Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

emigracja mnie wykancza

Polecane posty

Gość gość
dodam ze jestem tu prawie dwa lata i jak do tej pory nic fajnego mnie tu nie spotkalo..wszytsko przychodzi z wielkim trudem ..myslalam ze uda mi sie zaklimatyzowac,przelamac,znalezc fajnych znajomych,zarobic troche.......bardzo sie rozczarowalam..:/ aco fajnego spotkalo cie w pl ze wyjechalas ? brak pracy perspektyw ? pieniedzy ? jedzenia? czy aj wiem czy dla ludzi twardych ...kobiety naleza do istot bardzo delikatnych i wrazzliwych a duzo dziewczyn sie swietnie odnajduje w innych krajach zazwyczaj jest to kwestia swietnego jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnajdują sie bo dają dopy na lewo i prawo obcokrajowcom. Wystarczy zobaczyć na lotnisku jakie te nasze piękności maja obleśnych facetów obcokrajowcow. Rzygac sie chce. Kurestfo pyerdolone. Tfuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę ro faceci są wiekszymi pipami niż kobiety. Byle katar i już umierają, brak pracy lub jakaś byle jaka i już zalamki, depresje i ucieczka np w narkotyki (zamiast się spiąć i szukać normalnej). To kobiety muszą wspierać facetów. Brak kobiety robi z nimi to, co z tym ciołkiem co tu ciągle wyzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz wam powtarzam. Nie jestescie kobietami tylko dziurami. Zwykle s*******je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie penis jak u Kena od Barbie więc doskonale wpasowujesz się w kobiece forum :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracja jest dla przegranych, posrancow z UKa. W zyciu nic im nie wyszło, to wyjeżdża, to dzadostwo za granice i chocia na tanie wycieczki do Egiptu pojeździ. UKi to najgorszy syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dlatego właśnie wyjechałeś paroowo! cieszę się, że wreszcie to do ciebie dotarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marudo, pokaz jak sie robi fikołki :D Masz do tego wystarczjace wyksztalcenie.. To jest to co ci w zyciu wyszlo :P, tylko czemu do UK wyjechałes i jakos do PL wrócic nie mozesz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miron1999999
Moze pora wyruszyc dalej? Wiesz, los leży w Twoich rękach, maz powinien to zrozumiec ze zle Ci tam. Moze Holandia albo Anglia? polecam zamowic karty z dokumencik.com.pl i gdzies sie dalej wybrac, bo sie kobieto wykonczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa " wyruszyc dalej " , bo gdzies dalej to trawa bardziej zielona . Wszedzie poczatki sa ciezkie i bez jezyka nigdy z mopa nie zeskoczysz .Ale jak komus pasuje to dlaczego nie . Na emigracji placi sie wysoka cene , kto nie byl nie zrozumie . Gotuje sie we mnie jak w Polsce mowia, ze ja nie wiem jak im sie ciezko zyje w kraju i jest jeszcze gorzej a ja to mam lekkie zycie . Przyjedz sprobuj tego miodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracja potrafi wykonczyc,ale ktos kto nigdy nie wychylil nosa poza swoja strefe komfortu, tego nie pojmie .Najgorzej jest wyjechac samemu,poradzic sobie mozna i to niezle, ale depeesja i beznadzieja dopadnie predzej czy pozniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska patologia
najłatwiej siedzieć na du'pie w kraju, narzekać, i czekać na hajs od rodziny z za granicy, w tym to mistrzów nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki to plemie pańszczyźniane przypisane do pługa. Dopiero od niecałych 30 lat zasmakowali w emigracji do bogatych krajów, bo w swojej ojczyźnie z dorzecza narzecza przez setki lat nie potrafili zbudować powszechnego dobrobytu. A ten śmieszny kraik zwany dumnie PL istnieje ponoć od 2.000 lat i nie potrafił rozwiązać swoich problemów. Jedyne co potrafią to drzeć japy przy każdej okazji a jak tam była nędza tak dalej jest. Mierzi mnie ten kraik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spierrdalaj do polaczkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angole to plemie pańszczyźniane przypisane do pługa. Dopiero od niecałych 30 lat zasmakowali w emigracji do bogatych krajów, bo w swojej ojczyźnie z dorzecza narzecza przez setki lat nie potrafili zbudować otynkowanego domu. A ten śmieszny kraik zwany dumnie UK istnieje ponoć od 2.000 lat i nie potrafił rozwiązać swoich problemów. Jedyne co potrafią to drzeć japy przy każdej okazji w pubie a jak tam była nędza tak dalej jest. Mierzi mnie ten kraik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski jako kraju przed I wojną światową nie było przez ponad 100 lat, jakie 2000 lat historii panie? a w czasie I wojny światowej polkie armie na niemieckie czołgi jechali na koniach i z szabelkami, ten kraj pomimo postępu zatrzymał się w średniowieczu, szczególnie mentalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem krótko - Polska to kraina przaśna i siermiężna. Jesteśmy "mocarstwem" regionalnym. Znamy się na regionie wyszehradzkim. Ale nic dalej. Anglia to kraj, który swego czasu podbił 2/3 reszty globu. O czym tu dyskutować? I chociaż dzisiaj są lub wkrótce (po Brexicie) będą małym krajem (obszarowo), bo nadal potężną gospodarką świata. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niba racja choc ..ciagle wykancza mnie ta emigracja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha mocarstwo co buduje siłe na cierpieniu i krzywdzie innych a dzis nie potrafi sobie poradzic z muslimami. Tfu ! Dobrze ze wychodzą z UE bo przyszlosc nalezy do PL ktora wkrotce przegoni muzulmanska anglie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc polaczkow to tylko potrafi nienawidzic sie miedzy soba, obrabiac doopy sobia nawzajem, udawac swietych w kosciolku i uchlewac ryje. Co za gowna to brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc angoli to tylko potrafi nienawidzic sie miedzy soba, obrabiac doopy sobia nawzajem, udawac swietych w pubach i uchlewac ryje. Co za gowna to brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazde mocarstwo buduje swoją moc i potęgę bazując na cierpieniu i krzywdzie innych. Tez byliśmy potęgą w późnym średniowieczu ( od morza do morza) i co? I przez swary głupie straciliśmy rolę mocarstwa na rzecz kraiku zaściankowego ( pseudokatolickiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anglia to mocarstwo? buhaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahah zobacz sobie uczniów zmierzających do primary school rankiem. buhahahahah. podbili 2/3 świata? no tak - z karabinem wielostrzałowym przeciwko dzidom i maczetom sobie poradzili. rozkradli te kraje do gołej ziemi i tylko dlatego jeszcze jakoś ciągną do dziś (coraz to bardziej cieniutko). to kraj przegrany i bez przyszłości - za 30 lat to będzie takie trochę większe Ditroit :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Dokladnie. Przeciez te angielskie dzidy bez pomocy USA bylyby na poziomie pastucha :D tylko geolokalizacja sprawila ze po wojnie sie rozwijali a tępak churchill sprzedali polske ruskim. Je/bać sprzedajnych angoli i ciagnac od nich kase z dotacji :D nie trzymac zadnych funtow na angielskich kontach, wysylac NATYCHMIAST po wyplacie na POLSKIE konto. Ja tak robie bo dbam o patriotyzm a te cwele nieduaczne co wyemigrowały niech gniją w uk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kase trzeba doić z zachodu i wysyłać do PL, ale lepiej kraść im technologie lub złoto, bo papier jest gòwno warty, do tego produkować w PL własne towary a nie importować cudze od debili z zachodu za 5X tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udawac swietych w pubach :D zaszli ci za skore co cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha. Trzymac pieniedze w polskich bankach..... pękam ze śmiechu. A ktore banki to polskie? Jak kazdy ma obcy kapitał i na zachodzie ma właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoala35
Warto w takim przypadku pogadać z psychologiem. Wiadomo jak to jest na emigracji. Ciężko znaleźć bratnią duszę. Tutaj https://psychomedic.online jest namiar na klinikę, która oferuje wideokonsultacje. Można porozmawiać ze specjalistą o wybranej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby które tu się wypowiadają nieprzeczytaly uważnie tekstu co kobieta ma za problem . Ja za swojej strony mogę Ci powiedzieć że mieszkam już 30 lat w Niemczech i nigdy nie byłam i nie będę zyc jak tubylcy owszem pracuje mam dzieci i dla nich żyje. Mogę Ci tylko doradzić że albo wróć z mężem do Polski o ile zechce albo wroc sama albo przelam bariere jezykowa i bać niezależną naucz się języka wroga i idź między ludzi. Po drugie ja żyje tu i zawsze żyłam po polsku i wlasnie za rok wracam bliżej granicy bo potrzebuje Polski na codzień. Choć jestem po 20 latach malzenstwa z Polakiem juz po rozwodzie to i tak dalej kocham swoich i poznając po kilku latach ponownie kochanego meszczyzne który zostawił polskie i przyjechał do mnie ze swoim synem i widzę jak się męczy tu chodź synos nauczył się języka w pół roku to mój partner dopiero parę zdań ale wracam dla niego by miał Polskę bliżej. Chodź mamy dom w Polsce to i tak musimy jeszcze 15 lat pracować i by na starość mieć za co zyc musimy zostać na obczyźnie.akurat tak u nas. Mam znajomych którzy wyjechali po 6 latach tu bycia z dwójką szkolnych dzieci do Polski spowrotem dziś minął im już rok od powrotu i są bardzo szczęśliwi dzieci odnalazł się w polskiej szkole .pozdrawiam W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby które tu się wypowiadają nieprzeczytaly uważnie tekstu co kobieta ma za problem . Ja za swojej strony mogę Ci powiedzieć że mieszkam już 30 lat w Niemczech i nigdy nie byłam i nie będę zyc jak tubylcy owszem pracuje mam dzieci i dla nich żyje. Mogę Ci tylko doradzić że albo wróć z mężem do Polski o ile zechce albo wroc sama albo przelam bariere jezykowa i bać niezależną naucz się języka wroga i idź między ludzi. Po drugie ja żyje tu i zawsze żyłam po polsku i wlasnie za rok wracam bliżej granicy bo potrzebuje Polski na codzień. Choć jestem po 20 latach malzenstwa z Polakiem juz po rozwodzie to i tak dalej kocham swoich i poznając po kilku latach ponownie kochanego meszczyzne który zostawił polskie i przyjechał do mnie ze swoim synem i widzę jak się męczy tu chodź synos nauczył się języka w pół roku to mój partner dopiero parę zdań ale wracam dla niego by miał Polskę bliżej. Chodź mamy dom w Polsce to i tak musimy jeszcze 15 lat pracować i by na starość mieć za co zyc musimy zostać na obczyźnie.akurat tak u nas. Mam znajomych którzy wyjechali po 6 latach tu bycia z dwójką szkolnych dzieci do Polski spowrotem dziś minął im już rok od powrotu i są bardzo szczęśliwi dzieci odnalazł się w polskiej szkole .pozdrawiam W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×