Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość angiemangie

Dieta Sokami

Polecane posty

Dzięki, zdrowie jest przecież najważniejsze! Gdzie można poczytać o tych wyciskarkach? Polecisz jakiś portal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynie naturalne soki dadzą dobre efekty w diecie. Dlatego nie warto kupować ich w sklepach czy przez internet, a samemu wyciskać ze świeżych owoców. Tylko wtedy mamy pewność, że to w 100% sok ze zdrowych owoców. Polecam poczytać o tym http://brukselki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emikka
no zdecydowanie, fajnie sobie urozmaicać dietę. ja osobiście dietę poprzedziłam detoksem sokowym curattio. czuję się lekko i miło i zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewula33
Ja zdecydowałam się na 3-dniowa kurację sokami Curratio. Sa bardzo smaczne i zdrowe. Nie czuć chemii ani żadnych sztucznych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia 30
Również polecam soki Curattio. Mój detoks dzięki tej kuracji był przyjemny i nie męczyło mnie to. Nie czułam sie głodna ani osłabiona. Soki są naprawdę smaczne i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila900
Chyba się zdecyduję na te soki. Dietetyk mi mówiła, że z Curattio właśnie maja dobrą kuracje i zaczęłam szukać teraz opinii. Trochę mnie przeraża, że tylk osoki można pić, ale jak piszecie, że mają dobre smaki i można schudną i oczyścić porządnie organizm, to w sumie warto. Zaraz je zamówię i dam Wam znać jak mi idzie. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia66
Błagam... jakieś diety sokami. jedyny sposób na zrzucenie zbędnych kg. To zdrowy styl życia, ja dołączyłam już dawno do tej grupy: https://www.facebook.com/groups/zyjzdrowo/ I razem ciśniemy do celu ! Fajne rzeczy tu wstawiają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemele77
Uwielbiasm te soki z currati. Mają bardzo dużo wartościowych składników i są sycące. W smaku też dobre. Porównywałam kiedyś ze zwykłymi sokami z marketów i są dużo lepsze. Bo nie czuję głodu i spokojnie te 2-3 h można wytrzymać. I po kilku dniach czuję się oczyszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo dobra dieta bo soki dają energie i hamują ochotę na słodycze. Ale żeby pić takie codziennie to już trzeba mieć wyciskarkę, bo nie sądzę żebyś była tak wytrwała i samodzielnie wyciskała z owoców sok :) Ja mam producenta Kalorik i przy codziennym użyciu sprawuje się śwetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam www.barzsokami.com można tam kupić pojedyncze soki lub diety sokowe oczyszczające (podstawową lub więcej warzyw) ale też odchudzającą - niestety tylko w Warszawie i okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboszka
Ale że tak samymi sokami, serio? Ja bym postawiła na bardziej zbilansowaną dietę. I w ogóle z jgodami acai ponoć można zdrowo schudnąć> Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej dobrego, wartościowego soku napić się przy śniadaniu. Jest to taka dobra dawka witamin i energi na cały dzień. Jeszcze do niedawna nie bardzo w to wierzyłam, ale jak w prezencie ślubnym dostaliśmy wyciskarkę marki Hurom najnowszy model hurom dt chef zaczęłam z niej korzystać. Zamiast kawy, czy herbaty mamy szklankę zdrowego soku. Codziennie inny smak i kolor, a przepisy czerpię z https://hurompolska.pl/blog/przepisy/ bo jako młoda i niedoświadczona jeszcze pani domu muszę się uczyć wszystkiego po trochu. Tak, sok na śniadanie, a w ciągu dnia wspomniana wyżej dieta zbilansowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz normalnej umiarkowanej diety,dodałbym dietę opartą na sokach.Chodzi mi głównie o picie soku z buraka,marchwi,selera,pietruszki itp. Takie soki dobrze smakuj i korzystnie wpływają na organizm,a tym samym na praktykę jogi.Soki głównie z buraka i marchwi nie tylko oczyszczają nasz organizm,ale wręcz go leczą z różnych schorzeń.Ważne aby sok wycisnąć z wolnoobrotowej wyciskarki,aby zachować niezbędne enzymy i witaminy.Zakupiłem taką:www.terapiasokami.pl/wyciskarka-cooksense i jestem zadowolony.Ma parametry zbliżone do topowych wyciskarek i sprawuje się bez zarzutu.Odkąd zacząłem pić soki,to rzadziej choruje,mam więcej energii.Ciało jest elastyczne i krzepkie,a umysł bardziej przytomny.Polecam picie soków, naprawdę pomaga. Smile Powrót do góry Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaRóżyckaa
Dieta sokowa to nie jest wcale taka nowość… przynajmniej dla mnie. Ja tę metodę na odchudzanie i zachowanie dobrego zdrowia przetestowałam już dawno temu :) Świeżo wyciskane soki to świetny sposób na osiągnięcie wymarzonej sylwetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaMAlinka
Zgadzam się z Tobą. Ja parę miesięcy temu zamówiłam sobie wyciskarkę Kuvingsa, która znacznie ułatwiła mi życie. Przyrządzam sobie dzięki niej soki, koktajle, smoothies. Niby mała rzecz, a jak cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaRóżyckaa
Właśnie myślę nad jakimś nowszym modelem wyciskarki. Mogłabyś coś polecić, znasz się trochę na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaMAlinka
Może Kuvings C9500 – taki jak ja mam? Na pewno dostaniesz ją na prowicie. Polecam Ci dokupić sobie jeszcze dodatkowe sitka – będziesz mogła przyrządzać sorbety i lody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karola 159
Raczej wiadomo, że utrata wagi związana jest z pozbywaniem się nadmiaru nagromadzonej wody i nie jest to efekt „na zawsze”. Ja przeszłam kurację poprzez soki, które zamówiłam z firmy Sportfood i były po prostu przepyszne! Świeże, naturalne, ciekawe połączenia smakowe, na które chyba sama bym nie wpadła i do tego o zdrowym składzie. Dla mnie głównie była to pomoc w zmianie mentalności i uświadomieniu sobie, że wcale nie trzeba się nażerać po uszy, żeby nie być głodnym i móc normalnie funkcjonować.ac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Polecam zajrzeć na stronę osoby która sama schudła 40kg https://www.fitczaja.pl/blog i w pierwszym artykule wyjaśnia na czym polega różnica pomiędzy • zdrowym jedzeniem • utratą wagi • utratą tkanki tłuszczowej a soki nie zaliczają się do dwóch ostatnich punktów. Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie zaliczają, bo ten "dietetyk" to kolejny przykład kogoś kto nie potrafi ułożyć zdrowej diety na której można schudnąć. Jest wiele dietetycznych produktów, które służą utracie wagi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno na tej diecie czlowiek jest strasznie slaby... kolezanka utrzymujac ja wskazany czas, miala trudnosci z wyjsciem na trzecie pietro :O zas o wysilku fizycznym mozna zapomniec, ktos sie wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo chyba właściwszym słowem jest detoks. I można go stosować tylko kilka dni, tydzień to już przesada. Chyba lepszy jest post Daniela, gdzie tez pije się soki ale spożywa tez warzywa w innych formach i funkcjonuje się normalnie. Choć tak zwane kryzysy ozdrowieńcze są częste, szczególnie przy zanieczyszczonym organizmie. Ale same soki, szczególnie warzywne, są tak zdrowe, ze warto je dodać do każdej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 13.48 . trudno żeby było inaczej . Organizm żeby prawidłowo funkcjonować potrzebuje setek różnych składników - białek , tłuszczy , witamin , mikro i makro elementów i wielu wielu innych . Tymczasem sok z warzyw czy owoców to głownie woda , trochę cukrów prostych ( w zasadzie sama fruktoza która w organiżmie niemal w całości jest w wątrobie metabolizowana do trójglicerydów - czytaj odkładana w postaci tłuszczu ), trochę witamin z grupy B , wit C i odrobina mikro i makro elementów . Także , nie może być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:09 dziekuje za odpowiedz, to ja pisalam. Zgadzam sie z Toba, sugerujesz wiec, ze dieta najlepsza jest zdrowa, ale urozmaicona? Pozbawiona cukru?Twoj glos jest tym cenniejszy bo widac, ze znasz sie na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17.37 . Tak , soki owocowe i warzywne mogą być urozmaiceniem ale na pewno nie podstawą co dziennej diety . Są po prostu zbyt ubogie w składniki aby stanowić podstawę . I też tak dla unikania cukru ,tzn przede wszystkim sacharozy i syropu glukozowo -fruktozowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pić soki to najlepiej świeżo wyciśnięte. Wg. https://www.terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki takie soki mają najwięcej witamin i enzymów. Soki z kartonu ze sklepu tego ci nie dadzą. Poza tym mamy pewność co pijemy jeśli sami wyciśniemy sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska653
Ja sobie zrobiłam taką dietę po świętach. Mega sprawa - 5kg mniej w tydzine plus uczucie lekkości. Co do sameych soków i zup-krem., Mi bardzo smakowały, Zwłaszcza te owocowe, ale warzywne też były smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, chciałam by się z wami podzielić moim przeżyciem. Przez wiele lat próbowałam schudnąć (jak większość z nas tutaj) lecz coś mi nie szło, próbowałem różnych diet, ćwiczeń i tabletek koniec końców zaczełam tracić na wadze dzięki tej diecie: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×