Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość Amelka0027
Hej! Zaczelam w poniedzialek . Waga wyjsciowa 68.5 ; ( wzrost 171. cel.. 55! ale jesli zejde ponizej 60 bede juz zadowolona. Kilka lat temu bedac na tej diecie schudlam 17kg! czas... ciaza... nawyki żywieniowe i lenistwo... doprawidxily mnie znow do wagi sprzed pierwszej diety! czas wrocic do formy. Faza uderzeniowa2 dni i mnostwo wypitej wody -1.5kg! oby do celu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania28
hej dziewczyny swoją walkę zaczełam 5 dni temu, czyli jestem 5 dzień na uderzeniówce, mam do schudniecia jakieś 10 kg ( w zyciu tyle nie ważyłam co teraz :( ) i jestem załamana, po tylu dniach waga nawet nie drgnęła, czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damessa
Witam ! zaczęłam ,,przygodę ,, z dietą Dukana 03.marca i już zbliżam się do celu. Schudłam 7,100 kg. w 50 dni ! jestem happy !! jeszcze około 1,5 kg. i wchodzę w 3 fazę . Pozdrawiam i powodzenia życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robcie ludziom wody z mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka0027
Super Damessa trzymam kciuki;) ja skonczylam pierwszy tydzien dzis i wazylam sie wprawdzie rano ale 2.5kg grzeszac niesiety jeden dzien, bo synek mial 2urodziny wiec zjadlam kawalek torta. ale kilka lat temu bedac na diecie rowniez zdarzaly mi sie grzeszki- ok schudne troche mniej ale nie bede znow przesadzac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaakowa
Hej. Ja rozpoczęłam Dukana 1.02 tego roku, ważyłam wówczas 70kg. przy wzroście 166cm. Nigdy wcześniej tyle nie ważyłam. To efekt ciąży i zaniedbania - wcinania fast foodów itp. bo za słodkim akurat nigdy nie przepadałam. To moja pierwsza dieta. Chudłam na niej ok. 1kg; 0,5kg na tydzień. Dziś osiągnęłam wagę 58,5kg (tzn. konkretnie ważyłam się w poniedziałek) Ważę się tylko w poniedziałki, taką mam zasadę, zobaczymy ile do jutra zjechałam. Na tej diecie grzeszę o tyle, że podjem sobie jakiś owoc, natomiast nie miałam w ustach w ogóle alkoholu (choć normalnie pijałam kilka razy w tygodniu piwko) i ogólnie w 100% stosuję się do diety. Wyglądam całkiem inaczej niż przed dietą, sama w to nie wierzę, powróciłam do ciuchów które nosiłam na studiach, a więc lata temu. Moim celem jem 50kg. Czuję się lekko, psychicznie odżyłam, bo widzę jak wyglądam. Naprawdę jestem wreszcie szczęśliwa. Zasada podstawowa dla osób które biorą się za tą i podobne diety. Wiele zasad musicie zachować NA ZAWSZE aby nie było efektu jojo. Ja już na pewno nigdy nie będę jadła smażonych rzeczy, podobnie jak słodyczy. Przestawiam się na owoce, warzywa, jedyne co wprowadzę po zakończeniu diety, to ziemniaki - robione na parze rzecz jasna jak i reszta warzyw, bo ziemniaki same w sobie są wbrew pozorom mało kaloryczne. I oczywiście max 3 razy dziennie kromka chleba razowego. Raz na tydzień 2 lampki wina czerwonego wytrawnego i nigdy więcej piwa, ani innych alkoholi. Należy jeść dużo ryb, co i ja czynię :) Aby Dieta Dukana zadziałała i nie wpłynęła źle na Wasze zdrowie, musicie trzymać się 3 podstawowych zasad: 1. Pić min. 3 l. wody dziennie 2. W dni warzywne nie żałować sobie warzyw 3. Jeść 2 łyżki otrąb dziennie Gdy tego nie będziecie robiły, wszelkie choroby MUROWANE, a potem wypisują takie osoby w internecie niestworzone - negatywne rzeczy na temat tej diety. I uwaga - nabyć książkę Dukana!!! To podstawa, bo w necie krąży wiele informacji nieprawdziwych które burzą pozytywny odbiór tejże diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDamessa
Witam! chwalę się ....do celu zostało mi 800g. !! chyba ,że podniose sobie poprzeczkę ... Pozdrawiam i życzę sukcesów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie.Nazywam się Magda i tak jak wy wszystkie chciałabym bardzo schudnąć lecz brak mi motywacji i najgorzej jest mi zacząć.Ponad 5 lat temu byłam również na dukanie i przez ponad 3 miesiące udało mi się schudnąć prawie 15 kg.Waga utrzymala mi się do póki nie zaszłam w ciążę. Teraz 3 lata po porodzie startuje z wagą ta sama jak wtedy.Mam nadzieje ze mi się uda coś z tym zrobić bo juz nie mogę na siebie patrzeć.ps.zaczynam od jutra.pozdrawiam was gorąco i życzę powodzenia sobie i wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata1111102
Hej dziewczyny. Dziś zaczynam swoją przygodę z dieta rano jogurt naturalny Bakoma ma największą zawartość białka ale też sporą zawartość węglowodanów. Znacie jakiś lepszy? Pierwszy dzień na samych naturalnych i woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, pamiętajcie żeby po tej diecie porządnie odkwasić organizm, bo sobie zdrowie zrujnujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jest tu jeszcze ktoś? Zaczęłam w poniedziałek, startuję z wagi 79 kg przy wzroście 167 cm. Wydaje się, że powinnam wyglądać strasznie i powinny mi się wylewać fałdki tłuszczu, ale właśnie nie jest tak... Mam spory biust, jakoś wszystko się równomiernie po całym ciele rozeszło, wyglądam raczej normalnie, na ciut większą niż normalnie i chodzę w rozmiarze 40. Moim marzeniem jest być szczupłą! Mam nadzieję, że tego dokonam. Mam 22 lata, to moje 2 podejście do Dukana, kiedyś schudłam do 58kg, z takiej samej wagi. Mam nadzieję, że wytrwam. 4 czerwca mam wesele, chce wyglądać i czuć się super. Niestety nie mam wagi... Ale postaram się jakoś ją dorwać, albo ważyć się u koleżanki. A jak Wasze postępy? Ile chudłyście na pierwszej fazie i w ile dni? :) Pozdrawiam, Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damessagość
Witam ! Chwalę sie ....ubyło mi 9,50 kg. To jest więcej niż początkowo planowałam. Jeszcze tydzień i zaczynam 3 fazę diety . Wyglądam super , mam więcej ruchu i nie mam problemu z nadmiarem skóry . Jestem w Niemczech w pracy , mam dużo wolnego czasu i rower.....tak więc było mi łatwiej przejść przez tą dietę . Pozdrawiam i życzę wytrwałości , opłaca się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego jak schudniecie jak zachorujecie na raka dne moczanowa reumatyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
super! gratuluję! W jakim czasie to osiągnęłaś? :) ja dziś jestem 7 dzień na 1 fazie, wczoraj zjadłam kilka chipsów i naleśniki (ale same, bez cukru ani dodatków, jednak z mąką :( ) bo byłam poza domem i nie miałam dostępu do czegoś dukańskiego. Nie mam wagi i ubolewam bo nie wiem, czy są jakieś efekty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,jestem tu nowa , od wczoraj zaczelam odchudzanie z dukanem , dzis drugi dzien ,ciągle jestem glodna ,masakra jakas , pije duzo i ciągle biegam do wc ;) napiszcie jak u was ,potrzebuje wsparia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaaaaaaaaaaaaaa
Ja jestem dzisiaj 8 dzien na 1 fazie :) jest juz ok, lepiej sie czuje. Tez ciągle pije i chodzę siku :) to normalne :) nie chodź glodna! Szukaj przepisów i zrób sobie cos super :) im więcej jesz bialka tym więcej chudniesz, nie masz ograniczeń kalori ani ilośc***isilkow, wiec do dziela! :) trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja rozpoczynam dietę Dukana od 1.06 (jak to zwykle bywa , od poniedziałku! :P ) waga to 70kg :( chciała bym zrzucić 10kg (już raz byłam na tej diecie ale niestety nie dotrwałam do końca i zaprzestałam na II fazie), mam nadzieję że tym razem mi się uda... :(( ktoś się przyłącza ? Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka89
Witam dzisiaj zaczynam dietę poraz drugi ....waga wyjściowa obecna 67 kg przy wzroście 159...ktoś jest ze mną ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka89
Moim zdaniem jest to fajna dieta,,,pierwszy raz schudłam na niej 25kg ...a zdarzały mi się grzechy no i piwko co sobotę sobie nie odmówiłam na dyskotece...ale teraz potrzebuje wsparcia bo ciężko mi jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia39
Cześć wszystkim. Dodałam wczoraj posta, ale mi go gdzieś wcięło. Więc jeszcze raz: zaczynam od dziś, start z wagą 71,6, wzrost to 160, mam prawie 40 lat, więc już nie jest tak łatwo. Na Dukanie już kiedyś byłam, schudłam około 7-8 kg, zresztą moje życie to jedna wielka dieta. Teraz mam trochę większą motywację, bo urlop tuż-tuż. Jestem już po śniadanku: kefir i 3 plasterki chudej szynki i po drugim śniadanku, właśnie wciągnęłam pyszną sałatkę: 3 jajka, dwa plasterki chudej szynki, 1/4 cebuli, pół korniszona, 2 łyżki jogurtu naturalnego. Planuję 3 lub 4 dni uderzeniówki. Przez miesiąc chciałabym zejść do 67, czyli w sumie około 5 kilo, a moja waga wyśniona to 63.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siliea
Cześć dziewczyny. Mogę się dolączyć?? Będzie to moje drugie podejście. Za pierwszym razem schudłam 15kg (z wagi 80). Później zaszłam w ciążę (trzecią) i zostało mi po porodzie znowu sporo kilogramów. Obecnie ważę 80,5 przy wzroście 164cm. Już nawet zaczęłam Dukana i schudłam 7 kg, ale coś mnie silna wola zawiodła i zaprzestałam diety. Teraz już powiedziałam STOP muszę schudnąć. I zacznę od jutra aby ciągle nie mówić że od poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia39
Hej :-) Witam koleżankę, będzie nas przynajmniej dwie. Ja po pierwszym dniu, nie było źle, białko jednak syci. Postanowiłam zważyć się po uderzeniówce, choć dużo mnie to kosztuje. Zastanawiam się tylko, czy zrobić sobie 3 czy 4 dni, niby jeżeli ma się do zrzucenia do 10 kilo to 3 wystarczy, ale może przeciągnę o jeden, nie wiem jeszcze. Wczoraj zrobiłam kilka porcji drobiowych galaretek, dodałam jednak trochę warzyw (symbolicznie) i to marchwi m. in., więc mam małe wyrzuty. Dziś rano (6.30) wciągnęłam już jedną, teraz popijam kawkę i na drugie śniadanie 2 parówki i szklanka jogurtu. Potem może jajeczka w sosie musztardowym, jeszcze nie wiem. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domaaa96
Cześć dziewczyny, również się dołączam, na dukanie jestem 11dzień. Po 7dniach fazy I straciłam 2,7kg, rezultat widzę tylko na twarzy, ze szczuplejsza, w brzuchu efektu brak przez co nie mam motywacji :c wystartowałam z waga 72, ważę się co tydzień wiec jeszcze 3dni i zobaczymy efekty ;) dodam ze marzy mi się schudnąć tak do 60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka89
Hej z rana :) widzę ,że coraz nas więcej ...czyli będzie większa motywacja ja już po drugim śniadanku .....lece zaraz do sklepu po mielone z indyka i robie na obiadek jajecznice z mielonym pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka89
Źle napisałam mielone z piersi kurczaka nie wiem co mi się ubzdurało z tym indykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka89
Źle napisałam mielone z piersi kurczaka nie wiem co mi się ubzdurało z tym indykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domaaa96
Moze macie jakieś ciekawe przepisy którymi umilimy sobie ta dietę ? ;) bo szczerze mówiąc mi pomysłów brak i kiedy zaczynam się robić głodna wycinam same jogurciki naturalne. Wie moze któraś jak to jest z jedzeniem activi? Dodam ze jestem już w III fazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domaaa96
Poprawka w II fazie *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka89
Ja też jak pierwszy raz byłam na diecie to nie wiedziałam co jesć ...teraz właśnie wymyśliłam ta jajecznice z mielonym ,albo z krewetkami ...juz sie nie mogę doczekać dni z warzywami mizeri i sałatki z pomidorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka89
I pamietajcie o witaminach .....BARDZO WAŻNE ... podczas pierwszego podejścia nie brałąm witamin i włosy mi leciały garściami teraz nie popełnię tego błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×