Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to tylko ja9

dzis bedzie serduszkowanie trzymajcie kciuki

Polecane posty

Gość gość
piękny różowy jak bedzie dziewczynka tez taki kupię kochana!! co do chemii to wlasnie chialam posprzatac łazienke ale dobrze ze mi napisałas bo dzis mam serduszkowac z TŻ i chyba daruje sobie to sprzatanie zeby miec duzo sily na wieczor na robienie świeczuszki do rana no i ta okropna chemiia ja piore tylko w orzechach włoskich ewentualnie zbieram kasztany no i od tej pory szoruje wszysko octem mysle ze nie powinnas juz sprztac teraz powinnas lezec i czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy ile kosztuje ten wózek, bo jak poniżej 3 tysięcy to straszny obciach. Ale jak więcej, to oczywiście super sliczny!! A wiecie, co z tymi nerkami? Nie chcę, żeby sąsiadki plotkowały, że wożę moją niunię w byle czym....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja9
jak mozesz być gościu taki okrutny dla kobiety w ciąży!!! wstydź się! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja9
wózeczek kosztował tylko 2500 :( mężuś byl zły że tyle wydałam, a wy mowicie ze mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekomamaa
Lecę poćwiczyć jogę dla ciężarnych, w końcu czas na przygotowanie się do domowego porodu :) :) papapapapatki kochaniutkie, wpadnę póżniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja9
dobra kochaniutkie ja uciekam idę na zakupki, kupić jakieś ciuszki dla mojej malej królewny :) szkoda że jeszcze nie kopie ale czuje jej obecność, to takie wzruszające! Trzymajcie się dziewczynki, miłego serduszkowania i życze wam fasoleczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ekomama, znalazłaś już najsmaczniejszy przepis na łożysko? Szukam inspiracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łozysko w sosie slodko-kwasnym albo łozysko curry. Polecam! Ja tez serduszkuje z moim TZ, bo mierzylam tempke i robilam tesciki na owulke afrodyta na sline! Moj tz mowi ze czuje ze go zolnierzyki uwieraja wiec serduszkujemy do oporu. Czekam z utesknieniem na moja fasolinke! Jak myslicie najpierw zrobic bete czy sikany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że beta, bo te sikane są w ogóle niewiarygodne. Ja w ogóle nie używam takich zwykłych, jakie są dostępne w Polsce w pierwszej lepszej aptece, tylko zamawiam na ebayu elektroniczne clear blue z Wielkiej Brytanii. Takie najtańsze testy to zwykły szmelc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja ... p*******************ale temat ... nie ma takiego czegoś jak serduszko wanie :-D Weź ty się puknij autorko .. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem kim jesteście wy głupie małpy piszące te posty, bo napewno nie żonami i matkami, żeby nic w sobotę nie robić tylko siedzieć i pisać takie brednie, musi wam się naprawdę strasznie nudzić, weźcie się już ogarnijcie, ile wy macie lat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo my jesteśmy na razie staraczkami!! Nie możemy się przemęczać, bo fasolki kielkują ! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no na pewno żony i matki tego nie piszą! Żony i matki w sobotę szoruja kibel octem, prasuja koronki i zaboty na jutro do kościóła, ukrecaja leb kurze na rosół, grzeją wodę w baniaku na wieczorna kąpiel po której serduszkuja piąta fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 14.15 taka z ciebie zona i matka jak z koziej d**y trąbka, lecz się bo coś ci na umysł padło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona i matka sprząta, zajmuje się dziećmi, wychodzi z nimi na spacer a nie siedzi na kafe i cieszy się ze wreszcie znalazła temat w którym może zabłysnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się lecz! Na głupotę, brak poczucia humoru i niezrozumienie najprostszej ironii ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie twoje ironie to może zrozumieć tylko i wyłącznie ktoś na twoim poziomie umysłowym, czyli bardzo niskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś się do mnie dopieprzyla, temat fajny ale ja w nim nic nie pisałam. Jak cie boli nasmiewanie się z serduszkowych fasolek to czep się autorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochaniutkie, nie denerwujcie sie tak, bo moja dzidzia wyczuwa negatywna energie!! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne fajny temat dla upośledzonych chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkujaca
No i wrocily ze spacerow pogotowaly rosołów i siedza idealne mauski bez mózgie raszple nie łapiace ironii i i poczucia humoru!!! A wiec ja przygotowywuje sie do serduszkowania moje drogie nie przejmuje sie tymi wariatkami. ktora twierdzi ze nie ma czegos takiego jak serduszkowanie?? a co ja niby bede robila za 3 godzinki i 35min jak moj TŻ wroci z delegacji??? bede SERDUSZKOWAŁA!!! czekam gotowa w reku termometr i testy na owulke robie co godzine i czekam na TŻ :D:D odpoczywam przed świeczuszka bo to jednak męczy troszke cala noc z nóźiami do góry ale wszysko dla mojej fasolinki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popłakałam się ze śmiechu! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 13.55 bo ci zylka peknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajjc sorka dzieffczynki ale dzis zobaczylam swoje dwie kreseczki i do ginka lecialam. Zakupki musialam zrobic dla fasoleczki i rodzinke obdzwonic, szefuncio sie wkurzyl za l4 ale moja niunia jest najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale, ale. Jest nadzieja. Czy Wy Kochanienkie wiecie, ze jesli tescik nie wyjdzie to trzeba sprawdzić go ponownie za kilka godzin, a potem jeszcze rozebrać na części? Na bank będą dwie kreskunie. Albo cieniek cienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A markowe Pampersy to zawsze można po zasiuńkaniu na kaloryferku wysuszyć. Wszystko, żeby tylko mój Arseniuszek nie musial syfiastych Dada z biedny nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja9
hejka kochaniutkie :) tu znowu ja autorka :) wlasnie jem kiszone ogorki z nutella mmm pyszota! zaraz przeczytma wasze wpisiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja9
Wiecie co bardzo się boje ze mam w brzusiu chłopca :( mam nadzieje ze to będzie dziewczynka Mają!! :) chłopca bym nie chciała przynajmniej nie jako pierwszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś wyrodną matką!!! Nie masz prawa mieć swoich preferencji!!! Matka natura wie, co dla Ciebie najlepsze, a Ty nie zasługujesz na to, żeby nosić pod sercem fasolkę!!! Jak można mowić, że wolisz córkę??!! Nie jesteś jeszcze gotowa, żeby zostać matką, skoro nie rozumiesz, że najważniejsze jest, żeby dziecko było zdrowe a nie to, co ma między nogami. Wstydź się!!! Współczuję Twojemu dziecku takiej matki! Życzę Ci...życzę Ci..życzę Ci chłopców bliźniaków!!!! [z całym zrozumieniem, jakie tylko matka może dać matce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×