Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to tylko ja9

dzis bedzie serduszkowanie trzymajcie kciuki

Polecane posty

Gość gość
i to przynajmniej do 5 r ż to karmionko zapodawac bede, bo to przecirz najlepsze dla dzidziunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba polecę ba betę, bo mam sprzeczne uczucia. Zrobiłam 2 dni temu test owu i wyszedł negatywnie, ale podobno jak owu wychodzi negatywnie, to jest duża szansa, że to ciąża. I muszę to sprawdzić,zwłaszcza, że mnie brzuch zaczyna pobolewać trochę jak na okres i zbierają mi się gazy, ale to na pewno znaczy, że dzidzia zaczyna się rozpychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, na betę lecę zaraz po tesciku sikanym, bo przecież jak wyjdzie negatywny to i tak nieprawda, przecież to wiadomo ze testy negatywne a ciąża i tak jest, każda na kafe o tym wie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie cos zabek pobolewa, myslicie tak jak ja ze to moze miec wplyw? to pewnie ciaza jak myslicie kochaniuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, co tam test, ważne że masz objawy ciąży : nudności, bóle brzucha, nacisk na pęcherz, przecież to są objawy zaraz na drugi dzień po serduszkowaniu, tez każda staraczka na kafe o tym wie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie po tym serduszkowaniu tak wzięło na pierdzenie ze szok i mi niedobrze juz, zemdlilo mnie na widok starego sera, powiedzcie proszę czy wy też tak mialyscie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak udało ci sie slodziutka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam raz, ale okazalo się, że to dlatego, że TŻ się nie umył porządnie przed serduszkowaniem, stąd te mdlości. Obraził się trochę, gdy mu to powiedziałam, ale co mi tam, płodne już mi się skończyly, a do nast miesiączka mu przejdzie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, a są tu staraczki, które planują dzidziusia na wrzesień 2016??!! Mi tak by pasowało, bo na lipiec mamy zaplanowany urlop i wykupioną wycieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, to mnie zasmucilas z tymi mdlosciami, bo mój też dzisiaj nie pierwszej świeżości był, brudas jeden, ale i tak jestem dobrej myśli i rano sikanie a potem beta. kochane, leżałam juz 2 godziny z nogami w górze, myślicie że wystarczy bo spać mi się chce juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane ja uciekam do swojego TeŻeta gdyby sie nie udało wczesniej to moze teraz poprawimy. chociaz mowia zeby nie seksic sie czesto bo zolnierze slabe sOM. sama nie wiem, myslicie ze mam szanse? jakos mi sie tak dziwnie robi i zgage mam. no i te piersi jakby wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojego starego do wanny gonia przed sexikiem, inaczej nie da rady bo czarne dziecko by nom sie urodzilo przeciez. a stary to len smierdzacy i jak mu kopa w d**e nie zaplae to sam nie idzie sie myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie teraz już dość sexiku, chyba, że chcesz mieć bliźnięta dwujajeczne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam fasolkę od żołnierzyka listonosza ;) Trzymajcie kciuczki kochanieńkie :) Buziooooole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A plemniczki są długowieczne i mogą przetrwać nawet kilka dni w kobiecie, więc ja bym Ci radziła poleżeć w świecy tak przynajmniej do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat fajny, tylko komentarze mi troche humor zj***ly ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ide do tezetka bedom blizniaki. ale frajda. to na dwa cycuchy bedom leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane, ja to będę spać dzisiaj z nogami w górze cała noc jednak, żeby przypadkiem ani jeden żołnierzyk mi nie uciekł he he. Pamiętajcie o foliku i jutro dajcie znać jak u was tesciki, wklejcie zdjęcia teścikow, porównamy sobie, zobaczymy jakie mamy kreski, fajnie będzie, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie, ja mam już dwie kreski!!! :D http:// comps.canstockphoto.com/can-stock-photo_csp13343305.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro bedom lzy szczescia po testowaniu. Ale nie zalamujcie sie bo jak wyjdzie jedna kreska to pewnie i tak cioza. Testy klamio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w dupke was dzisiaj przyladowali kochaniutkie? :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo od tego fasolinki nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie słodziaki jakom kópe zrobił mój alanek? ojejej, pieluszeczka cała brązowa jak ulubione pićko mojego żołnierzyka mrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już masz dwie??? kochanieńka mam jeszcze jedną ale morze jak polerze w świeczusce to fasoluńka dojżeje czy nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gildii
A wiecie że z połykiem tez można zajść, ja tak zaszłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
połykasz spermę brudasko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywisciutki ze z polykiem mozna zajsc, bo wtedy odrazu do brzusia idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gildii
Jasne, od razu do brzusia i na drugi dzień miałam dwie grube krechy, i beta rosła pięknie, a ty od brudasek Dlaczego mnie wyzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak połykałaś to ci się żołnierzyki o ząbki nie zahaczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gildii
Nie, mój miał takie ciśnienie ze nawet nie musiałam łykać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×