Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kurde zrobiłam dziś zakupy i jestem w szoku wy też wydajecie aż tyle

Polecane posty

Gość gość
moze niektorzy wola rozwijac sie inaczej niz przy garach? nie pomyslalas o tym kuchareczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sztuka gotowania nie jest rozwijająca :D Za to np. kurs robienia pozanokci.. to dopiero rozwój osobisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli dla ciebie mozna rozwijac sie tylko nad garami badz lakierami do paznokci to lepiej zostan przy tych garach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest 200zl w pl-nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tej, co wyzywa inne, że kurczaki robią. Przecież kurczaki nie są drogie. Wczoraj kupiłam 2 steki w biedronce i zapłaciłam za nie 14 zł. Doszliśmy do tego, że za kilka drobiazgów jak sok, ser, jakieś pieczywo płacimy na zakupach 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem przerażona kosztami życia w tej Polsce, za 3 miesiące przeprowadzamy się do własnego domu w tym czasie urodzi nam się drugie dziecko do tej pory byliśmy na garnuszku rodziców żeby jak najwięcej wykończyć w domu czyli nie płaciliśmy za rachunki i jedzenie a i tak na miesiąc traciliśmy ok 500-600 zł na przedszkole syna, paliwo jakieś ubrania, kosmetyki, uroczystości typu urodziny, komunie ,wesela leki, teraz muszę założyć sobie zeszyt i zapisywać wszystkie wydatki bo nie wiem jak wyrobimy jak nam przyjdzie opłacać w całości rachunki, kupować jedzenie na cały miesiąc mając w dodatku dwoje małych dzieci i szczerze nie wiem czy bez wyjazdu męża za granice się obędzie ale to stwierdzę po pierwszych miesiącach życia na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×