Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Vitaslim proactive wasz opinie o tabletkach

Polecane posty

Gość Marcin316
Bardzo dobry produkt naprawde polecam kupiłem kuracje na dwa miesiące i schudłem 14 kg Bardzo dobry produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret310
Jestem fotomodelką i 3 miesiące temu zaczęłam ostrą redukcje w celu podpisania kontraktu taki był wymóg że muszę schudnąć 15 kg zakupiłam suplement VitaSlim w celu podkręcania metabolizmu bez robienie tak zwanych cheat meal po restrykcyjnej diecie udało mi się to w 2.5 miesiąca +30 min cardio codziennie oczywiście kontrakt podpisany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 337gość
Genialne tabletki! 14kg mniej w miesiąc. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam tabletki ale błonnika nie tak jak piszą a wy dostaliśmy calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość310
Jestem fotomodelką i 3 miesiące temu zaczęłam ostrą redukcje w celu podpisania kontraktu taki był wymóg że muszę schudnąć 15 kg zakupiłam suplement VitaSlim w celu podkręcania metabolizmu bez robienie tak zwanych cheat meal po restrykcyjnej diecie udało mi się to w 2.5 miesiąca +30 min cardio codziennie oczywiście kontrakt podpisany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaliśmy błonnik tez bo ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna310
od nowego roku jestem na tabletkach VitaSlim. Mimo że stosuje je drugi miesiąc odczuwam już hamowanie łaknienia. Organizm alarmuje głodem tylko jeśli faktycznie tego wymaga, dlatego jem tyle ile trzeba. Nie ma problemów z podjadaniem nawet dla łakomczuchów. Jak na razie zapowiada się bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marg310
próbowałam zielonej kawy, ale nic za to Vitaslim jest super , 15 kg na nim schudłam a i tak średnio się starałam bo miałam sporo problemów w życiu prywatnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela310
testowałam różne tabletki przez przeszło kilka miesięcy. Niektóre nie działały w ogóle, inne bez zadowalającego efektu. Widocznie kwestia indywidualna. Najskuteczniej na mnie zadziałały tabletki VitaSlim. Po tygodniu zmieniłam sobie już dietę. Głód się zmniejszył mimo że jadłam dużo mniej. Efekty zaczęły się po 2-3 tygodniach. Łącznie kuracja dała mi 15kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodek337
Stosowałem ja i moja żona, ja schudłem 14kg, ona 19kg . Jesteśmy zachwyceni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo310
Dzięki VitaSlim udało mi się schudnąć.Ale również ważna była odpowiednia dieta i ruch.W ciągu trzech miesięcy schudłam i nauczyłam się gotować i jeść zupełnie inaczej.Po skończonej kuracji nie musiałam się martwić o efekt jo-jo.Żałuję tylko jednego że nie zdecydowałam się na VitaSlim wcześniej zaoszczędziłabym sobie rozczarowań związanych z nietrafionymi dietami i nieskutecznymi suplementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 337Jakub
Produkt genialny, 2 miesiące kuracji- 25kg! To nowe życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti310
miałam zawsze problem z metabolizmem który powodował u mnie tycie. Zamówiłam tabletki VitaSlim na odchudzanie i tak podkręciły mój metabolizm miedzy innymi że problem zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka310
Odkąd zainteresowałam się tabletkami na odchudzanie szukałam odpowiedniego środka, który nie będzie działał jak placebo, który faktycznie pomoże mi w mojej kuracji odchudzającej. 2 tygodnie wybierałam odpowiedni środek i w końcu zdecydowałam się na VitaSlim. Nie do końca byłam przekonana. Zdanie zmieniłam już po kilku dniach jak odczułam że wyraźnie zmniejszył mi się głód. Przemiana materii ruszyła z kopyta i zaczął się spadek wagi. Na początek powolny ale rósł równolegle do czasu jaki byłam na kuracji. ŁĄCZNIE prze 2 m-ce schudłam 15kg na tabletkach VitaSlim więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby Jony
Polecam Kuracje firmy VitaSlim jedyna rzetelna firma na której sie nie zawiodłem ani troche :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebitnie gruby
Zachęcam do kuracji firmy vitaslim :) 18 kilo w 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super tabletki , poleciało19 kg w 3 miesiące , tak więc jak widać warto, bez wysiłku fajna figura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam razem z siostrą, ja schudłam 9 kg a siostra 12, ale ona jeszcze do tego biegała, to dlatego efekt lepszy . polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia373
Kupiłam 3 tygodnie temu, używam i schudłam już 6 kg. Polecam wszystkich zmagającym się z nadmiernymi kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka373
najlepsze tabletki! schudlam 12 kg przez miesiac! jak chcecie schudnac to nie ma nic lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia373
Siostra, ponad pół roku temu, podarowała mi dwa opakowania, bo od lat zmagałam się z nadwagą. Przez miesiąc schudłam równo 10 kg i ani kilogram mi nie powrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudłem 10 kg w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmelada337
Genialne tabletki -12kg w miesiąc! Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda337
Super suplement!! Osiągnęłam swój cel -18kg! Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie coś skutecznego. Musiałam schudnąć na ślub brata ponad 10 kg i udało się w miesiąc. Do tego, dzięki kolagenowi, skórę mam Jędrniejszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie tabletki super i faktycznie są skuteczne, ale zdenerwowałam się na fiemę kurierską, bo kurier dał mi trochę pogniecione opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam. naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akord
Stosuje od prawie dwóch miesięcy. Jak narazie zrzuciłem prawie 14 kilo. Bardzo mnie to zadowala. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k376
rzeczywisce bardzo pomaga w odchudzaniu. Staralem sie schodnąc pol roku a dopiero po zakupie viaslimu zgubilem 5 kg w przeciagu 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama przesadzona ale kuracje skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×