Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Powiedzcie mi, ze to jakiś żart...

Polecane posty

Gość gość
Chlopaczyna sam dla reklamy ja rozsypał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ci katolicy nie wymyślą przecież sól jest używana w rytuałach magicznych widać że kościół to sami bałwochwalcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chlopaczyna" Jaki "chłopaczyna"? :D Peter z Vadera ma 50 lat, nazywasz starego faceta "chłopaczyną"? :D A może innego członka zespołu tak nazywasz? :D Nie wiesz, że metal wykonują zespoły, naprawde myslisz, że pojedyńczy piosenkarze? i myślisz że "Vader" to nie nazwa zespołu tylko czyjść pseudonim? :D :D :D Jakiej "reklamy"? :D Vader nie potrzebuje reklamy, jest legendą. :) Jak zwykle kafeteryjny debilizm mnie mnie zawodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta vader jest legenda, a ja jestem adolf hitler kurwa :D Kasiaszatanistka jak zwykle pierdoli glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to dziadostwo. nie żadna muzyka. trzy chwyty , agresywna dynamika i machanie głową aż się w niej móżdżek kręci i włosy wokół obity świru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest legendą polskiego death metalu, pierwszym polskim zespołem metalowym, który zdobył sławe za granicą i pierwszym który miał kontrakt z zagraniczną wytwórnią płytową :) Więc widocznie jesteś Adolf Hitler :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słucham metalu od około dwudziestu lat i choć nie lubię muzyki Vadera, to popieram powyższy post Kasi o ich sławie i tym, że są legendą Behemoth też zresztą. mieszkam poza Polską i niedawno w "moim" mieście było sporo róznych koncertów metalowych. bilety na Behemotha były droższe niż chociażby In Flames czy Sabaton ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×