Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość gość
Dobrze, że o tym piszecie. To może kogoś uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę miec z tym kimś nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 18.44 najgorsze, ze po jakimś czasie zdajesz sobie sprawę, że wyciągnął od Ciebie dużo informacji, i później szantażuje Cię nimi, bo niby to twoja wina. Najważniejsze, że to już za nami, głowa do góry ;) I nigdy więcej znajomości z facetami z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to chuj. A innych od chamów wyzywa! Szoke dla mnie jako mężczyzny. Żeby szantażować kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I nigdy więcej znajomości z facetami z neta" mysle, ze sa normaln faceci tutaj, ale w sumie jak to rozszyfrowac, skoro Wilk tez sie normalny wydawal. Trudna sprawa. Chyba do konca nie mozna ufac nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Ostatnio na wszytkich Tematach z serii @ do przyszlej zony Wilka podalem dokladny wiek swoich Corek:) A Ty madrala ktora niby ze mna pisala prosty tes pierwsze i ostatnia litera imiena mojej starszej Corki:) Kazdy kto ma ze mna kontakt prywatny zna mnie doskonale o tym wie. O tym ile lat maja moje Corki kazdy kto uwaznie czytal to co pisalem wielokrotniepublicznie od czerwa wie z ERO:) Wszystkie ktore twierdzicie ze mialyscie kontakt prywatny z Wilkiem wklejac maile ode mnie macie moja zgode ale tak zeby byl widoczny nadawca calosc maila data i godzina:) Zaraz sie okaze jak kolezanki Tabasko klamia jak najete bo nie moge przezyc ze przegraly Wojne z Wilkiem. Mowilem Tabasko od poczatku ta Wojne z Wilkiem musisz przegrac kwestia ile tylko czasu to bedzie trwalo:) Chce wznowienia Wojny z Wilkiem bedzie ja miala wszystko na legalu zgodnie z regulaminem Kafe co do literki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 18:49 dziękuję, że o tym piszesz. :) Teraz wiem, że nie jestem sama. Mam nadzieje, że to będzie przestroga dla innych. Tylko moi zdaniem powinni coś zrobić z tym człowiekiem. On wykorzystuje kobiety, szantażuje, ciągle się ogłasza tutaj i na innych działach. Ktoś powinien się tym zająć Redakcjo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę wklejała maili od Ciebie, bo tobie nie można ufać! Wiesz, że imię Twojej starszej córki zaczyna się na K, ale zaraz napiszesz, że bzdury piszę. Odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Tworzenie sztucznego tlumu z pomaranczy to stara metoda Tabasko na pokazanie jak wszyscy Ja popieraja:) Tylko jakos wsrod niebieskich z 3 miesiecznym stazem na ERO nie jest wstanie poza swoimi przydupasami uzyskac poparcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie mogą ujawnić maili, gdyż w ten sposób ujawnią swoją tożsamość i będziesz się mścił, szantażysto!!!:O Ale nie bój się, informacja się szybko rozchodzi, kwestia czasu i nikt stąd ci już nie zaufa na jego szczęście.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały Paweł. :D On naprawdę w to wierzy z Tabasko? Czu udaje pod publikę? I te zasady. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
data i godzina? żebyś wiedział kogo zaatakować? nie dziękuję :) napisałam ci że podałam tu jaka jest twoja nazwa użytkownika na mailu, mówię to z całą odpowiedzialnością i wiem na 100% że tak jest. Wyświetlasz się inaczej? nie? to skończ swoje testy. Zapytałeś o córki odpowiedziałam. teraz będziesz pytał w nieskończoność żeby się dowiedzieć w końcu z kim piszesz. ale ja się w to nie bawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z bacówki
Proszę, proszę. Wilk szantażuje i wykorzystuje kobiety? Czemu mnie to nie dziwi. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podawaj mu nic. On wykorzystał i szantażował tyle osób, że teraz już nie wiem kto jest kto. Gdybyście się zrzeszyli, czarno widzę jego przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy, którzy mieli wątpliwą przyjemność z Wilkiem na privie wiedzą czy mówisz prawdę. Nic nie musisz udowadniać, tym bardziej, że ja go znam, i widzę jak kłamie. Ktoś np kiedyś podał literkę jego nazwiska, a kłamał, że na nią się ono nie zaczyna. A zaczyna. ;) Redakcja Kafeterii powinna zablokować jego IP jeśli jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie to nie dziwi. Mitomani i kłamie, wierzy w swoje własne wyobrażenia na swój temat, a nie w to, kim jest naprawdę. Jeśli chcecie ryzykować z nim - ryzykujcie. Ale myślę, że zwyczajnie nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Chamskie Trolle Wypad z Tematu tworzyc wlasne:)!!! Mieliscie omijac WPNK szerokim lukiem a Wilk mial popasc w otchlan zapomnieniania:) I co sie stalo biedactwa WPNK zaczal sie krecic bez was i nagle musieliscie wrocic natychmiast:) Nic sami nie potraficie stworzyc zadnego wlasnego Tematu. Bo wy nawet samych siebie nawzajem nie lubicie i byscie sie pozagryzali na wlasnym Temacie. Jestescie jak te uciazliwe pasozyty kleszcze co tylko potrafia zyc na zywicielu nic wiecej:) Taka jest prawda o was:) Ale nie takie najazdy Chamskich Trolli przezylem:) Przezyje i ten:) Bede was ignorowal wiec wasze wpisy beda mialy dokladnie takie znaczenie jakbyscie sami do siebie pisali maile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WPNK zaczął się kręcić? Wilk, no daj spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł, ty mitomanisz nawet o swoim wyglądzie fizycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chory człowieku, ty o forum, które nikogo nie obchodzi, a my o poważnych nadużyciach których się dopuszczasz jak najbardziej realnie!:O Nikogo nie obchodzi twój ignor. Nie masz tu żadnej mocy wyrzucenia kogokolwiek. Uważaj, bo ty wylecisz, jak ktoś zada sobie trud przekonania redakcji, że stanowisz realne zagrożenie dla kobiet.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, swoje wiemy, trzeba założyć o tym osobny temat a nie podbijać tematów tego psychola ! Niech siedzi sam, bo tylko na to zasługuje. Mam wrażenie, że sam wkleja te rzygi byle mieć pretekst do najazdu na Tabasko. Nie dajmy mu tej satysfakcji i nie piszmy na kupale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nikt tu nie pisze dla ciebie, ani do ciebie tego. Jest to pisane dla ostrzeżenia kobiet. Nie obchodziłbyś psa z kulawą nogą, gdyby kobiety wiedziały, kim naprawdę jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudzi mu sie, bo nikt się do niego nie odzywa to wymyśla akcje jak tą z tabasko, rzygiem i wiele innych . Na innych działach też żądają jego zbanowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tabasko O widze ze przyszlas do Wilka w goscine juz nie jako pomarancza:) Z czym przychodzisz? Masz jakies wkupne? Chesz uczestniczys w Biesiadzie? Cos opowiedziec do jakich ty sie poczuwasz obowiazkow wobec Polski? A moze cos ciekawego o wiezi erotycznej w stalych zwiazkach ale jestes jeszcze bardzo mloda wiec nie mieszkalas jeszcze z facetem z 4 lata wiec w tym temacie niewiele masz do powiedzenia:) Ale w pozostalych slucham co nam ciekawego powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietą, miałam z nim kontakt, prał mi mózg, groził i szantażował. to nie ma nic wspólnego z tabasko. Tabasko uważaj, to psychol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwariował, jak Boga kocham o/d/j/e/b/a/ł/o mu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna udowodnila mu ze pisala z nim i na mailu ja stalkowal to teraz pali glupa i udaje dowcipnisia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie ją jedną, szantażysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko zmienił temat, jak zwykle. W pozakładał wiele tematów na różnych działach. Nie chcę też pisać na tej jego zakurzonej Kupale a warto byłoby ostrzec naiwne kobiety i dziewczyny przez tym typem. Mam pytanie: dlaczego zablokowano mu tylko nick ? co to dało ? Wrócił i snuje się tu dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×