Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to tylko ja9

dzis bedzie serduszkowanie trzymajcie kciuki

Polecane posty

Gość gość
ja p*****le, jakie puste baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kuźwa, padłam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję się mega gotowa na moją kochaniutką fasoleczkę, w końcu skończyłam już 16 lat hehe, mój ukochany narzeczony właśnie wyszedł na wolność po wyroku, oboje ostro działamy hehe Moja matka się na mnie wydziera i nie pozwala nam spać razem w moim pokoju, ale co ona głupia wie o życiu i prawdziwej miłości hehe wczoraj zaczął mi się okres, ale cały czas sexik, bo wiadomo, że można zajść przez cały czas hehe narzyczony się cieszy, bo zawsze mi mówił, że guma to syf i ja się zgadzam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dziewczynieńkę polecam Ci pozycyjkę na jeżdzyjka (czyt. jezdzca) bo Ty będziesz dominowała nad męzulkiem i twoje geny będą górą, pod warunkiem że nie będziesz zbyt drapieżna, bo wtedy zołnierzyczki mogą się obrazić, zrobi im się przykro i będą smutniutkie i wtedy do zapłodniotka może nie dojść :( :( :( tego Ci nie życzę kochaniutka i śle Ci pozdrowionka, zęby udało się zafasolinkowanie w tym a najpóżniej w następnym miesiączku :D papaapapapaapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, to muszę uważać, bo zapłodniątko jest teraz dla mnie najważniejsze. Mężuś jakiś jest podenerwowany, nie wiem dlaczego, powinien zrozumieć, że nie możemy się przytulać zawsze, gdy mamy ochotę, ale tylko w owu, bo JA CHCĘ mieć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam na pieseczka a potem szybko obrocik i robimy świeczuszke zeby żołnierzyki dotarły do brzusia głeboko Kochana staraj sie staraj ze swoim narzeczonym ale ja bym radzila dwu dniowe przerwy robic zeby żołnierzyki byly dojrzale troszke!!nie słuchaj mamusi tylko serduszkujcie sobie w pokoiku razem buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:17- wymiatasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprd to dorosle baby pisza? Pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież, że się n*******lają, nie łapiesz zupełnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajc i niezapominajcie na fejsiczka foteczki wstawic z tescikami i fasoleczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodziutka, ja wstawię fotunie z porodziku! z detaliczkami i zbliżonkami, sekundka po sekundce! i przepisik na łożysko z cytrynkom! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam w swoim brzuszku fasolkę :) po bretońsku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim wskoczymy z narzyczonym pod kołderkę jeszcze szybko zmienię status na fejsiku, że bobo się robi hehe Kumpele z solarium będą zazdrościć hehe Zwłaszcza taka jedna Andżela, ona kiedyś wrzuciła zdjęcie gumki przebitej igłą, bo chciała wpaść, żeby nie musieć powtarzać klasy hehe ale jej facet zobaczył tę fotę i się wpienił hehe niezła była jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*********zdycham :D moze dzis ten popcorn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będzie fasolinki, żołnierzyki w przełyku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szybko wypluj żołnierzyki i wepchnij sobie palcem! Może da się je jeszcze uratować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież One sobie jaja robią a reszta wierzy. :D Padłam przy czytaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre, aż mi tempka skoczyła, szkoda że mój tż już śpi, może poszłabym z jego żołnierzykami na jakąś wojnę :p lubię tych z łodzi podwodnej, zawsze pełne zanurzenie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama16
Ja już po, było szybko hehe ale powiem Wam, że moj narzyczony w więzieniu chyba dużo czytał, bo się nauczył różnych rzeczy, lubimy takie ostre zabawy hehe Moja matka się na mnie drze, ale niestety taką mamy sytuację, że nie mogę się wyprowadzić do mojego narzyczonego. A to wszysko przez jego wredną małpowatą siostrę, która samolubnie zajmuje ich wspólny pokój i nie chce się wyprowadzić. Mówi, że dopóki się uczy to będzie mieszkać u swoich rodziców, ale ja wiem, że ona specjalnie na złość mi poszła na studia, żeby mi zatruć życie, bo to od zawsze był jej cel, odkąd się poznałyśmy pół roku temu. Nie rozumie, że my z narzyczonym chcemy założyć rodzinę i uwić sobie tam gniazdko, ja już sobie wszystko obmyśliłam, a ona mi tylko przeszkadza. Szwagierka rujnuje mi życie i nastawia całą rodzinę narzyczonego przeciwko mnie. Nawet ich rodzice zaczęli mu coś truć, żeby może poszukał pracy. A jak on ma pracować, przecież my zakładamy rodzinę, to musimy być cały czas razem! Nawet Andżela mi mówiła, że gdyby jej facet powiedział, że woli pracować, niż się z nią sexować i oglądać 50 twarzy Greya, to by takiego rzuciła, bo to żadnego pożytku. Jeszcze bym tam w pracy kogoś poznał. Już powiedziałam matce, że dla mojego dzidziusia wszystko, co najlepsze i na pewno nie będę go ubierać w jakieś wieśniackie używane ubranka, a pieluchy tylko MARKOWE pampersy, bo reszta to syf. Kumpele by się ze mnie śmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebikomama
Mnie po ostatnim serduszkowaniu mocniutko zaczęła boleć bebikodziurka, więc nici z przytulanka :( ale ściskam mocno palusie za wasze bejbusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, przez to Wasze gadanie naszła mnie przemożna ochota na bzykanie :P a narzyczony wybył z koleżkami na weekend :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę o tym, żeby podczas porodu włączyć wideokonferencję dla całej rodziny i wszystkich znajomych na fejsie. Jestem pewna, że nikt nie chciałby mnie ominąć w tak pięknym i mistycznym wydarzeniu, jakim jest poród. Nigdy nie robię mężowi dobrze ustami, bo się brzydzę, bo penis jest paskudny, ale na pewnoe mąż będzie miał na mnie jeszcze większą ochotę, gdy będzie mógł przekonać się o możliwościach mojej pochwy w zakresie rozciągliwości. Bo teraz to słabo, wiedzie, serduszkowanie tylko w wyznaczonym czasie. Ale co ja się przejmuję, przecież orgazmy nie są mi potrzebne, liczy się tylko ZAFASOLKOWANIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka męka, przecież to jest takie piękne! A skoro CI się nie podoba, to znaczy, że nie jesteś prawdziwą kobietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudownie przystosowane cyce do karmienia, prawdziwa kobieta!!!!! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest przecież oczywiściutkie, że nam mamusiom nie jest potrzebny jakis tam sexik dla przyjemnosci. Liczy sie tylko moje dzieciato i nic wiecej, a jak chopowi cos nie pasuje to niech wytrzyma a nie kochanek szuka. Ja sobie samiuska dzieciaczka nie zrobie wiec musimy sie sexic w pldne dni co dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka kochaniutkie przyszłe mamusie, ja też do was chce dołączyć, bo też właśnie przed chwila w mojej dziurce znalazły się żołnierzyki i oczywiście jestem pewna że już fasolka jest, także w nocy juz nie sikam, zbieram mocz do rana i testuje, która ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasna sprawunia! Te babki, które uprawiaja seks dla samej przyjemności to są zwykłe [język matki];!;!;!;!;! (wulgaryzmy powielone jak w simsach). Mi do pelni szczęścia wystarczy mój kochany dzidziuś i 100 razy badziej wolę karmienie piersią niż jak mąż mnie tam dotyka. Przecież po urodzeniu dziecka mój biust należy tylko do dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze polecimy na bete? czy ładnie przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój Brajanek ma już 5 latek i uwielbia pić mleczko z cycusia. Lofffciam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×