Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość Davina82
Justyna 120kg ją z chęcią cię wesprę. Dopiero zaczynam (3dzien). Jak ci idzie?Trzymam kciuki za ciebie!!! A do reszty Pań: witam serdecznie życzę wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davina82
Waga nie chce w dół.4 dzień i tylko -1kg. Pilnuje diety i nie grzesze.wypijam 2 litry wody czasem 2,5. Co jest nie tak??pomóżcie.. do okresu jeszcze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawina82 umnie jest dzień 6 diety i jak narazie tylko mi spadło 1,400 choc mały grzeszki umnie byly fakt ale nie poddaje sie i dalej walczę wiec kochana nie poddawaj sie wiec narazie sie niemartw tak nieraz jest że waga zaczymuje sie a potem spada jak oszalała bo też tak miałam jak pierwszy raz stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
Dziewczyny spokojnie nie panikujcie ja też to przeżywałam czasami miałam takie zastoje że przez 2 tyg potrafiła waga nie drgnąć, a wtedy załamka ale trzeba to przetrwać i nie grzeszyć w końcu ruszy. Ja zrzuciłam już 30 kg więc coś o tym wiem WYTRWAŁOŚĆ W DĄŻENIU DO CELU KOCHANE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davina82
Zwazę się pojutrze. Mam nadzieję że dieta coś da. Oprócz tego ćwiczę codziennie.spadlo mi po 2 cm wszędzie. A muszę 6 kg zrzucić do 16 lipca- założyłam się z mężem że do mojego powrotu schudne 5kg. Więc muszę się spędzać :) fazę uderzeniowa chce zrobić 10 dni. Myślicie że to dobry pomysł? Czy lepiej 7? Trzymam kciuki za wszystkich. Jeszcze jedno pytanie czy ktoś miał dławienie w gardle? Dziwne uczucie. Mam tak po jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davina82
PS dziękuje za słowa otuchy!! Wytrwałości wszystkim! Mnie ciężko przychodzi bo nie znosze jajek a kurczaka w szczególności.zamykam oczy i jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomalu a waga spadnie niestety nieda sie szybko zrzucic kg trzeba sie pomeczyc i uwazac co sie je. Najlepiej nie robic 1fazy za duzo bo to tez zalezy od chudniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davina82
Ją zrobilam 10 dni.schudlam 2kg.i waga stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davina82
Pisałam pisałam a dodalo tylko 1 zdanie hihi. Co tu tak pusto ? Jak dajecie radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey jest tu ktos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Davina82 mi tez waga stoi w miejscu i niechce ruszyc ale może tez dlatego że jesstem niedysponowana i ma to też z tym związek ale dalej walczę zyczę wytrwałości pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davina82
Połączyła dietę z Ewą chodakowska. Dopiero 3 tyg niewielki spadek wagi ale efekty są piorunujące. Polecam zrobić zdjęcie co jakiś czas...aż miło na siebie popatrzeć...to dodaje kopa ... :) pozdrawiam i dużo siły zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
hej dziewczyny co tam u was słychać? Moja III faza nadal trwa przyznam szczerze że czasami naprawdę sobie popuszczam ale po każdym dniu proteinowym waga wraca do normy dzisiaj nawet pokazała 62 kg czyli o 1 kg mniej niż w momencie kiedy zaczęłam III fazę :) Juztynka co tam u ciebie jak twoje zmagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davina82
U mnie waga idzie w dół.nie ma jakiś wielkich skoków ale spadek regularny nawet w fazie proteinowe.Ja też czasem odpuszczam sobie jednak bardziej z przymusu tj w fazie proteinowe zjadłam trochę warzyw i dwa ziemniaki nie jestem u siebie więc nie miałam wyboru zjadłam raz owoc.bez przesadzamy dziewczyny ważne żeby uważać co się je a nie przysiąść się nad sterta bigosu hihi... od jakiejś małej rzeczy nie utyjemy od razu dwóch kilo!!! Mam lepsze samopoczucie na diecie i coraz bardziej mi się podoba dieta:) a najbardziej sernik :) brak słodyczy nie przeszkadza bo nie lubię czekolady i rzadko jadłam slodycze.ale strasznie brakuje mi owoców bo tymi się objadalam :))) pozdrawiam. Ją często tu zagladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Od trzech dni jestem na diecie Dukana. bardzo chce być z Wami bo samej to bardzo kiepsko. Można? Przyjmijcie mnie do siebie bo jestem w potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przeszłam do II fazy. Spadło 2 kg. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny raz na diecie...robię uderzeniówkę,wpadają małe grzeszki...waga spadła 3.400 w 7 dni i stoi od kilku jak zaczarowana...jestem lekko sfrustrowana...miałyście tak małe spadki na uderzeniówce i już z początku zastoje?możliwe,że to dla tego że dieta obca mi nie jest? Na warzywach coś wam ruszyło?dodam,że na razie nic nie ćwiczę i nie robię ...ale po uderzeniówce zamierzam wrócić do biegania bo efekty były powalające w takim połączeniu....na razie kiepsko...kiedyś na uderzeniówce schudłam około 6 kilo teraz tak marnie....możliwe że te spadki teraz będą trudniejsze?waga spora 83 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamgra z jaką wagą startujesz?ja też dopiero zaczynam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Davina ćwiczenia,bieganie generalnie ruch plus dieta to gwarantowany sukces :)i nawet diety tak drastycznie nie trzeba się trzymać jak się dużo ruszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i waga mi ruszyła, ale dopiero jak zjadłam coś nieco innego , dodałam trochę owoców i kasz, a dzisiaj już z warzywami lecę...spadło w 10 dni 4.500 kg (nawet lody mi się w Mc donaldzie trafiły dwa razy), nadal zero ruchu...jak widać trzymanie się ściśle diety u mnie nie dawało dobrych rezultatów a raczej totalny zastój na wadze! lepiej chyba sprawdzać kaloryczność dań i jeść z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Bylam na Dukanie pol roku schudlam 10 lg super sie czulam niestety nie zrobilam 3fazy i wszystko wrocilo .Co mam zrobic? Zadna inna dieta nie dziala na mnie.Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 43
Musisz rozpocząć od nowa. Ja spróbowałam i też schudłam tyle samo co wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za rade .Wlasnie zaczelam od nowa .Wiem ze niebedzie latwo ale musze przejsc wszystkie fazy.Dzis sie zwazylam i jestem zalamana72 kg.czyli wszystko wrocilo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosia 43
No i co? Trzymacie dietę? Ja jestem po grilu i wypilam piwo. Mam wyrzuty sumienia ale jakoś przeboleje pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zuza
witam ja też bylalam na dukanie i dosyć długo waga mi się utrzymywała ale od jakieś czasu przybyło mi parę kg. Znajoma poleciła mi lek (nie suplement)o nazwie libramed i od czasu stosowania waga idzie w dół oczywiście z jedzeniem przystopowalam a zwłaszcza ze słodyczami które uwielbiam. Ten lek kupicie w aptece, na mnie on działa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zuza
dziewczyny kupcie sobie w aptece lek o nazwie libramed, naprawdę pomaga schudnąć. Na mnie on działa oczywiście trzeba ograniczyć węglowodany. Polecam ib

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczelam diete ale podjadam warzywka prawie codziennie bo ze zdrowiem nie bardzo .a chcialabym schudnac .Teraz tyle pokus jest .Zobaczymy pomalu moze cos spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 43
Hej dziewczyny. Jestem na wczasach w Rewalu i trochę pofolgowałam. Ale od wtorku znowu będę na diecie. Pozdrawiam. Odezwijcie się. Brakuje mi waszych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka szkoda że forum upadło.Dziewczyny gdzie jesteście.Czy wszystkie już schudlły,czy się poddałyście.Już po wakacjach można dalej walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_s
Witam Na diecie jestem od 2 dni.Dzisiaj trzeci.Zaczynam z wagą 83,9.Uderzeniówki planuje 5 dni,potem 3/3 żeby sobie za Bardzo nie utrudnić i się nie zniechęcić.Może ktoś dołączy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×