Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

@Wiczka19 Zareklamowalas i juz wystarczy. Chcesz uczestniczyc w Temacie zapoznaj sie z jego celami i zasadami sa na pierwszej stronie zeby nie bylo pozniej nieporozumien miedzy nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim tematem najwieksze szanse masz na Ogolnym. Na ciazowym szkoda zachodu, tam prawie wszystkie zajete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polazl, probuje szczescia u ciezarowek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ogólnym by odżył bo coś ostatnio przygasł. Może bieszczadzkie klimaty by go wkręciły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś A to bys sie zdziwila:) Bo kilka dziewczyn odezwalo sie do mnie na maila wlasnie z tego tematu. Tak jak myslalem robia tak ze nawet nie pisza na forum na Temacie tylko przeczytaja i od razu na maila:) Nie wiem czy czytalas ale to ze wstawilem takie ogloszenie na ERO i calym Kafe to wynik tego ze zawsze namawialem wszystkich zeby osoby z ERO nie traktowali jak tredowatych tylko jak zaiskrzy na ERO od razu spotykali sie w realu na kawe jak dalej iskrzy erotycznie to juz sobie poradza. Wiec jestem konsekwentny i moze osmieli to czesc osob zeby tez zalozyc podobne Tematy do mojego. Na ogolnym tez mam taki temat ale wcale nie z niego jest najwiecej ofert. Ale ERO to jakies 5% moich ofert ktore dostaje. Oferty dostaje glownie ze specjalistycznych portali bo jestem na dwoch plus te oferty ktore sa wynikiem rozpuszczenia wici zarowno wsrod kumpeli w moim miescie gdzie pracuje jak i Bieszczadach. Wstawilem tam ten temat ze wgledu na to ze chcialbym miec jeszcze 3 synow a dzieci z poprzednich zwiazkow zupelnie mi nie przeszkadzaja:) Im wiecej dzieciakow w domu tym weselej:) Jak chcesz uczestniczyc w Temacie zapoznaj sie z jego zasadami sa na 1 stronie:) Zeby nie bylo miedzy nami niepotrzebnych nieporozumien:) Ale Wspolnota Polska Nocy Kupaly ma duzo wiecej celów niz poszukiwanie Zony dla Wilka w skrocie sa opisane na 1 stronie. Cele Wspolnota Polska Nocy Kupały 1. Wiez Erotyczna w stalych zwiazkach 2. Milosc do Polski i obowiazki kazdego Polaka wobec niej 3. Ostra Biesiada Erotyczna gdzie Kobiety musza sie dopasowac o ostrej meskiej seksualnosci nie ma zatrzymywania sie w pol slowa. Czyli dokladnie odwrotnie niz na calym ERO gdzie mezczyzni musza sie dopasowywac do Kobiet. xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się nie trzyma kupy. na logikę, na ciążowym jest najwięcej zajętych, ewentualnie jakieś desperatki porzucone z brzuchem. A Ty nagle znajdujesz znajdujesz tam zaskakującą liczbę kandydatek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz, że akurat są z tamtego tematu? Przedstawiają się jako z ciążowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na myśli Wiku mówiąc ostra biesiada erotyczna ? Czy to będzie dotyczyć Twojej zony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chcesz gadaz z Wilkiem zapoznaj sie z zasadami. Na Ciezarowkach jak wy je nazywacie czytaja dziewczyny nie tylko w ciazy ale rowniez takie ktore chcialayby dopiero miec dziecko bo maja taka silna potrzebe i sa jeszcze wolne interesuja sie tym podobnie jak na temacie o plodnosci i to jest tajemnica dlaczego stamtad tyle ofert:) Bo przeciez Wilk jasno napisal ze chce Zony dla ktorej bycie Matka wazniejsze niz kariera zawodowa i ze chce miec jeszcze 3 dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Przeczytaj na 1 stronie opis i zasady na Temacie:) Wszystko jest opisane na takiej Biesiadzie masz prawo normalnie zapytac kobiete czy jest wolna i czy dopuszcza przeniesienie znajomosci z ERO do reala a tam albo realny Romans albo Milosc. Mozesz tez ostro zazartowac bez niedomowien ze cie pociaga Erotycznie i chetnie wzialbys Ja na pieterko do sypialni w Bacowce i na owczej skorze przed kominkiem zerznal ostro od tylu bez pytania o zgode:) Czy ze marzysz zeby ci zrobila oral z polknieciem nektaru i tego typu ostre zarty bez zadnych dwuznacznosci i niedomowien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na Ciezarowkach jak wy je nazywacie czytaja dziewczyny nie tylko w ciazy ale rowniez takie ktore chcialayby dopiero miec dziecko bo maja taka silna potrzebe i sa jeszcze wolne interesuja sie tym podobnie jak na temacie o plodnosci i to jest tajemnica dlaczego stamtad tyle ofert" pfffff, taaa, Wilk wie, kto czyta na ciezarowkach. Juz ogarnal caly dzial :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chcesz gadac z Wilkiem zapoznaj sie z zasadami na temacie na 1 stronie. Nie wiem jaki jest procentowy rozklad ale wiem ze stamtad mam najwiecej ofert i zawsze pytam skad i pytalem dlaczego czytaly ten temat skoro jeszcze nie sa w ciazy stad moja wiedza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak napiszę do cb na maila spytasz mnie czy jestem z tematu Wilka na ero, tematu Wilka na 30stkach, z tematu na uczuciowym, tematu na ogolnym, tematu na ciezarowkach itp?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpalasz wyobraźnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam na trening bede po 22 chcecie gadac zapoznajcie sie z zasadami Tematu na 1 stronie odstepstw nie bedzie po to sa tam wstawione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Tak zapytam cie i to w rozmowie telefonicznej bo na maila nie klikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za różnica z którego ogłoszenia na ero? i tak wklejasz to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, dawaj jeszcze na: Praca Gotowanie, dom, ogród Nianie, sprzątanie, prace domowe potem na: Śluby i wesela (w koncu w weselach jestes doswadczony, juz dwa miales) a na koniec na: Seriale w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko moze zamiast pisac o szukaniu Zony, zacznij od razu od wyzywania potencjalnych chamow i trolli? I wywal z tematu tych, którzy jeszcze tam nie przybyli? Co sie bedziesz ograniczal :D No a tak serio, to wklej jeszcze obszerne omowienie zasad, dzieki ktorym mozna sie do ciebie odezwac. Mozesz rozdzielic pomiedzy trzy posty. Aha, i dopisz (doklej) jeszcze o niewdziecznosci i nielojalnosci kobiet z ERO. I o wojnie jaka toczysz z Redakcja Kafe. I z niejaka Tabasko. Niech przyszla "Zona" zobaczy, jaki z ciebie meski i odwazny goralicek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy szef Kafe jeszcze sie trzyma. Wilk mial go na krotkiej liscie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ślubach i weselach już też zgłoszony do usunięcia. Ciekawe dlaczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tam jest więcej normalnych ludzi którzy nie flirtuja pół roku z psychicznym tylko przepedzaja w cholere:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ślubach i weselach też już ma??? No tak, tam, wedlug Wilka, przychodza kobiety, ktore bardzo chca wyjść za mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Moi wielbicieli z Redakcji Kafe ktorzy sami uczestnicza na ERO i chcieliby byc gwiazdami ale nie potrafia wygrac w uczciwej walce z Wilkiem zablokowali mojego starego Nicka stad ten nowy:) Pozniej AgentOrange1496 zaczal sie podszywac pod mojego nowego Nicka Paweł Wilk. Tearaz bedzie musial ciagnac tamtego Nicka:):):) Reszta bez zmian Wilk nie zmienil sie i nie zmieni ani na milimetr:) Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Wilk jest Wolny i szuka madrej i mocno erotycznej kobiety która zostanie jego zonausmiech.gif 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Tutaj rzadzi niepodzielnie Wilk tutaj jest Wspolnota Polska Nocy Kupały tu nie zatrzymujemy sie wpol slowa nie mowimy aluzjami i nigdy nie wiadomo czy to co mowimy jest: 1. Ostrym zart erotycznym 2. Wyrazem naszych realnych marzen 3. Tym co sie rzeczywiscie zdarzylo w realu ale jest poetycko opowiedziane zeby zachowac prywatnosc ale jest prawdziwe I tak juz zawsze bedzie bo taki jest Wilk caly z reala i nigdy inny nie bedzie a jak Wilk sie nie zmieni nie zmieni sie Wspolnota Polska Nocy Kupały Ktos kiedy powiedzial do posłow Perskich: Tu jest Sparta!!! A Ja Wilk mowie: Tu jest Wspolnota Polska Nocy Kupały!!! Gdzie granica miedzy zartem marzeniem a realem nie istnieje cos co sie zaczyna od zartu zawsze moze sie skonczyc w realu!!! Wiec kazdy wchodzi tutaj na wlasne ryzyko!!! Jest dla Ciebie za ostro nie wchodz albo wchodz jak masz owulacje i takiej ostrosci wlasnie potrzebujesz!!! PRAWO WILKA NA ERO 1. Na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca to on ustala jego: 1.1 Cele 1.2 Zasady 1.3 Klimat 1.4 Kto jest a kto nie mile widziany na Temacie 2. Nie pasuje ci Temat i osoba jego Tworcy to: 2.1 Szukasz takiego Tematu ktory ci odpowiada 2.2 Nie znajdujesz zakladasz wlasny Zasady na tym Temacie 1. Obowiazuje koniecznosc posiadania stalego Nicka i Avatara jasno definiujacego plec. Wilk http://media.tumblr.com/0e1f9085adf97fbc473849e968a345e3/tumblr_inline_n26rlq6sD71sac3xa.gif Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Poniewaz pojawily sie pisane z goscia przez kobiete prawdopodobnie Tabasko zarzuty ze ujawnilem cokolwiek osobistego z wymian mailowych. Co jest oczywiscie klamstwem. To prosze bardzo niech ta osoba poda konkretne Nicki tych osob ktorych mialo by to dotyczyc wtedy zainteresowane osoby beda mogly zapytac ich bezposrednio czy potwierdzaja te zarzuty. Proponowalem takie rozwiazanie juz wczoraj ale ta osoba ktora rzuca takie pomowienia kryjac sie z apomaranczowym gosciem poniewaz wie ze klamie nie chciala podac konkretnych osob. Mysle ze to wyjasnia wszystko i jasno dowodzi ze klamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja. Kto Cie tak zniszczył? Zaglądam i pustki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ścieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×