Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość domaaa96
A co z avctivia, można jeść ? I parówki, tylko jakie ? Dodam ze teraz mam 3dni z proteinami i nie wiem co jeść bo jajecznica i otręby mi zbrzydły do porzygu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela1709
hey dziewczyny :) ja planuje zaczac od jutra. mam 163 cm wzrostu i waze 66 kg. rok temu urodzilam coreczke. moj cel to 55 kg :) wasze osiagniecia i rezultaty sa dla mnie motywacja. Powiedziecie czy na Dukanie mozna cwiczyc i biegac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia39
Dziewczyny, co do parówek, to pewnie ortodoksyjni dukanowicze powiedzieliby: absolutnie nie! Bo raczej ciężko spotkać parówki w 100% wykonane z chudego drobiu i beż niedozwolonych dodatków. Ja jednak je czasem jem, ale wybieram te najlepsze np. w 90 kilku procentach wykonane z szynki. Natomiast Activia jeśli jest pełnotłusta i z cukrem, to raczej nie, chyba, że taka wersja light. Wszelki nabiał powinien być 0%, jak byłam kiedyś na Dukanie, to starałam się tego trzymać, teraz pozwalam sobie na zwykłe jogurty jako dodatek np. do pasty, bo nie zawsze udaje mi się kupić te odtłuszczone. Co do ćwiczeń, z braku węgli w diecie może być ciężko, ale jak ktoś da radę, to myślę, że jest to jak najbardziej wskazane. Dr Dukan zalecał marsz, więc myślę, że umiarkowana aktywność jest jak najbardziej ok. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia39
A ja zamierzam się jutro zważyć po 3 dniach uderzeniówki i jeśli zobaczę szósteczkę z przodu, to wchodzę w fazę II, bo już mi się bardzo chce warzyw. Ale może nie być takiego sukcesu, wtedy przebiałkuję jeszcze niedzielę. Sukcesu może nie być, bo nie trzymam się diety restrykcyjnie, moje odstępstwa to: wspomniane wyżej parówki, śledzie w occie (w składzie jest cukier), marchew i seler naciowy w galaretce drobiowej, musztarda (cukier), "normalne" jogurty i maślanki. Ano zobaczymy jutro ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia39
Jeśli chodzi o pomysły, to oczywiście w necie jest masę przepisów. Ja mam swoje hity jeśli chodzi o proteiny, potrawy w miarę proste i smaczne: - jajka na twardo w sosie musztardowym lub chrzanowym, - jajka na twardo z jogurtem i ze szczypiorkiem, - kotlety z mielonego indyczego gotowane na parze w sosie koperkowym (mój dzisiejszy obiad), - ser twarogowy z kilkoma łyżkami jogurtu i ziołami prowansalskimi, - pierś faszerowana twarogiem, - curry z piersi kurczaka, - pieczone udka, - rolady z piersi z korniszonem i szynką, - śledzie w occie, - łosoś pod każdą dozwoloną postacią, - makrela wędzona, - sałatka z tuńczyka (tuńczyk, gotowane jajka, cebula, korniszon i jogurt), - gulasz węgierski (na proteinach bez warzyw), - gyros z piersi .... Trochę tego jest. Kiedyś robiłam też taki deserek jogurtowy, całkiem niezły był, ale teraz na razie nie ciągnie mnie do słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia39
Masakra :-( Dziś na wadze 71,2, czyli przez trzy dni uderzeniówki spadło mi 40 deko!!! Normalnie przygnębienie mnie ogarnęło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka89
Hej dzisiaj skończyłam uderzeniówke i załamka tylko pół kg mniej :( pierwszy raz szło łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja jestem na uderzeniówce 2 dzień. Dieta Dukana to jedyna dieta na której udało mi się schudnąć, 3 lata temu - 8 kg. Mam nadzieje,że teraz też się uda. Ważę 65 kg, mam 170 cm. Bardzo chciałabym ważyć ok 57 kg, ale jak będzie 60 kg też się ucieszę :) AAAA Po tamtym odchudzaniu 3 lata temu, nie miałam jojo, a stosowałam wtedy diete tylko 1 miesiąc. Ważyłam 72-73 kg, schudłam do 64-65 kg i tak się trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :D To mój 5 dzień 1fazy.... Mam wielki nadbagaż start z wagą 89kg, 3 ciąże w tym 1 martwe blizniaki załamka psychiczna i kg szły w góre. Wg testu Dukana mam 6dni 1fazy...jestem dobrej mysli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela L
Witam, ja polecam tę dietę!!!! Przez około 4-5 miesięcy schudłam na niej ponad 30 kg. Ale nigdy nie przeszłam na kolejne fazy, pozostawałam na pierwszej fazie, czyli tylko białko. Miałam tzn "odpusty" czyli jadłam normalnie np. w święta czy imieniny, ale potem wracałam do diety. Wystarczy silna wola a się uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siliea
No kochane. Ja po mału lecę w dół. Już 3kg za mną. Wczoraj zgrzeszylam i źle mi z tym, wiec musze bardziej pilnować moich słabości i zachcianek. Ważę juz 78 kg jeszcze kolo 15 kg do zrzucenia i będzie super. Ale najbardziej cieszy jak znajomi zauważają i mówią że widać że schudlas. Pod koniec sierpnia może na wakacje wyskoczymy wiec motywacja jest. A później wesele znajomych a sukienka wisi w szafie wiec muszę się w nią zmieścić. Trzymam za was też kciuki. A od lipca zaczynam wprowadzać ćwiczenia na orbitreku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma10
Witajcie, jestem 2 raz na dukanie. Przez 5 lat waga niemal wróciła i dlatego zaczęłam drugie podejście. Jest sporo racji w szkodliwości diety szczególnie zakwaszenie. Dlatego wprowadziłam do diety odkwaszanie proszkiem zasadowym. Jednak nadwaga tez nie jest bez znaczenia dla zdrowia :) dlatego odkwaszające organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza38
Witam moja przygoda z dukanem start 07.05.2015 waga 114,200 faza uderzeniowa 10 dni 8 kg dało mi to kopa 07.06.2015 2 kg mniej włączyłam jogurty które miały skrobie i to był błąd. Lipiec 07 103 kg dzisiaj rano 99 zeszła waga poniżej 100 hurra na żadnej diecie tak nie było a przerobilam ich chyba z 10 łącznie z natur house pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mKatia
Ja też byłam na diecie dukana. Wytrzymałam 1 etap i schudłam 3kg. Ale później było jojo. Teraz jem 5 posiłków dziennie, pije zieloną kawę, herbatę (działa pobudzająco na metabolizm) i herbatkę z pokrzywy na włosy i usuwanie wody z organizmu, kupiłam ją na ekoganik24. No i wspomaga dzięki temu walkę z cellulitem wodnym. Pokrzywa działa cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny!! Pierwszy raz na dukana zaczęłam ok 2 lat temu i był spektakularny rezultat. Nie było znajomej osoby, która by nie skomentowała nowego wyglądu. Ubyło ok 15 kg. W ostatnich miesiącach waga zaczęła wracać a wcale nie folgowałam. Wróciło ok. 8 kg. które muszę zrzucić!!! Jest dużo trudniej teraz niż za pierwszym razem. Diety dzień 4 i waga ani drgnie. Liczę na wsparcie bo pamiętam, ze ostatnio fora bardzo pomagały. Zaczynam z wagą 69 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza38
Ostatnie 3 dni mam kryzys waga stoi w miejscu Odrzuciła jogurty z dodatkiem skrobi troszkę pomogło ale chyba wiek robi swoje mam 45 lat i ciężko się chudnie niecierpliwie się bo jeszcze przedemna 20 kilo do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi_lusi
hej dziewczyny ,ja zamierzam zacząć dietę od poniedziałku,jutro kupię potrzebne produkty,opracuję menu i hoooop do niższej wagi.w tej chwili ważę 87kg,mam do zgubienia około 20 kg,mam nadzjeję,że zaglądacie tu jeszcze od czasu do czasu pozdrawiam lusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza38
Lusi trzymam za ciebie kciuki ja też zaczynałam w poniedziałek w niedzielę były ostatnie lody i schabowy od poniedziałku dieta ja jeszcze mam tyle co ty do zrzucenia więc razem do celu dla mnie najgorsze picie wody więc piję na przemian mineralną gazowana lub cole zero rozcienczam z wodą bo dla mnie za słodka polecam sernik dukana pycha z otrebami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binka11111
cześć dziewczyny jestem na "Dukanie" od 21. lipca. Pierwszej fazy trzymałam się ściśle, ale II .... cały czas jem warzywa, w niedziele zjadłam lody, czasem dodaję keczupu, ale ogólnie jem raczej to, co jest dozwolone i schudłam już 5,6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shilamala
hej dziewczyny mam zamiar od jutra zaczac dietke ,moge sie dolaczyc ? bo sama nie dam rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich którzy stosują diete Dukana rok temu stosowałam diete przez ok 3 miesięcy udało mi się schudnąć 20 kilo startowałam z 85 a stanęłam na 65 każdy był w szoku ze tak w szybkim tempie czułam się rewelacyjnie nie ta osoba choć nie wierzyłam ze schudnę ponieważ biore tabletki hormonalne z powodu usuniecia tarczycy całkowitej z powodu raka waga trzymała się dopóki nie zaszłam w ciąze i nastepna wspaniała nowina tylko wtedy przytyłam prawie 30 kilo i teraz mój mały ma 3 miesiące prawie i chce wrócic z powrotem do dietki na tą chwile waże 78 kilo a mój cel 65 lub mniej jeśli się uda ale co do tej diety powiem że byłam jak nowo narodzona niepamietałam nawet bólu głowy jaki miałam przed dietą mam nadzieje że będziemy się wspierać wzajemnie żeby przetrwać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
startuje ogólnie od dzisiaj zobaczymy ile uda mi się schudnąć przez tydzień na uderzeniówce wspierajmy się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie do shilamaly oczywiście że możesz się dołączyć mamy się wspólnie wspierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejh ,dzieki ;) ja zaczynam od jutra ;) ja jestem po dwoch ciazach ;) waga z przed ciazy 53 a teraz dobilam 67 ;) masakra ,kiedys bylam na dukanie 5 lat temu po pierwszej ciazy i szybko bo kolo miesiaca wszystko stracilam co nabylam ;) a potem obzeranie druga ciaza i dalej obzeranie i sa efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shilamala tez jestem po drugiej ciąży i się nie oszczędzałam a teraz dostałam ta silna wole ze czas się wziąsc za siebie i jestem dobrej nadzieji pamiętam przy stosowaniu pierwszy raz diety na uderzeniówce schudłam 5 kilo a stosowałam 7 dni uderzeniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super ;) mam nadzieje ze teraz tez sie uda .wkurza mnie ze wszyscy komentuja moj wyglad ;( i mam nadzieje ze im udowodnie i sie nie poddam ;) no to do jutra zobaczymy jak mi pujdzie ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejka
Cześć Dziewczyny! Ja byłam w I fazie 7 dni. Startowałam z wagą 67kg, teraz 65,5kg. Waga praktycznie stoi w miejscu :/ Prawie stosowałam się do wszystkich zaleceń, czasami nabiał miał więcej niż 5%, ale zjadałam go w niewielkich ilościach, no i na początku stosowałam zmielone płatki owsiane do bułeczek dukanowskich z mikrofalówki, bo nie miałam otrębów :P czy to może być przyczyna niewielkiego spadku wagi? Od dzisiaj zaczynam fazę naprzemienną. Na śniadanie serek wiejski light z pomidorkiem i kawa z mlekiem 0% ze słodzikiem, a na obiad mam wczoraj zrobione warzywne leczo. Pytanie do tych dziewczyn, co już stosowały tę dietę sądzicie, że w fazie II lepiej zrobić 5/5 czy 1/1? Czy do każdego posiłku należy stosować nabiał, czy mogą być same warzywa? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fejka ja w fazie naprzemiennej stosowałam 5 dni warzywa i białko potem po 5 dniach następne 5 dni same białko ale kolacjie kończyłam samymi warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×