Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość gość Lilia
Witajcie dziewczyny! Pamiętacie mnie jeszcze? Ja po skończonej diecie utrzymuje wagę, ale uważam żeby nie przeholowac z jedzeniem. Justynka -ja uwazam ze powinnaś iść do dietetyka, bo sama sobie nie poradzisz. Córka mojej koleżanki próbowała różnych diet i nigdy nie wytrwala do konca. W styczniu poszła do dietetyka, ma ułożony jadłospis i ładnie chudnie. Mówi że przedtem rzucala się na słodycze, a teraz ja wcale nie ciągnie. Tak sobie pomyślałam że dla ciebie też by było dobre takie rozwiązanie,bo w przeciwnym razie będziesz tyła. Rozważ to sobie, że szczerego serca ci radzę. Całej reszcie życzę wytrwałości w dążeniu do celu. Pozdrawiam i milego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila! Jak się czujesz po diecie? Ostatnio rozmawiałam z koleżanką i stwierdziłyśmy, że będziemy dietować do końca życia :P Bo cały czas chcemy więcej i więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Heyka co tu taka cisza.? Dziewczyny gdzie sie podziewacie ? Czyzby juz po diecie ? Ja trwam dalsj chociaz przez dwa dni trudno to nazwac dieta ale musze sie zmobilizowac .Chyba ze na 3fazd przejde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Kurcze cos mi sie z netem podzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
niezapominajkaxd-czuje się dobrze po diecie, jem wszystko w rozsądnych ilościach czasem bym więcej zjadła ale boję się że przytyje. Jeśli się zdarzy ze zjem za duzo to robię dwa dni bialkowe w tygodniu. Po skończeniu 3fazy robiłam sobie podstawowe badania-wyniki wyszły w normie. Ogólnie jestem zadowolona z tej diety, ale do konca życia bym nie wytrzymala na niej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u mnie dzisiaj 59.9 czyli jeszcze 0.9 do celu. Dopiero odrobiłam kilogramy ze świąt. Masakra po prostu. Głupotą było takie odstępstwo od diety , ale cóż...Zastanawiam się nad przejściem na III fazę , ale bardzo się boję , że przytyję bo nie będzie tego całego "zamordyzmu". Ja muszę mieć niestety ściśle określone zasady bo inaczej tragedia po prostu. Na fazie III czyha tyle pokus, że boję się, że odpuszczę. Zdrugiej strony może jeszcze trochę się wysilę i pociągnę jeszcze ze dwa kilogramy tak do 57 kg, ale to chyba potrwa do lipca :(. Pozdrawiam cieplutko wszystkie forumki i trzymam kciuki za kolejne spadki !!! ps. Niusiaczek1981 super wiadomość !!! Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość natka
Hej dziewczyny, mogę dołączyć? Potrzebuje wsparcia bo to zawsze raźniej. Dukałam jakiś rok temu schudlam 7 kg ale zaszłam w ciążę. Córeczka ma już 3 miesiące a ja postanowiłam zawalczyć o figurę z przed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Oczywiscie natka dolaczaj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak tam dietkowanie? Ja staje na wadze a tu 78 na razie. Czasem 77.5. I tak od świąt. Ciesze się, bo 6 tydzień ciąży się kończy i mam nadzieję, że nie bede musiała zrzucić zbędnych kilogramów ze 30 lub wiecej po ciąży. No ale to czas pokaże. Bo diety juz nie trzymam. A w styczniu wracam z powrotem na dukana.pozdrawiam serdecznie i milego dzionka życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
Niusiaczek GRATULUJĘ :) i zazdroszczę :( Odrzywiaj się tam dobrze bo maluszek najważniejszy :) Natka witam w naszym gronie DUKAJĄCYCH :) i życzę wytrwałości :) Dziweczyny zbliża sie weekend wielkimi krokami wiec proszę mi się tam pilnować i nie grzeszyć bo sezon grillowy się zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana wszystkie dukaneczki. ja już w pracy - wy pewnie jeszcze śpicie. Niezapominajkaxd jeszcze wszystko przed tobą młodziutka jesteś, a słyszałam , że nawet chorując na Hashimoto można zajść w ciążę. trzeba się do tego przygotować odpowiednio i przede wszystkim znaleźć dobrego lekarza, który zna się na rzeczy. Ja np. bardzo długo się starałam o dziecko i dla mnie to tak naprawdę prawie ostatni dzwonek hi hi ( mam 35 lat). dlatego taka jestem w skowronkach:-) A chciałam powiedzieć, że mój lekarz stwierdził, że do poczęcia mogło dojść dlatego, bo przeszłam na dietę i te 5 kg zrzucone mogło pomóc. Także nie załamuj się kochana tylko szukaj odpowiedniego partnera ;-) Natka witaj w naszym gronie. Podobnie sytuacja wygłąda u mniejak i u CB. ledwo zaczęłam dietę i zaszłam w ciążę :-)Ja startowałam w polowie lutego z wagą 81. do końca marca spadło mi 5 kg. ale już 2 kg odrobione. od Świąt nie stosuję już diety ( choć zrobiłam 3 dni protein od razu po Świętach jak się zważyłam). teraz do porodu przeszłam na zdrowy tryb życia - dużo warzyw , ryb, nabiału. tylko chude mięsa sporo owoców ,pieczywo razowe. Cieszę się , że sezon na nowalijki się zaczyna - tak je uwielbiam. może dzięki temu trochę mniej mnie będzie :-) po porodzie zobaczę. Jeśli będę karmić piersią ( a mam taki zamiar) to zostanę na zdrowym odżywianiu, a jeśli z jakichś powodów nie będę mogła to przejdę na dietę. A jak to było u ciebie? Z jakiej wagi teraz startujesz? A jaką miałaś przed ciążą? pozdrawiam serdecznie. i życzę wszystkim udanego weekendu ;-) ps. dziewczyny grillujcie same dozwolone rzeczy szaszłyki, warzywka itp.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witam .Ja tez gratuluje dzidziusia. !!! Ja w wieku 36 lat urodzilam syna ,takze wyobrazam jaka radosc , odzywiaj sie zdrowo i dbaj o siebie. Jezeli chodzi o dietke to odzywiam sie jak na 3fazie , jest fajnie bo codziennie warzywa., oczywiscie pro czwartek.Dzis ide na 18 to zrobie sobie uczte.Milego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość natka
Niusiaczek to moja 2 córeczka. Pierwsza Julka 7 lat no i teraz Hania 3 miesiące. Przed odchudzaniem przed ciążą miałam 76 kg schudłam do 69, zaszłam w ciążę i w dniu porodu miałam 83 kg. Teraz mam 78 kg choć ważyłam juz 73 ale niedoczynność tarczycy znowu zaatakowała po porodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc w sobote bylam na 18 I O DZIWO nic nie podjadlam niedozwolonego,alkoholu nie pilam bo jechalam samochodem.Tak jak pisalam przeszlam na3faze i po tygodniu -0,5kg.moze wreszcie te 2kg spadna.,bo tak to krecilam sie w kolko.trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patnow1996
Dziewczyny pomozcie, chcialabym zaczac od jutra diete dukana, waze 52 kg przy wzroscie 170, pomimo tego ze waze tak malo moje uda sa strasznie masywne, teraz skonczylam diete 3d chilli i nie jestem zadowolona ze spadku, na dodatek na poczatku maja wyjezdzam na wakacje i chcialabym sie wziac za siebie do tego momentu. Czy efekty wizualne sa zauwazalne na 1 fazie? I co dokladnie jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaxd
Nie katuj się dietą, tylko marsz na siłownię! Dieta nie sprawi, że ciało będzie jędrniejsze...ja schudłam 10/11 kg na Dukanie i od miesiąca biegam na siłkę, bo stałam się "flakiem". Także, chudzinko! Karnecik i jazda :) Albo zacznij ćwiczyć w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaczek1981
Hej. Popieram Niezapominajke nie katuj sie dietą chuderlaczku:-) na siłowni rowerek lub inne ćwiczenia na uda , bo po takiej diecie jak nie będziesz konsekwentna i zaczniesz jeść normalnie to efekt jojo cię dopadnie. Uważam ze ta dieta nie jest dla ciebie.wogole zadna dieta. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loressa
Cześć dziewczyny.Moge sie dołączyć? Mam 32 lata.Wzrost 162 cm i waga 84:-(((( Masakra.Dziś jade po produkty.Zaczynam jutro i już sie boję.Nie będę kłamać że jedzenie białka przez 5 czy 3 dni wprawia mnie w przerażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mymka2
Witam serdecznie. Ja 3 dni temu zaczełam odchudzać się z Dukaniem ;) Waga początkowa 71,300 kg dzis 69,100 czyli przeszło 1 kg w dół. Taki szybki spadek wagi bardzo motywuje do dalszego działania. zamierzam zgubić 10 kg pierwsza fazę bede stossowala ok 6-7 dni. Podczytwać Was bedę napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam napisać niecały kg w dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mymka2
miałam napisać niecały kg w dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasmucę Cię - to tylko woda wynikająca z odstawienia węglowodanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba dobrze, że nagromadzona woda schodzi, chyba o to chodzi w tej diecie ;) W początkowych dniach waga leci na łeb na szyję, ale to woda. Tłuszcz sam się nie spali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka81
Cześć dziewczyny. Proszę dodajcie mi sił. Mam 168 i 69 kilo wagi. Moim marzeniem jest 64 kg. Za żadne skarby nie mogę do tej wagi dojść. Spadanie do 67,5 i stop. Zazwyczaj przeze mnie. Zawsze nadąży się jakaś okazja aby się skusić na słodycze . Nie mogę się opanować. Jem ... Waga podchodzi do 70. Wtedy biorę się za siebie. Spada do 67 i cała sytuacja się powtarza. Jestem wykończona i załamana.... Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiullka81
Za 3 tygodnie moje córeczki mają urodziny. Wyprawiłam im przyjęcie dla 30-stu osób. Tak bym chciała aby moje marzenie o wadze się do tego czasu spełniło. Ale ciężko to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mymka2
Dzien dobry :) Dziś 5 dzien 1 fazy...jak narazie sie trzymam ale niepokoi mnie bół w okolicy nerki prawej :( tyle sie naczytalam o Dukanie ,że obciąża nerki ,że aż sie boje...pije ok 2 l wody ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc .Witam noweDukanki .Mimka niestety obciaza nerki .Startujesz Z taka waga jak ja wiec skoncz dzis proteiny a od jutra warzywa.,nie ma co przeciagac protein bo potem waga bedzie stac,i obciazasz nerki .Zycze wyttwalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinaa033
Hej dziewczyny! Przeraża mnie to, że niektóre z Was chcą stracić parę kg i fazę uderzeniowa chcą stosować nadzwyczaj dluuuugo. Przeczytajcie książkę, zróbcie sobie test dukanowy, a nie szalejecie z pierwszą fazą!!!! Ja zaczęłam się przygotowywać do Dukana od 12 kwietnia z waga 86,6kg. Żeby mój organizm szoku nie zaznał ;)dziś wystartowalam z waga 84kg i pierwsza faza,na której bd 5dni. Wspieramy się wszyscy Razem. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka81
A jaką książkę doktora polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
N ajlepsza książka Dukana pt. "Nie potrafię schudnąć " Przeczytać uważnie i od deski do deski, ja czytałam nawet po kilka razy niektóre rozdziały. Polecam. Miłego dnia życzę wszystkim dziewczynom. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×