrafie tej Tesknoty ubrac w slowa ale posluchaj Ty na pewno zrozumiesz... Sciezke do mojego Serca masz na pierwszej stronie... Cristina Branco https://www.youtube.com/watch?v=W9X8_gycTUY Wilk z Zona http://25.media.tumblr.com/af5e393a6c51fb39a52b906d487808cd/tumblr_ml3kc3v5Lu1qlludco1_400.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk debilk jak mozna prowadzic taki monolog?! haha ależ psychol. No nie moge. leze i placze! hahah pajac troll W I L K Hahahahah! szok. buhuhuhuhuhahaah. PSYCHOL Wspólnota Polska nocy kupy i pałyy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Ja twierdze ze ta ktora oskraza Wilka jest szantazystaka ktora wciaga facetow w wymiane mailowa a jak nie chca z nia sypiac i odejsc od swojej kobiety to szantazuje ze to ujawni i wiem to doskonale:) A teraz niech sprobuje udowodnic na ERO ze tak nie jest:)??? To jest moj komentarz do tych smiesznych oskarzen zakochanej nastolatki ktora bardo by chciala miec w kartotece znajomosc z Wilkiem ale Wilk nawet nie wie ze ona tego chiala wiec teraz lata po calym ERO za Wilkiem i probuje odstraszac rywalki Kobiety od Wilka:) A nie jest wstanie odpowiedziec proste pytania jakie jej zadalem:) To teraz niech ta Kobieta ktora twierdzi ze Wilk ja tak bardzo skrzywdzil i napisze na jakim etapie byla nasza znajomosc. 1 O co Wilka konkretnie oskarza bo na razie wylowilem tylko jedno ze rzadalem od niej poparcia w sporze z Tabasko bo jak nie to ujawnie cos prywatnego i intymnego z naszej relacji? 2. Czy pisalismy ze soba tylko na maila? 3. Czy rozmawialismy telefonicznie? 4. Czy spotkalismy sie w realu i rozmawialismy tylko na kawie i do niczego wiecej nie doszlo? 5. Czy uprawialismy razem seks i czyja to byla inicjatywa ten pierwszy seks? Ale odpowiedzi maja byc konkretne bez lania wody!!! To pokaze ze klamie:) Jak bedzie unikac konkretnych odpowiedzi bedziecie mieli jasny dowod ze klamie. Kazdy moze o kazdym z was napisac dowolna bzdure na ERO i jest niemozliwe bez jasnych odpowiedzi zajecie stanowiska wobec tego. Ona pluje pomowieniami ogolnikami nie pisze nic konkretnego na jakim etapie byla nasza znajomosc? Mialem kontakt ze wszystkimi z ktorymi takie bliskie znajomosci utrzymywalem i to nie jest zadna z nich ze wszystkimi mam bardzo dobre relacje:) Nawet gdyby dysponawala jakims cudem telefonem do mnie to o niczym nie swiadczy bo powiedzialem wam ze jestem Trenerem Sportow Silowych z Wroclawia ktory zajmuje sie tym od ponad 20 lat wiec moj telefon moze gdzies krazyc w sieci i moga go znac tysiace osob. Niech wstawi jakiegos goracego maila od Wilka wszyscy wiedza jak pisze niech sie pochwali ze Wilk do niej tak napisal:) Jak nie ma takiego do pokazania znaczy ze klamie. Bo w jaki sposob to mialoby zwiekszyc zagrozenie dla niej ? Przeciez jesli twierdzi ze miala taka bliska relacje to znam jej telefon wiem jak wyglada gdzie mieszka itp To co zmienia wstawienie wymiany mailowej na ktore dalem jej zgode ale do tej pory cisza:) Ps. Na takie same pytania niech jasno odpowiedza wszystkie kobiety ktore oskarzaja Wilka o nie Honorowe zachowanie wobec nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś 1. Mam w du/pie opinie publiczna na ERO mam swoj wlasny Temat kto chce i szanuje panujace tu zasady to wchodzi kto nie chce nie wchodzi:) Wszyscy moga sobie nie lubic Wilka wiec niech siedza na swoich tematach nie szuraja do Wilka nie beda mieli Wojny z Wilkiem ani kontaktu. A na ERO i Kafe bede tyle lat ile tylko bede mial ochote nie pasuje ci to zmien Forum:) 2. Nie jestes wyrazicelem zadnej powszechnej opini wszystkich osob z ERO. Podaj liczbe osob ze stalym niebieskim nickiem i 3 miesiecznym stazem ktora uczestniczy w ERO. A pozniej sprosrod tych osob wymien z konkretnego Nicka te ktore popieraja Twoje zdanie:) 3. Opinia Chamskich Trolli piszacych z pomaranczy sie nie liczy podobnie jak wypowiedzi z pomaranczy bo mozna stworzyc sztuczny tlum. Chamskie Pomaranczowe Trolle to patolagia kazdego Forum szambo ktore smierdzi i kazdy omija szerokim lukiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej44
Dziękuje wilku za zaproszenie❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×