Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość angiemangie

Dieta Sokami

Polecane posty

Gość gość
Gratkalowo ile Ci płacą za reklamę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jedna z przyjemniejszych diet - przynajmniej dla mnie byla. A jak już ktoś lubi warzywa i owoce to wlasciwie nie odczuwa, ze jest na diecie. Grunt to zaopatrzyc sie w soki i zupy-krem w odpowiednie skladniki odzywcze. Ja zamowilam ze sportfoodsoki i bardzo milo wspominam detoks sokowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_wawa
Dla mnie dieta sokami sportfoodsoki jest mistrzowska. Zamówiłam na 3 dni ale stary mi wypił 3 soki z ostatniego dnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg. https://terapiasokami.pl/pl/blog warto wdrożyć do swojej codziennej diety soki owocowo-warzywne, aby uzupełnić organizm w witaminy i enzymy. Taki sok w ciągu 15 minut jest już w krwiobiegu. Przy dzisiejszym tempie życia i stresu takie uzupełnienie diety jest dobre. Przy okazji można podreperować zdrowie i poprawić wygląd. Mi takie uzupełnienie podreperowało zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćisa
dzięki zastosowaniu wolnego tłoczenia (od tego są wyciskarki, ja mam philipiaka) nie zachodzi zjawisko napowietrzenia soku oraz nie zwiększa się temperatura. Ten krok chroni sok przed utratą wartości odżywczych soku oraz enzymów czy fitochemii roślinnych, które podatne są na działanie wysokich temperatur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita_
Dla mnie taka dieta to przyjemność tym większa że do robienia soków mam odpowiednią wyciskarkę Slow Juicer PH1007, która nie tylko daje możliwość zrobić sok ale też jeśli się lubi to mus a także sorbet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telaga
Dieta sokowa to hit obecnie. Fakt ze soki z wyciskarki to nie to samo co z sokowirówki. Z wyciskarki to pełnowartościowy lekki posiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janava
Dziewczyny , macie racje , kupiłam , spróbowałam i mogę powiedzieć . Soki z wyciskarki są idealne na gorące dni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gleja
Soki to też utrata zbędnych kilogramów, poprawa stanu cery, włosów i paznokci, uzupełnienie brakujących wartości odżywczych, mikroelementów czy witamin, oraz wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Tylko wyciskane oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonetta
Rudaaa31 te salony philpiak to gdzie znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigra_
Mnie Philipiak nieco rozczarowuje i nie mam tu na myśli jakości produktów co ich dostępności. Wiem że w dobie internetu nie jest to problemem ale ja należę do grupy klientów którzy oceniają sprzęt organoleptycznie a dopiero później ewentualnie go kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka32
Mniam dietka. Od dawna przeciskam owoce i warzywa przez wyciskarkę , samo zdrowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikela
Posiadam Slow Juicer od niedawna i jestem bardzo zadowolona z tej wyciskarki. Dzięki dodatkowym akcesoriom mogę przygotować przy jej pomocy m.in. makaron domowej roboty albo zmielić mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golik
Dieta sokowa, dziwnie brzmi. Soki są dobre nie tylko w diecie. Soki powinny być nieodzownym elementem codziennego jadłospisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2kasia
Taka wyciskarka Slow Juicer to ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diszak
ale dieta sokiami pozwala oczyścić z toksyn organizm. ja się także na takie coś zdecydowałam i piłam soki Nuja - bardzo smaczne, świeże i wartościowe! a przy okazji kg poleciały w dół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dippa
Decydując się na soki warto jednak zwrócić uwagę na to żeby były świeże i pożywne. Żeby sobie w organizmie szkody nie narobić. Ja zdecydowałam się właśnie na soki Nuja nie żałuję – smacznie i świeżo! I niepasteryzowane! Bardzo fajna opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Brzydula22
Widzę, ze nie tylko ja kupiłam te soki Nuja. Mnie przekonało to ,ze są naturalne i że są wytwarzane metodą coldpress.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszok
bardzo smaczne i wyciskane metodą cold press są soki nuja. są smaczne, świeże. zauwązyłam także że cenowo dobrze to wygląda w porównaniu do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamarrka
tak, te soki są smaczne. i patrzyłam na ich ceny i wcale nie są takei drogie, a nawet powiedziałabym że cenowo wypadają lepiej niż konkurencja. brałam je już raz na 3 dni i myślę ze ponownie sie skuszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka

Soki warto pić bez względu na to czy się jest na diecie czy nie bo dostarczają nam wiele witamin i innych cennych pierwiastków. Oprócz soków lubię też koktajle i smoothie. Do ich zrobienia wystarcza mi blender Philipiaka który używam też do robienia dziecięcych zupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Odkiedy philipiak oferuje blender. Sądziłam że mają tylko garnki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bepis

ja nie mam wyciskarki do soków dlatego wolę kupic te już gotowe - Nuja najbardziej mi smakują, są bogate w składniki odzywcze, metodą cold press wyciskane no i w dobrej cenie! i to jest świetna opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruzia

Bardzo dobry blender - kupiłam w zeszłym tygodniu. Pozwala przygotować super koktajle, smoothie, soki czy z łatwością pokruszy lód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×