Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość fejka
I jakie miałaś efekty? Długo byłaś na drugiej fazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zaczelam z 65,6 .i bede chyba 3 na 3 dni ,bo dluzej to bedzie mi cieszko na samym bialku ;) mam nadzieje ze jutro tej 6 po przecinku nie bedzie ;) ;) a jak wam idzie dziewczyny ? ja rano zjadlam serek wiejski i kawe i poszlam sprzatac zeby nie myslec o jedzeniu potem z dziecmi do basenu a teraz zjadlam serek maly i gotuje piers ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fejka ok 3 miesięcy byłam na drugiej fazie i schudłam 20 kilo a teraz spowrotem stosuje bo niestety w ciązy przybyło kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie dobrze mi idzie mam zamiar stosować uderzeniówke do soboty tez rano zjadłam serek wiejski a na obiad zjem sobie piers z kurczaka zapiekanym w złotku jak na razie niechce mi się jesc przedewszystkim pijcie dużo wody ja dziennie wypijam ok 3 lpozdrawiam was miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shilamala tobie wystarczy 3 dni uderzeniówki a ja mam więcej do zjechania wiec musze dłużej trzymać ale mysle że dam rade wystarczy dobre wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie damy rade ;) musimy ,tez narazie nie chce mi sie jesc zabardzo najgorzej bedzie wieczorem wtedy to mi sie wszystkiego chce ;( ale sie nie poddam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejka
20 kg w 3 miesiące? Super efekt! Teraz też na pewno dasz radę. Ja bym chciała schudnąć około 10 kilo. Dla mnie 5/5 to za ciężko, myślę o 1/1/ lub 3/3 . A teraz piję zimny "shake" z mleka 0%, jogurtu naturalnego, słodzika i aromatu śmietankowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racjie shilamala wszystkie damy rade musimy nie możemy się poddawac jak już zaczęłyśmy to walczmy do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak fejka super efekt był zobaczymy jak teraz będzie ale trzeba walczyc do końca fakt faktem niemasz aż takiej nadwagi to możesz 1;1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam jeszcze dziewczyny że jak kiedyś chodziłam na siłownie trenerka mi powiedziała że ten kto ma najwięcej tłuszczu szybciej spala chodziłam z koleżankami na siłownie i mi się udało od nich więcej zjechać prze miesiąc jak one fakt faktem że ja miałam więcej tłuszczu do spalenia jak one ogólnie wtedy zjechałam 10 kilo a one z ledwością 5 ale do tego ograniczałam tłuste potrawy i słodkie a teraz do cwiczen nie mam motywacji wiec wyjściem jest dlamnie ta dietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam lenia do ćwiczeń :/ nawet zamówiłam sobie kartę multisport, ale coś nie mogę się zmobilizować. Myślałam o jodze, bo jest chyba mało wyczerpująca :D Mi zostały kg po porodzie i coś nie mogę ich zrzucić. Macie jakiś pomysł na pierś z indyka na obiad? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upieklam te buleczki w mikrofali i zjadlam z wedlina to nie to samo co prawdziwa no ale coz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shilamala od tego postu co pisałam ze kefir i rybka na kolacjie była nic już nie zjadłam a powiedz mi te bułeczki jak smakowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przezycia jak polozylam wedline i ogorka malosolnego na to ,dla glodnego to nic strasznego ale musze miec jakies pieczywo bo mnie to mdli wszysatko takie samo,a to otereby z jajkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie waga stoi :( 65,5kg... mam wrażenie, że ta dieta na mnie nie działa... Wczoraj był u mnie PW i zjadłam: serek wiejski z pomidorem, shake z mleka 0% i jogurtu naturalnego ze słodzkiem i aromatem, krajanka z indyka w sosie z kalafiorem, bułeczka na słodko z mikrofali z joguretm greckim ze słodzikiem ( jogurt miał 10% zjadłam go ok. 50 gram). Jak na razie trwam dalej, dzisiaj tylko proteiny i na śniadanie była bułeczka z mikrofali z pastą z makreli, ogórka, jajka i cebulki o kawa z mlekiem. A jak u Was dziewczyny? Jak wyglądają Wasze jadłospisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helen89
hejka, do ślubu 2 miechy, przyjmiecie mnie do grupy? :) kilka lat temu straciłam ok 10 kg bardzo szybko dzięki dukanowi ale wróciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helen89
plis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fejka wczoraj Cześć Dziewczyny! Ja byłam w I fazie 7 dni. Startowałam z wagą 67kg, teraz 65,5kg. Waga praktycznie stoi w miejscu :/ x A nie przyszło ci do głowy, że masz po prostu zbyt mało do zrzucenia, aby zeszło 7kg w ciągu 7 dni uderzeniówki? Tak zrzucają tylko osoby ważące pod 100kg i więcej, lub mające mnóstwo związanej wody. Bo takie leki np biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti
hejka, Mi też waga ani drgnie jestem już ok 2 tydzień na diecie i nic!!!! Za pierwszym razem też co prawda na początku mi wolna leciała ale teraz nic. Niestety ale tracę motywację :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi spadlo z 65,6 na 65,2 ale wczoraj zgrzeszylam 2 lody jablo ,1 sliwka i kisc winogron z ogrodka ;) ale nie poddaje sie bo o niebo duzo lepiej sie czuje i nie mam wzdec ;) dzis rano serek ,potem dukanowska buleczka z wedlia i jogurt naturalny z oterbami i jednego loda ;( dam rada puzniej zrobie sobie piers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keiti jestes 2 tygodnie i nic nie stracilas ? moze zamalo pijesz wody ja kiedys malo jadlam na tej diecie zeby wiecej stracic a wyszlo odwrotnie i z woda tez tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z shilamalą jedzenie to nie wszystko trzeba pic wody jak najwięcej bo to oczyszcza helen89 zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×