Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

@Wszyscy Dzisiaj o 22:20 ci co maja ochote gadamy o tym jak szybko seks jak poznajacie kogos z kim widzicie szanse na Goralska Milosc malzenstwo i cala reszte:) Zasady znacie odstepstw nie bedzie:) Jak patrze na to z boku obserwujac kobiety i facetow to widze to tak: 1. Faceci chcieliby zaczac na pierwszej randce zeby sprawdzic jaka bedzie kochanka jak jest ok to wtedy zaczynamy rozmawiac o roznych waznych zyciowo sprawach ktore musza pasowac zeby pojawila sie Goralska Milosc malzenstwo i cala reszta. 2. Kobiety dokladnie na odwrot najpierw gadamy tygodniami o roznych waznych zyciowo sprawach przeswietlicie nas jak FBA i KGB razem wziete jak jest ok bedzie seks:) Poglady Wilka: Nie widze sensu gadania o roznych waznych zyciowo sprawach jak nie wiadomo czy ta najwazniejsza rzecz dla Wilka czy bedzie dobra kochanka nie jest wiadoma. Wiec najlepiej seks na pierwszej randce albo w trakcie 3 dniowego wyjazdu do Bacowki po pierwszej wspolnej kawie i to jeszcze z inicjatywy Kobiety zeby sie mogla wykazac ze nie ma problemu z jasnym i bardzo jednoznacznym inicjowaniem seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostry żart erotyczny- Wilk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Do przyszlej Zony Wilka Tak bardzo tesknie za Toba kochanie powinnas juz siedziec u mnie na kolanach przy kominku :) Realna Bacowka nad Jeziorem Sosnowka http://zapodaj.net/8231fd173b8c6.jpg.html Nie potrafie tej Tesknoty ubrac w slowa ale posluchaj Ty na pewno zrozumiesz... Sciezke do mojego Serca masz na pierwszej stronie... Cristina Branco http://www.tekstowo.pl/piosenka,cristina_branco,l_8217_invitation_au_voyage.html Wilk z Zona http://25.media.tumblr.com/af5e393a6c51fb39a52b906d487808cd/tumblr_ml3kc3v5Lu1qlludco1_400.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, nikt nie chce z Tobą gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chcesz gadac z Wilkiem znasz zasady odstepstw nie bedzie:) To ze nie ma tutaj Chamskich Trolli to idealnie o takim spokoju marzylem:) Dla mnie nie ma problemu prowadzic a nawet kilka miesiecy jak bedzie spokoj Wspolnota Polska Nocy Kupały jak blog:) Bedzie spokoj przez 6 miesiecy zawiaze sie tutaj grupa od 6 do 12 osob ktore nie tylko beda ciekawie i milo ze soba gadaly ale przede wszystkim stworza autentyczna Wspolnote ktora co jakis czas bedzie sie spotykala w realnej Bacowce a telefon Skype i ERO tylko do podrzymywania kontaktu pomiedzy spotkaniami. ERO dlatego ze tylko forum daje mozliwosc rozmowy kilku osobom jednoczesnie. Oby ten spokoj trwal nadal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale ja też nie chcę z Tobą gadać. Znam "zasady" ale erotycznego awatara nie będzie. Widzisz, nikt się nie zgłasza do dyskusji, nie zbierze Ci się grupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Moi wielbicieli z Redakcji Kafe ktorzy sami uczestnicza na ERO i chcieliby byc gwiazdami ale nie potrafia wygrac w uczciwej walce z Wilkiem zablokowali mojego starego Nicka stad ten nowy:) Pozniej AgentOrange1496 zaczal sie podszywac pod mojego nowego Nicka Paweł Wilk. Tearaz bedzie musial ciagnac tamtego Nicka:):):) Reszta bez zmian Wilk nie zmienil sie i nie zmieni ani na milimetr:) Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Wilk jest Wolny i szuka madrej i mocno erotycznej kobiety która zostanie jego zonausmiech.gif 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Tutaj rzadzi niepodzielnie Wilk tutaj jest Wspolnota Polska Nocy Kupały tu nie zatrzymujemy sie wpol slowa nie mowimy aluzjami i nigdy nie wiadomo czy to co mowimy jest: 1. Ostrym zart erotycznym 2. Wyrazem naszych realnych marzen 3. Tym co sie rzeczywiscie zdarzylo w realu ale jest poetycko opowiedziane zeby zachowac prywatnosc ale jest prawdziwe I tak juz zawsze bedzie bo taki jest Wilk caly z reala i nigdy inny nie bedzie a jak Wilk sie nie zmieni nie zmieni sie Wspolnota Polska Nocy Kupały Ktos kiedy powiedzial do posłow Perskich: Tu jest Sparta!!! A Ja Wilk mowie: Tu jest Wspolnota Polska Nocy Kupały!!! Gdzie granica miedzy zartem marzeniem a realem nie istnieje cos co sie zaczyna od zartu zawsze moze sie skonczyc w realu!!! Wiec kazdy wchodzi tutaj na wlasne ryzyko!!! Jest dla Ciebie za ostro nie wchodz albo wchodz jak masz owulacje i takiej ostrosci wlasnie potrzebujesz!!! Wilk http://media.tumblr.com/0e1f9085adf97fbc473849e968a345e3/tumblr_inline_n26rlq6sD71sac3xa.gif Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tola
A jak znajdziesz zone to znikniesz z kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu źle życzysz jakiejś kobiecie ? zresztą musiałby szukać w szpitalu psychiatrycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość tola dziś To zalezy co sobie wspolnie ustalimy z Zona moze zdecydujemy ze wspolnie bedziemy uczestniczyc na ERO i prowadzic temat Wspolnota Polska Nocy Kupały razem jako malzenstwo. Ale jak jej by to przeszkadzalo i wolalby zebysmy nie uczestniczyli na taki forum to dla mnie nie ma problemu zeby zakonczyc tutaj dzialnosc. Bo ERO w stosunku do mojej Zony jest czyms zupelnie nieistotnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tola
To ja chce być Twoją żoną i chce abyś opuścił forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tola To napisz na maila pozniej kawa w realu jak zaiskrzy miedzy nami erotycznie i okazesz sie namietna i czula kochanka i spelnisz pozostale wymagania dla Zony Wilka spelnie Twoje zyczenie i opuscimy wspolnie ERO i cale Kafe. Ale do tego czasu mozesz najwyzej sama opuscic moj Temat jesli ci nie odpowida. Tym bardziej ze nie spelniasz kryteriow uczestnictwa np. Nick i Avatar jasno definiujacy plec ociekajacy pozadaniem zmyslowy i kobiecy:) Bo sytuacja miedzy nami wyglada tak:)!!! Na wszystkich Forach obowiazuje Swiete Prawo ze na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca. On ustala jego Cele Zasady Klimat kto jest a kto nie mile widziany na nim:) Na tym Temacie Tworca jest WILK_1946!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat z regulaminu : Użytkownik w ramach korzystania z serwisu Kafeteria.pl, na zasadach określonych Regulaminem, i powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, ma prawo w szczególności: przeglądać serwis Kafeteria.pl, w tym treści umieszczone w serwisie przez siebie lub innych użytkowników, zamieszczać w serwisie posty, wpisy, komentarze, opinie, pliki, nowe tematy na forum dyskusyjnym, komentować umieszczone przez innych użytkowników treści, umieszczać w innych serwisach lub stronach internetowych, na forach dyskusyjnych lub jakichkolwiek innych witrynach internetowych oraz rozpowszechniać w Internecie w inny sposób (np. za pośrednictwem poczty elektronicznej, komunikatorów) linki do poszczególnych stron funkcjonujących w ramach serwisu Kafeteria.pl, nic tu nie ma odnośnie "twórcy tematu", więc możesz sobie wsadzic te swoje "rozkazy" do opuszczenia tematu kafeteria.pl/regulamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Gosc dzis 14:08 Ale sa pewne zasady kultury osobistej i wzajemnego szacunku na wszystkich Forach w necie szanowane nie wszystko musi byc zapisane w regulaminie. Tak jak w prawie masz poza ustawami i kodeksem karnym cos takiego jak powszechnie obowiazujace normy i zasady wspolzycia spolecznego jak je naruszasz mozesz byc skazany pomimo ze nie sa zapisane szczegolowo ani w kodeksie cywilnym ani w kodeksie karnym. W necie na forach zasada ze na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca jest wlasnie taka niepisana i powszechnie akceptowana zasada wspolzycia spolecznego necie. Zostaniesz tutaj nie szanujac tej zasady bedziesz po prostu ignorowany totalnie przez Wilka i Twoje wpisy beda mialy takie znaczenie jakbys sam do siebie pisal maile. Takie nie szanowanie tej zasady to jest zwykle chamskie Trollowanie i objaw braku elementarnej kultury osobistej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ignoruj sobie do woli,ty i te twoje chore zasady. Naucz się tylko pisać POPRAWNIE po polsku, bez błędów, stosując znaki interpunkcyjne i wielkie litery tam gdzie trzeba (a nie przy niektórych rzeczownikach, w Niemczech nie jesteśmy) - bo tak się pisze na forach - to taka niepisana zasada, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie pisząc poprawnie pokazujesz swoją kulturę osobistą...a co teraz przedstawiasz to jest jakaś parodia i żenada :D Buraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhaha, ten pacan szuka zony już na forum Ciaza, macierzyństwo... Oczywiście zaczal od wywalenia z tematu paru osob szajbus, no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
desperat osiągnął dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bojkotujcie dalej sztywniutko, znudzi się pajac wklejaniem tego samego ciągle... trzeba go stąd wy/pier/dolić, wszyscy fajni ludzi odeszli z ero przez tego idiotę który się sadzi na forume...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypierd/alaj/ Wilku Pawle stąd. Nikt cie tu nie chce. Wszyscy skargi na ciebie piszą bo mają cie dosyc. Jesteś psychiczny i masz nie halo pod kopułą. I co też o mnie założysz temat? A kobietu tu nie znajdziesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na cholerę to piszecie, debile? zostawcie go w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Chamskie Trolle z ERO Mial byc spokoj na Temacie Wilka mieliscie mnie ignorowac nie wchodzic na moje Tematy i ile wytrzymaliscie:):):)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś , gość dziś , gość dziś gość dziś gość dziś gość dziś To po co wchodzisz na temat nie przeznaczony dla Ciebie i głupio komentujesz??? Sytuacja miedzy nami wyglada tak Swiete Prawo na wszystkich Forach w Necie mowi tak na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca!!! A Tworca tego tematu jest WILK_1946!!!! On ustala Cele Zasady Klimat kto jest a kto nie mile widziany. Ja jestem u Siebie a TY jestes zwyklym Chamskim Trollem zaburzajacymi moj Temat debilnymi wpisami. Ja nie jestem zainteresowany tym co masz do powiedzenia nudzi mnie to:) Wiec wypad z Tematu nie chce cie tutaj!!! Znajdz taki Temat ktory ci odpowiada a jak takiego nie ma zaloz wlasny jak potrafisz cos poza zaburzaniem nie swoich Tematow chamskimi i debilnymi wpisami??? Mam nadzieje ze zrozumialas ten prosty Goralski przekaz do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istotnie na "Ciąża,poród,macierzyństwo"też szuka żony. Na "Po 30-tce"również. ŁOJ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś To po co wchodzisz na temat nie przeznaczony dla Ciebie i głupio komentujesz??? Sytuacja miedzy nami wyglada tak Swiete Prawo na wszystkich Forach w Necie mowi tak na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca!!! A Tworca tego tematu jest WILK_1946!!!! On ustala Cele Zasady Klimat kto jest a kto nie mile widziany. Ja jestem u Siebie a TY jestes zwyklym Chamskim Trollem zaburzajacymi moj Temat debilnymi wpisami. Ja nie jestem zainteresowany tym co masz do powiedzenia nudzi mnie tousmiech.gif Wiec wypad z Tematu nie chce cie tutaj!!! Znajdz taki Temat ktory ci odpowiada a jak takiego nie ma zaloz wlasny jak potrafisz cos poza zaburzaniem nie swoich Tematow chamskimi i debilnymi wpisami??? Mam nadzieje ze zrozumialas ten prosty Goralski przekaz do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, byś przynajmniej z sensem robił te wklejki. Zwrot do kogoś, więc inny początek i w ogóle. A ty bezmyślnie jedno i to samo, i tak samo, jak jakiś... troll. " WILK_1946 dziś Sporo kobiet do mnie napisalo zdzwonilismy sie z czescia sie juz spotkalem." Tia, w fantazjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Ale Ja kompletnie nie zamierzam wysilac sie intelektualnie na dyskusje z Chamskimi Trollami do ktorych sie pewnie zaliczasz bo zaburzasz Wilka Temat:) Wiec odpowiedz bedzie zawsze identyczna:) To po co wchodzisz na temat nie przeznaczony dla Ciebie i głupio komentujesz??? Sytuacja miedzy nami wyglada tak Swiete Prawo na wszystkich Forach w Necie mowi tak na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca!!! A Tworca tego tematu jest WILK_1946!!!! On ustala Cele Zasady Klimat kto jest a kto nie mile widziany. Ja jestem u Siebie a TY jestes zwyklym Chamskim Trollem zaburzajacymi moj Temat debilnymi wpisami. Ja nie jestem zainteresowany tym co masz do powiedzenia nudzi mnie to:) Wiec wypad z Tematu nie chce cie tutaj!!! Znajdz taki Temat ktory ci odpowiada a jak takiego nie ma zaloz wlasny jak potrafisz cos poza zaburzaniem nie swoich Tematow chamskimi i debilnymi wpisami??? Mam nadzieje ze zrozumialas ten prosty Goralski przekaz do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilski ! z góralem to ty masz g****o wspólnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopiuj-wklej, kopiuj-wklej - to intelektualne dno=Wilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś , gość dziś To po co wchodzisz na temat nie przeznaczony dla Ciebie i głupio komentujesz??? Sytuacja miedzy nami wyglada tak Swiete Prawo na wszystkich Forach w Necie mowi tak na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca!!! A Tworca tego tematu jest WILK_1946!!!! On ustala Cele Zasady Klimat kto jest a kto nie mile widziany. Ja jestem u Siebie a TY jestes zwyklym Chamskim Trollem zaburzajacymi moj Temat debilnymi wpisami. Ja nie jestem zainteresowany tym co masz do powiedzenia nudzi mnie to:) Wiec wypad z Tematu nie chce cie tutaj!!! Znajdz taki Temat ktory ci odpowiada a jak takiego nie ma zaloz wlasny jak potrafisz cos poza zaburzaniem nie swoich Tematow chamskimi i debilnymi wpisami??? Mam nadzieje ze zrozumialas ten prosty Goralski przekaz do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×