Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malgosiasia

Czy mąż mnie zdradza ?

Polecane posty

W ciągu jakiegoś miesiąca, może dwóch, mój mąż się ode mnie znacząco oddalił. Zdecydowanie więcej czasu zaczął spędzać poza domem, np. na siłowni oraz ma coraz więcej wyjazdów służbowych. Nie pamiętam już kiedy ostatnio uprawialiśmy seks. Zaczynam się martwić, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta. Co wy o tym myślicie, mój mąż mnie zdradza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika1987
Jeśli się martwisz, powinnaś mu to wszystko powiedzieć, mój mąż robił tak samo ale okazało się że naprawdę tak miał. Teraz mamy córeczkę i wszystko jest dobrze. Może mąż ma jakieś problemy i nie chce Cię martwić? Dlatego tak się zachowuje? Nie wiem jak Ci tu pomóc... Ale życzę Ci aby wszystko dobrze się skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę cię martwić, ale sądzę, że możesz mieć pewne podstawy, aby posądzać męża o zdradę. ale jednak wydaje mi się, że lepiej będzie jeśli zdobędziesz konkretniejsze dowody, zanim go o cokolwiek oskarżysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam z nim rozmawiać i boję się, że Kinga34 może mieć rację. Aż nawet zaczęłam myśleć nad sposobami jak mogę się upewnić w moich obawach. Poszukałam trochę w necie i dowiedziałam się, że są takie specjalne urządzanie np. do monitorowania działań na komputerze, tzw. spylogger czy coś takiego. Jednak zastanawiam się czy to jednak nie jest przesadą takie kontrolowanie męża. Z drugiej strony wiem, że lepiej wiedzieć od razu i zakończyć taki związek. Co wy o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, myślę, że spylogger jest całkiem dobrym pomysłem, aby sprawdzić męża. Jak sama napisałaś, lepiej wiedzieć od razu o takich sprawach, niż żyć w niepewności przez nie wiadomo ile lat. Sama jakiś czas temu zakupiłam taki spylogger, aby sprawdzić co mój 15 letni syn robi w wolnym czasie na komputerze :) Nie wiem czy wiesz, ale spyloogery mają różne funkcje w zależności od stopnia jego zaawansowania. Ja akurat wybrałam taki najbardziej klasyczny, za pomocą którego na mojego maila przychodziły zrzuty ekranu i co mnie najbardziej interesowało historia odwiedzanych stron przez Kubę. Tu masz link do tego, który ja zamówiłam http://www.spyshop.pl/program-keylogger-do-szpiegowania-komputera-spylogger-classic-123.html , może ci się przyda, tam masz więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosny s\p\a\m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiasia
Dzięki bardzo, jednak zastanawia mnie jeszcze czy zamawiałeś bezpośrednio w tym spyshopie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellka85
Tak, tylko ja akurat wybrałam się do stacjonarnego sklepu spyshopu, bo jest akurat u mnie w mieście. Byłam trochę zielona w tym temacie, dlatego chciałem profesjonalnej pomocy. Możesz też sprawdzić czy u ciebie też jest i jak co to się sama wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyj maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wydaje mi się, że tak, wszystko wskazuje na zdradę. Szpiegowanie nic nie da jak facet ma mądrą kochankę i jest mądry. Ja ze swoim kochankiem w ogóle nie kontaktuję się przez komputer. On ma nawet wspólne konto email z nią, do którego ja mam hasło. Telefonuje on do mnie zawsze ja nigdy, a jak muszę się z nim skontaktować, to dzwonię do jego znajomych albo mamy i oni dają mu znać i tak do godziny jest u mnie. Tak funkcjonujemy już parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×