Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

a teraz wersja yngwiego kurde lepsze niz orgazm :° sorry poes:) sorry czworka kocham was nieogarnialnie, ale jak slysze te gitare to.... wybaczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrrr mojego? ;) A pomiziasz po głowie? :D Pogłaszczesz po włosach? Poliżesz? Ogrzejesz oddechem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja zawsze kochalam sie w gitarzystach.... jakie oni palcowki robia... eeeeehhhh marzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie nie nie skarpetki może w tej budzie niech zostawi aż taka miła to nie jestem:D Koci, a Ty włącz solidarność jajników...nie podsyłaj mi prania:D x Pusz:( Tobie się już wszystko miesza...klatka była dla Lubię... ja tak na końcu...jak zawsze cholerrrra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto znowu wymyslasz :) skarpetki stoja obok kosza na pranie wez sie do roboty a nie bedziesz mi tu o palcach opowiadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusz to prośba? Prowadzić Cię przez ciemność aż do początku dnia? :D Ale gitarki mają fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gitarzysci? Ale szybkobiegacze czy tacy rytmiczni? Graham coxon jest bogiem... I dave davies ;) no ale oni nie sciagaja kobietom majtek przez głowę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo ciekawa możliwości jakie Ci się otworzyły ;) i zaskoczona, ze wcześniej nigdy nie zobaczyłeś moich małych pazurków ;) Ale to chyba dobrze :D Wyciągam je tylko w określonych momentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhemmmm. Zmiękłam. Uwielbiam tę piosenkę chociaż jest już strasznie stara :D Prawie nie zauważyłam, że nawet Gospoś jest Ci drogi tylko mnie nadal nie lubisz :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie lubie?? alez ja cie uwielbiam posune sie nawet do tego, ze zaloze czworeczce smycz specjalnie po,to zeby ci klateczke zwolnila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×