Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to tylko ja9

dzis bedzie serduszkowanie trzymajcie kciuki

Polecane posty

Gość gość
Kochanieńka jak będzie chłopczyk, to zawsze możesz dać mu Gucio ;) Poza tym teraz jest gender, wiec może samo sobie płeć wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie kochana 19.03 ma racje, nie martw sie kupisz mu pare różowiutkich sukienusiek poprzebierasz troszke i tez bedzie, przywyczai sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojego synka nazwałam Genitaliusz :) zdrobniale Geniuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja, ten no ...Anal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szkoda wam czasu? ile razy mozna parodiowac to samo? Juz chyba wole oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padłam ze śmiechu dobre teksty kabareton jest wasz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/wgnkapitan-ameryka-wojna-bohaterow-2016 >>>http://d8x.pl/r/wgnkapitan-ameryka-wojna-bohaterow-2016 >>>http://d8x.pl/r/wgnkapitan-ameryka-wojna-bohaterow-2016 W filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, będącym bezpośrednią kontynuacją hitowego „Avengers: Czas Ultrona”, Steve Rogers aka Kapitan Ameryka staje na czele nowej drużyny Avengers, by ponownie ocalić ludzkość przed zagładą. W czasie kolejnej międzynarodowej akcji z udziałem superbohaterów ponownie dochodzi do strat w ludności cywilnej. Rosną więc naciski polityczne, by poddać herosów systemowi nadzoru i utworzyć organ decydujący o stopniu ich zaangażowania w działania militarne. Sytuacja ta poważnie wpływa na atmosferę panującą wśród Avengers, którzy starają się obronić świat przed nowym, nikczemnym nieprzyjacielem.Ustawa zmuszająca superbohaterów do rejestracji i ujawnienia ich tożsamości doprowadza do konfliktu pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami nowego prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym razem popieram szykanujacych. Tego dna się czytC nie da:/ serduszkowanie,, tz- durne baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj mamusie kochanenkie moje ! Musimy szybciusio wrzucać nasze teścki na fejsunia i naszą klasę ! Przecież to co robimy jest piękne ! A te zołzy stare marudne niech idą precz z naszego temaciku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby śmieszne ale jak na 6 stron, to jednak żałosne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa,i wstawcie jeszcze na profilkach moze paragoniki z apteczki na teścuiki,które wykupiłyscie w okolicznych aptekach-a kreseczka i tak jedniutka,bladziutka Aaa,może jeszcze opiszcie śluzik po tym serduszkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×