Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Vitaslim proactive wasz opinie o tabletkach

Polecane posty

Gość Ela337
Po latach męczarni wreszcie udało mi się schudnąć, w miesiąc straciłam 17kg i moje samopoczucie uległo znacznej poprawie! Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne że każdy chwalący ma nick i cyferke w nim...firmo zatrudniuona do pozytywnych komentarzy-pisz także z gościa -b edzie wiarygodniej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 337Basia
Jako kobieta w wieku 57 lat nie wierzyłam, że uda mi się zrzucić zbędne kilogramy, zaryzykowała, wypróbowałam i jestem bardzo mile zaskoczona! W ciągu 2 miesięcznej kuracji straciłam 19kg i efekt utrzymuje się bez efektu jojo. Polecam wszystkim osobom walczącym z nadwagą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka312
Suuuper najlepszy produkt na odchudzanie polecam rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3456
Biore od tygodnia zero efektu i pewnie tak bedzie do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla123
Brałam już wiele różnych "tabletek" na odchudzanie, ale dopiero Vitaslim naprawdę mi pomogło. Schudłam 10 kg w miesiąc. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz303
nie moglem poradzic sobie z nadwaga. basen oraz dieta nie dawaly efektow. po 2 miesiecznej kuracji vitaslim zrzucilem 9 kg. Serdecznei polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz337
Nie wierzyłem dopóki sam nie spróbowałem, to na prawdę działa! W ciągu miesiąca straciłem 17kg. Polecam wszystkim ten preparat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia 346
polecam na prawde warto chudne z kuracja juz 1,5 miesiaca i schudlam juz 10kg jestem zaskoczona tak szybkim dzialaniem kuracji, poniewaz juz stosowalam wiele i zadna tak nie dzialala jak vitaslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza356
Jestem zachwycona efektem tej kuracji- pierwszy miesiąc 8 kg, w drugim kolejne 10 kg :) znów noszę ubrania sprzed ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mega szczęśliwa to naprawdę działa gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna310
Ja jestem zadowolona z kuracji odchudzajacej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g356
Polecam te tabletki bo działają! Na początku nie widziałem żadnych rezultatów- 3 tygodnie i tylko 1,5 kg w dół. A potem się zaczęło, miałem wrażenie że chudnę w oczach. 24 kg mniej! W 2,5 miesiąca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wszyscy komentujący mają przy imionach numerki - czyżby jakaś lipa???? czy ten post jest wiarygodny, gdyby te tabletki były tak cudowne to w Polsce nie byłoby otyłych ludzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka7012
Zamówiłam Vitaslim 4 opakowania na dwumiesięczną kurację ponieważ chciałam schudnąć 20kg. Stosuję tabletki miesiąc i schudłam już 8kg. Jestem bardzo zadowolona i mało tego, firma daje pisemną gwarancję zwrotu gotówki. Potwierdzam sama taką dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie schudłam (biorę 4 dni) ale przestałam podjadać i nie czuję wiecznego "wilczego" głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela30338
stosuję od miesiąca, schudłam , 11kg polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa356
Polecam, mąż schudł i pozbył sie opony na brzuchu. Trochę drogie te tabletki ale warto zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna310
Polecam VitaSlim. Bardzo dobry środeki. Numer 1 na rynku w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna310
dużo różnych tabletek próbowałam ale te są rewelacyjne! po 2 tygodniach nabrałam takiej energii i chęci do działania a przede wszystkim zaczęłam chudnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka258
sa otyli ludzie bo wiekszosc ludzi nie dba o siebie, od dziecka wciskane przez rodzicow sa slodycze i taki nawyk im zostaje,z ktorego potem ciezko wyjsc, mozna by takie czynniki caly czas wypisywac co wplywa na otyłość, Szczerze powiem że Polecam te tabletki sama stosuje od jakiegos czasu i duzo lepiej sie czuje,zawsze podjadalam,bylam caly czas glodna a teraz ten glod na slodycze po prostu znikł,otrzymalam jescze od vitaslim blonnik i tez stosujac go duzo lepiej sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka358
sa otyli ludzie bo wiekszosc ludzi nie dba o siebie, od dziecka wciskane przez rodzicow sa slodycze i taki nawyk im zostaje,z ktorego potem ciezko wyjsc, mozna by takie czynniki caly czas wypisywac co wplywa na otyłość, Szczerze powiem że Polecam te tabletki sama stosuje od jakiegos czasu i duzo lepiej sie czuje,zawsze podjadalam,bylam caly czas glodna a teraz ten glod na slodycze po prostu znikł,otrzymalam jescze od vitaslim blonnik i tez stosujac go duzo lepiej sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te cyferki to ich waga he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia30338
poleca Vitaslim,schudłam 8 kg !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 356356356
Odchudzajcie sie z vitaslimem. Szybko, łatwo i przyjemnie. Poleca ex- grubaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza30338
tanie i skuteczne polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel303
moje zycie sie odmienilo. wspanialy produkt! :] - 12 kg 2 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 337Włodek
Te tabletki działają cuda 14kg w miesiąc! Polecam, jestem zachwycony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola351
najlepszy produkt jaki kiedykolwiek mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoolaa356
A ja jestem szczuplejsza o 17 kg i to własnie po kuracji vita-slim. Zrzuciłam w półtora miesiąca , mam jeszcze jedno opakowanie dla utrwalenia efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×