Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Drażni mnie telewizja

Polecane posty

Nie rozumiem dlaczego starsze pokolenie ma potrzebe, aby telewizor grał cały dzień. Gdybym mieszkała sama, to pewnie w ogóle nie posiadałabym telewizora, a jedynym argumentem by go mieć, byłoby to, ze jest potrzebny do konsoli do gier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bardzo przejęty
A po co ty włazisz na kafeterię i napieprzasz o tym samym? Siedzisz tutaj, nawet przesiadujesz. Z tego samego powodu, to jest wypełniacz dziury życiowej, którą najłatwiej zapełnić papką tv/net. x A poza tym, najbardziej mnie drażni to, że za mało jest informacji ze świata muzyki metalowej. Mogliby skasować sport i dawać wiadomości metalowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Znowu ten troll " Masz coś do powiedzenia sensownego i na temat? Dlaczego napisałeś "Znowu ten troll "? Co w tym temacie jest trollującego? Jakie "znowu"? Dlaczego nie odniesiesz się do tematu? Przerasta to możliwości twojego malutkiego gimbusiarskiego rozumku, albo uwazasz, ze nie da się nie lubić telewizji, i kto twierdzi, ze jej nie lubi trolluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A po co ty włazisz na kafeterię i napieprzasz o tym samym? " Forum internetowe, jak i wszystko, co się wiąże z komputerami jest interaktywne. Cechy tej brak telewizji, oglądasz to co ci narzucili, zwykle jakieś nudne denne bzdury. Bierność zamiast aktywnego szukania. "o jest wypełniacz dziury życiowej, którą najłatwiej zapełnić papką tv/net. " Jeśli nie potrafisz skorzystac z możliwości dostepu do wiedzy i rozrywki, jaką daje internet, to jest to twoja sprawa, ale nazywanie internetu "papką" to nadużycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz coś do powiedzenia sensownego i na temat? Dlaczego napisałeś "Znowu ten troll "? Co w tym temacie jest trollującego? Jakie "znowu"? Dlaczego nie odniesiesz się do tematu? Przerasta to możliwości twojego malutkiego gimbusiarskiego rozumku, albo uwazasz, ze nie da się nie lubić telewizji, i kto twierdzi, ze jej nie lubi trolluje? x Cały powyższy tekst jest prezentacją trollingu zaawansowanego. Jest to pisanina o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Cały powyższy tekst jest prezentacją trollingu zaawansowanego. Jest to pisanina o niczym. " To co ty piszesz to trolling. Przedstawiłam konkretny temat do dyskusji - nie rozumiem dlaczego ludzie muszą mieć włączony telewizor cały dzień. Dla ciebie dyskusja nie o niczym to dyskusja o związkach i miłości czy o życiu gwiazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadki o interaktywności, nie zmienią tego, że najłatwiej to siedzieć na forum i napieprzać o tym samym, co robisz regularnie. Jest to pozornie interaktywne, bo zadajesz te same, takie same pytania i dostajesz takie same odpowiedzi. To jest interaktywność pozorna. De facto działa to tak samo jak tv, tylko wymaga większego zaangażowania, co może nawet szkodzić, gdyż wywołuje prawdziwe emocje, ale w ramach sztucznego świata. Można z internetu skorzystać w sposób wartościowy, ale na forum, ani ty, ani ja tego nie robimy, prawie w ogóle. Tutaj istnieje schemat, gdzie role same się rozpisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gadki o interaktywności, nie zmienią tego, że najłatwiej to siedzieć na forum i napieprzać o tym samym, co robisz regularnie. " Nie, najłatwiej jest wgapiać się biernie w telewizor, ogladając jakieś narzucone przez ramówke bzdury. "Jest to pozornie interaktywne, bo zadajesz te same, takie same pytania i dostajesz takie same odpowiedzi. " Nie jest to "pozornie interaktywne", chyba ze masz jakąs własną wymyśloną definicje słowa "interaktywnośc". Ja telewizji przeciwstawiam przede wszystkim gry komputerowe - mają w 100% przypadków milion razy lepszą fabułe i wiecej można z nich wynieść niż z tych durnych seriali w telewizji. I nie ograniczają się do bezmyślnego gapienia się, wymagają aktywnego myślenia w celu rozwiązania przedstawionych problemów do rozwiązania. " De facto działa to tak samo jak tv, tylko wymaga większego zaangażowania," Czyli już jest bardziej wartościowe. Są tutaj też ciekawe dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam kilka tematów które sama sobie podbijałaś...kilka twoich postów pod rząd z żebraniem o odpowiedź. Już chyba lepiej spędzają czas osoby oglądające seriale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bla bla bla " Dlaczego głupi ludzie obnoszą się swoją głupotą i niezrozumieniem? powinnam była napisać coś o jakiejś celebrytce ekranu,na przykład ploteczki co zrobiła Anna Mucha to wtedy moje wywody nie były by dla ciebie "blablabla", tymczasem teraz nie rozumiesz - tylko czemu się tym obnosisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×