Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość angiemangie

Dieta Sokami

Polecane posty

Gość kukułka4
to jakaś ściema z tymi sokami, mogą byc stosowane jako jeden z 5 posiłków dziennie nic poza tym. Ja stosuje diete 5/2 i ćwiczę na avans.pl kupiłam rowerek, do tego biegam i pływam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam soki Curratio. świetna kuracja detoksykująca - nie są może tanie ale ich dawka witamin i innych niezbędnych składników sprawia, ze warto zadbac o swoje zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, soki dostarczą Ci węglowodanów i nic przepłukanie jelit. Przestańcie z takimi reklamami żenującymi. Stracisz co najwyżej wodę metaboliczną, a na pewno nie tłuszcz. Może jeszcze energię do życia haha ja sobie doskonale radzę na produktach proteinowych i wolę ketoaktiv (o niebo tańszy) i zdrowszy. A efekty są długotrwałe - przynajmniej u dwóch osób spośród moich znajomych, które już przeszły tę kurację. Sama jestem dopiero po 10 dniach, a już schudłam 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timmka
no ale nikt tutaj nie mówi o odchudzaniu czy traceniu wagi....te soki to tylko oczyszczanie organizmu z toksyn. a uważam ze curratio są smaczne i pożywne i człowiek głodny nie chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dawno dowiedziałam się, że jest coś takiego jak sokoterapia, która pozwala na przywrócenie naturalnych procesów wewnątrzkomórkowych. Jest z coraz większa popularnością stosowana w chorobach nowotworowych. Temat dosyć ciekawy, gdyby ktoś chciał więcej poczytać http://www.sokoterapia.pl Ja od dłuższego czasu piję soki ze świeżych owoców i czuje się znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę sama sobie robić soki a nie pakować pieniądze w niewiadomo jak kosztowne badziewie które i tak nie zadziała. Polecam wolnoobrotowe wyciskarki. Są lepsze od sokowirówek a soki różnią się diametralnie. Polecam huromy albo greenisy. Ja mam tą droższą wersję huroma ale uważam że warto było ;3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Hurom to polecam wersję HH 2G. Służy mi już od jakiegoś czasu i nie powoduje problemów a soki są wyśmienite ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Huromy są najlepsze ale i drogie. Ja mam tańszy zamiennik Greenise. Taka chińska podróbka Huroma ale też się nieźle sprawdze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie lepiej zakupić sobie wyciskarkę do soku. Nie dość że będzie taniej, to będziemy mieli pewność, co jest w składzie soku. soki, które wyciskamy w wyciskarce, są bardzo zdrowe i rzeczywiście pomagają nam w zgubieniu zbędnych kilogramów. Są już dostępne wyciskarki które mają tylko 40 obrotów na minutę, wiec mają w sobie dużo witamin i enzymów! (w opisie Curattio jest informacja że 'produkują' oni soki w wolnoobrotowym tłoczeniu poniżej 80obr. Sorry, mnie to nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście posiadam Huroma drugiej generacji HG2G. Rewelacja! Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Dieta sokami jest bardzo popularna chociaż lepiej jej nie stosować zbyt długo. Ja myślałam o trzydniowym detoksie. Musze tylko zamówić wyciskarkę z http://www.energiazdrowia.pl/pl/c/WYCISKARKI-DO-SOKOW/1 bo moja sokowirówka do niczego się już nie nadaje. Z resztą słyszałam, ze sokowirówki marnują spore ilości owoców i niszczą wartości odżywcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patra501
ja stosowałam soki Curattio przez 5 dni, pierwsze 2 dni były trudne, ale później poszło gładko, efektem była ładna cera, płaski brzuch, waga spadła, oczyszczanie spowodowało,że zmieniłam sposób odżywiania, nie piję już kawy, zamieniłam na zieloną herbatę, piję dużo wody i czuję się bardzo dobrze, polecam kurację oczyszczającą Curattio, wbrew wszystkim kpinom...zdrowie zaczyna się w jelitach, a te zostały na pewno oczyszczone...:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Figlarek
Gdybyście chcieli poradzić się jaką wyciskarkę kupić to odradzam sklep www.terapiasokami.pl Oczekiwałem od sklepu profesjonalizmu oraz rzetelnej odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania droga mailową. Pani Elżbieta Perdjon (jak się podpisała) usilnie chciała abym zadzwonił lub żebym podał jej nr telefonu to oddzwoni. Mailowo nie była w stanie udzielić mi żadnej konkretnej odpowiedzi. Niestety jestem zapracowanym człowiekiem i nie mam czasu na długie rozmowy telefoniczne. Jestem rozczarowany jakością obsługi bo pomimo zadanych konkretnych pytań w trzech wiadomościach nie otrzymałem żadnej konkretnej odpowiedzi poza dziwnymi wymijającymi, tak jak by Pani Elżbieta bała się pisać tego co myśli. A może woli rozmawiać, bo to co mówi oczernia innych lub wcale nie jest skuteczną terapią? Nie wiem, nigdy się nie dowiem bo nie skorzystam z usług tego sklepu. Skutecznie mnie zniechęcił do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efii
jeżeli chodzi o oczysczanie organizmu to ja polecam Curratio - smaczne sa i odzywcze, można spokojnie nawet tydzień na nich wytrzymać :) no i nie chodzi się głodnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płomyczek84
Zastosowałam trzydniową kurację sokami warzywno-ziołowymi z Curattio https://curattio.pl/content/19-curattio-re-start. Soki bardzo smaczne i pełne składmników. Stosuje się zamiast posiłków. Używałam soku Zielony 2 z jarmużu, szpinaku, nac****etruszki i innych składników. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna apaszka
Znam te soki :))))) piłam korzenny w ramach programu podstawowego Curattio . Bardzo smaczne i nie chce się jeść :) Mogę wszystkim polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja żona na urodziny zażyczyła sobie taką kurację sokami Curattio i musze przyznać, ze czuje się znacznie lepiej! na początku byłem sceptycznie nastawiony i do ceny i do soków ale kilka dni je piła i nie ta sama kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPPPPP
Ja soki Curattio stosowałam w celu oczyszczania organizmu. Trzy dni trwała taka kuracja. Generalnie fajna sprawa, bo te soki są tak ułożone w planie dnia, że pije sie je mniej więcej co 2 h, więc nie czuć głodu, a pijąc tylko je ma się poczucie takiej lekkości. Wiadomo, że na samych sokach żyć nie można, ale jako oczyszczanie organizmu są super. Każdemu takie na pewno co jakiś czas się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo że jestem facetem to uwielbiam soki warzywne oczyszczające firmy Curattio - ciekawy smak, fajne połączenie no i super efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trzeba pamietac, ze to bardziej oczyszczanie, nie utrata wagi tutaj jest celem. chcociaz i to ostatnie sie zdarza, co tez jest fajnym efektem z mojej perspektywy, ja po curattio, czuje sie o wiele lepiej - lzej, enegicznie, nie jestem taka ospała. jak dal mnie maja wiele plusów. i tzeba zaznaczyc ze sa przygotowywane z najelspzych składników, zeby nie uciekały korzysci z tego, co w warzywach i owocach najepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też po sokach curattio odżyłam. Jednak nie stwiedziłam spadku wagi u siebie i dobrze bo tego nie chciałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1994
Ja również zdecydowałam się na terapię oczyszczającą Curratio i nie żałuję. Ostatnio prowadziłam bardzo niezdrowy tryb życia i postanowiłam coś z tym zrobić. Zakupiłam terapię trzydniową i... czuję się lepiej ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illka
a bardzo smaczne są te soki, różne wybrałam. na razie na 3 dni ale moze skuszę sie na dłuższy detoks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie :) Jak by ktoś był zainteresowany prostym i skutecznym programem na odchudzanie to serdecznie zapraszam :) Znam firmę która się zajmuje czym takim i ma cały program Zdrowotny w którym schudnie kazdy zdrowo ,bezpiecznie ,bez efektu jo jo . Ja Osobiście schudłem z wagi 106 kg na 73 kg w 4 miesiące. A moja znajoma prawie 51 kg w 7 miesiecy. Program ten usuwa przyczyne nadwagi i regeneruje cały organizm od podstaw. Dzieki temu chudniemy łatwo i szybko. Zainteresowanych zapraszam na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie :) Jak by ktoś był zainteresowany prostym i skutecznym programem na odchudzanie to serdecznie zapraszam :) Znam firmę która się zajmuje czym takim i ma cały program Zdrowotny w którym schudnie kazdy zdrowo ,bezpiecznie ,bez efektu jo jo . Ja Osobiście schudłem z wagi 106 kg na 73 kg w 4 miesiące. A moja znajoma prawie 51 kg w 7 miesiecy. Program ten usuwa przyczyne nadwagi i regeneruje cały organizm od podstaw. Dzieki temu chudniemy łatwo i szybko. Zainteresowanych zapraszam na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demka
ja także polecam soki curattio - są świetnie skomponowane, smaczne i w ogole nie czuje się głodu przy takim detoksie. jak dla mnie to był strzał w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda sokoterapia naprawdę skutecznie oczyszcza organizm ja się poddałam 3 dniowej kuracji sokami curratio i jestem jak nowo narodzona. Naprawdę warto sie temu poddać bo efekty są zauważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mamą dwójki małych dzieci, jedno ma 6 lat, a drugie jeszcze karmię piersią. Chce wzbogacić swoją dietę o owoce i warzywa, a najbardziej odpowiadają mi one w formie soków. Zależy mi też, żeby mój starszy syn przyzwyczajał się do zdrowego jedzenia. Polecicie jakąś dobrą jakościowo wyciskarkę, która posłuży na wiele lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie, że wpajasz synkowi zdrowe nawyki żywieniowe od małego! Jeżeli zależy ci na solidnej wyciskarce to ja polecam Kuvingsa. Jestem pewna, że posłuży Ci na długo. Ma wiele dodatkowych opcji, łatwo się myje, a zrobienie soku dla całej rodziny potrwa parę minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×