Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość zmartwiona mama dwojki2

SLYSZALYSCIE ZE DO KONCA KWIETNIA WOJSKA

Polecane posty

Gość gość zmartwiona mama dwojki2

rosyjskie maja wkroczyć na teren Polski. Maja zastosować bron chemiczna. Gen . Polko o tym mowil ostatnio w RMF -ie. Podobno rzadzacy już o tym wiedza tylko nie chcą siac paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chvj mnie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa wyżej, ja tez to slyszalm ale to było pare dni temu i nie ma tego na necie. Na frondzie tez general to mowil. :( My się z mezem zastanawiamy czy nie kupować biletow lotniczych do Anglii lub Norwegii bo tam mamy rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż jest trepusiem i jakby coś się kroiło to by już wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak z****** trep będzie cos wiedział. a swoja droga to ci wspolczuje ( zono zolnierza) bo w razie czego twój maz poszedłby na wojne. No i pewnie ci w domu robi Sajgon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mój mąż trepuś robi mi niezły sajgon :D stary jest, d otego trep a bałaganiarz jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w co drugim temacie na o2 jest roztaczana wizja napasci rosji na polske ale 'nie chca siac paniki'? ?? :D :D :D :D nie siejmy paniki! ale za miesiac zetra nas w proch!!! aaahahahaha:D :D :D rok w rok na tej kafeterii to samo, 3 czy 4 lata temu miala nas asteroida zabic, potem byla wielka 3 wojna z korea babcie jagi z ukrainy przepowiadaly, potem bylo cos innego juz nie pamteam, teraz kolejna wojna... najlepiej ludzi rzadzi sie strachem, ameryka odkryla to gdzies tak w latach 30tych iod tamtego czasu skutecznie swoich ludzi trzyma pod batem teraz ucza sie inne kraje od usa jak za pomoca strachu trzymac za mordy swoich obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to mowl general a nie żadna babka z Ukrainy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×