Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Vitaslim proactive wasz opinie o tabletkach

Polecane posty

Gość gość
Polecam Kuracje 2 miesieczna schudlem 17 kilo. reklama troszke skolororyzowana ale wiadomo ma trafic do kilenta Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa341
Produkt jest naprawdę rewelacyjny, w końcu nie jestem grubaską, zrzuciłam aż 10 kg po miesiącu - wysyłka ekspresowa, polecam jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper376
Nie moglem schudnac przez 2 lata. Vitaslim odmienil moje zycie w 2 miesiac schudlem 18 kg ! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam razem z mamą, obie schudłyśmy, tak więc warto, w dodatku miła obsługa, zawsze doradzą i jakieś gratisy dołożą do zamówienia, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 356jarecki
Ten preparat zadowoli każdego, kto chce się odchudzać. Polecam gorąco, bo jest skuteczny- zrzuciłem 13 kg w 4 tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa30338
Stosowałam różne preparaty ale VitSlim poskutkował efektownie,8kg !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie nie! wszystkie pozytywne komentarze to tylko efekt marketingu szeptanego, nie polecam przysyłki rzadko dochodza, a jesli juz to nic nie dają nie wierzcie w cuda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA30338
Bardzo polecam ten preparat bo daje rewelacyjne efekty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia303
Dość sceptyczna byłam... 2 miesiace kuracji juz za mna i 12 kg mniej na wadze !!! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy1234
Kuracja skuteczna 2 miesiące schudłem 19 kg i jak narazie waga nie powraca. Dobra firma dużo gratisów i szybka dostawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogą być , po miesiącu 8kg mniej . Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CukiernikŁysy
Jestem cukiernikiem i nie powiem że nie ale często podjadam. Moja waga w końcu zaczeła mi przeszkadzać po dwu miesięcznej kuracji firmy VitaSlim schudłem 18 kilo jestem naprawde zadowolony z przebytej kuracji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia32
zamówiłam w 10stycznia, 13 zaczęłam stosować, dziś weszłam na wagę i jest 12kg mniej.Polecam wszystkim , ja mam 32 lata i na mnie świetnie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina356
Mój wynik- 9 kilogramów w niecały miesiąc, jestem cały czas w trakcie- mam jeszcze 10kg do pozbycia się. Jestem dobrej mysli, bo dobrze idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mausiamuminka356
Zamówcie sobie dziewczyny jeśli chcecie szybko spaść z wagi! Jestem młodą mamą- po ciąży miałam dodatkowe 16 kg :( i nie mogłam zrzucić chociaz stosowałam różne diety, ćwiczenia, plastry. itd. Kupiłam vitaslim i to jest to- chudnę i jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kac376
rzeczywiscie bardzo mi pomogl. Schudlem 25 kg w 1.5 miesiac, polecam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jest Lekarz Zbigniew Michalak o kuracji VitaSlim: "Proces chudnięcia jest możliwy dzięki przyjmowaniu 2 kapsułek dziennie, rano i wieczorem... a na ulotce jest zapis o 1 tabletce RANO i do tego INFO, żeby nie przekraczać dawki dziennej ????? Kto napisał PRAWDE ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia 1234
a mnie nikt nie prze4bije!!!! Jak chwalic to hchwalic. Ja -schudłam 45 kg w miesiąc!!!! A co. A teraz gdzie mi zapłacą, jak wam za chwalenie tego g..na?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacperrr376
Rewelacyjny suplement diety, stosowany przez 4 tygodnie pomogl mi schudnac 11 kg. Zamowilem dodatkowe 4 zestawy. Polecam kazdem z nadwagą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość356
Warto zamówic, naprawdę działa. Dostałam błonnik gratisowy, ja jestem zadowolona, bo schudłam już 7 kg a zużyłam 1,5 opakowania dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małga373
Trzecie opakowanie leci, a już 13 kg w dół! Kobietki, nie ma nic lepszego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol373
Żona kupiła mi te tabletki i na początku nie chciałem ich brać. Namówiła mnie i na szczęście, bo dziś ważę o 16 kg mniej. A śmiałem się, jak chłop może brać suplementy na odchudzanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia373
biore te tabletki od 10 dni i schudlam juz 3 kg, a namowila mnie kolezanka, ktora schudla 13 kg w miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna365
Gwarantowana skuteczność jestem zadowolona z tej kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia373
Zamówiłam miesiąc temu, przyjmuje od 20 dni i bez żadnej diety zrzuciłam już 9 kg. Moja mama (60 lat) też stosuje i już udało jej się schudnąć 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria358
Bardzo,polecam świetny produkt ,w ciagu miesiaca schudlam 6 kg,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 303marysia
Byłam załamany gdy po ciąży zostały zbędne kilogramy. Dieta, ćwiczenia i nic... :/ Po 2 miesięcznej kuracji Vitaslim widzę poprawę i znów cieszę się ze swojej wagi :] schudłam 12 kg :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka373
Mój mąż miał 3. stopień otyłości i schudł przez 3 miesiące kuracji 35 kg. Ja dopiero zaczęłam kurację 3 tyg temu i jak do tej pory waga poszła w dół o 4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×