Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
stecyn23

Restauracja w Warszawie na spotkanie rodzinne

Polecane posty

Witam forumowiczów, Poszukuje w miarę niedrogiej i przytulnej restauracji w celu przygotowania obiadu rodzinnego. Czy możecie mi polecić sprawdzone miejsca na tego typu imprezy ? Dodam że interesuje mnie tylko Warszawa. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sowa i przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio znalazłam na moich kabatach super Włoską knajpe, fajny klimat. Można zabrać całą rodzinę i spędzić miło czas przy pysznych makaronach i owocach morza. Poza tym najlepsza kawa w mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia2225
Zobacz tutaj http://chicagospizza.pl/ .Chodzimy bardzo często. Na pewno każdy znajdzie w menu coś dla siebie, nawet dzieci. Do tego mają kącik zabaw a w lato plac zabaw w ogródku. Także miejsce jak najbardziej rodzinne, można dobrze zjeść i wcale nie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włoska knajpa na Kabatach? Masz na myśli Anticha, jeśli tak to w stu procentach się zgadzam, super knajpka z przepysznym jedzeniem, polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli rodzinny obiad to zapewne popoludniu- może być Jeffs ( jest plac zabaw dla dzieci), Szwejk. Na Kabatach jest jeszcze pierogarnia i restauracje przy fontannę na osiedlu SMB Kabaty. Jest też taka fajna knajpa przy Grzybowski ej ale nazwy nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, a czy ktoś z was był już w Restauracji Pod Gigantami? Znazłam ją na internecie i bardzo mi się podoba, ale nie wiem jakie zdanie mają o niej ci którzy już tam byli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest faktycznie bardzo ekskluzywna. Magiczne wnętrze. Doskonałe jedzenie. Na większe uroczystości rodzinne bardzo w porządku. Myślę, że na jakieś chrzciny i komunie też się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam w weekend w Antich i musze przyznac,ze przytulne miejsce. Klimatyczne i z pewnoscia mozna sie wybrac cala rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antich Caffe mijam codziennie rano jadac do pracy, w porze lunchu maja zawsze duzo ludzi. Slyszalem,ze maja dobre kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondraddd7
Przytulna na pewno jest Salto bo maja kilka kameralnych sal ;). No i jedzenie bardzo dobre, w sam raz wlasnie na spotkanie rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka556
Mnie tam ostatnio (w sensie do Salto) mąż zabrał, jest tam taka salka idealna dla par. A jedzenie pyszne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie bardzo dobrą restauracją jest www.sushiwesola.pl. Bardzo smaczne sushi oraz uroczy lokal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawa jest restauracja przy ulicy Zwycięzców 4,, gdzie można zjeść smaczne menu www.sushiwesola.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smakuje mi grillowane jedzonko w Hell's Chickens, to są moje smaki i moja ulubiona atmosfera jeśli chodzi o restauracje w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię klimat lokalu Ganesh w galerii Metro. Autentyczna kuchnia z Indii, robiona zresztą przez indyjskiego kucharza. Chleb czy ryż jest w cenie, nie trzeba dodatkowo płacić, same porcje też uczciwych rozmiarów, rzeczywiście człowiek może się najeść. Najlepiej to w ogóle przyjść w poniedziałek – mają promocję all you can eat po godz 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja tuz obok pl Konstytucji, tanio i bardzo smacznie, duze porcje, fajny klimat. Ja mialam tam przyjecie weselne i chrzciny tez tam zrobie. Nazywa sie WieszCoZjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila991
Zaglądnij do Salto na wilczej. My kiedys organizowaliśmy tam dosyć duży taki "zjazd rodzinny". Maja osobne sale, które można sobie zarezerwować na wyłączność. No i jedzenie tam mają rewelacyjne, i sam wygląd i klimat tego miejsca są świetne, więc na pewno będziecie z rodzinką zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakowało mi jedzenie w Ganesh na ul. KEN w Galerii Metro. Byłem tam pierwszy raz w życiu i mogę polecić. Duże porcje, dodatki już wliczone w cenę, wszystko przyrządzane od podstaw, bez odmrażania na szybko. Oryginalna indyjska kuchnia, robiona wedle tradycyjnych receptur. Polecam miejsce! Prowadzą swoje konto na fejsie; web.facebook.com/GaneshUrsynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wszystkich waszych podpowiedzi, ja zdecydowałam się na Salto. Mają tam świetne menu, odpowiadające całej naszej rodzinie. I w ogóle taka atmosfera miła i przyjazna, więc nasz rodzinny obiad udał się wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StoneColdSober
Ja z rodzicami mam tak, ze oni i ja uwielbiaja sushi . zreszta sami mnie z nim zapoznali :P takze chodzimy czesto do Sushi Wesola :) bo robia pyszne a dodatkowo jestemy fanami sushi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalian
Restauracja Akademia na Zgody, super na taką okazję. Jedliśmy tam rodzinny obiad, mięso było przygotowane profesjonalnie i podane bardzo fajnie. Wyglądało to wyjątkowo smakowicie :) W ogóle miejsce generalnie było wykwintne, ale panuje tam taka ciepła i fajna atmosfera :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak do mnie przyjechali rodzice w odwiedziny to zabrałam ich na najlepsze zapiekanki w Warszawie https://www.facebook.com/ZapiekankiuPandy/. Tata sobie tyle składników nabrał, że ledwo co zjadł. Ale i tak bardzo mu smakowało, tak samo jak mamie. Ja to uwielbiam tam jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuffa ktoś pyta o restauracje na spotkanie rodzinne a ten mu z zapiekankami wyjeżdża. Z własnego doświadczenia mogę polecić Pikanterię na Saskiej Kępie. Duże, smaczne dania w przystępnej cenie. W zeszłym roku była tam 30-tka mojego partnera i nie było też problemu z przygotowaniem spacjalnego dania "na zamówienie" dla osoby z rodziny, która jest na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona samotna matka
aaa co w tym takiego dziwnego? nie kazdy dostaje 500+ i nie każdego stać na wystawne restauracje. Mnie to dobiero wkurza polska wystawność...zastaw się a postaw się...ja własnie dzis synka zabralam na zapiekanke czy popełniłam przestępstwo ? nie nie wydaje mi się. nawet mala budka z zapienkamiczy goframi jesli ma smaczne jedzenietosmiało można zabrać rodzine. Zreszta spotkania to nie samo zarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaxi
W restauracji Akademia można zorganizowac ciekawe spotkanie rodzinne... Ktoś już nawet o tej restauracji wspomniał wyżej tyle, że z pomyłką, bo restauracja Akademia jest na ulicy Różanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zabrałam rodzinkę do Funky Fish. Restauracja naprawdę bardzo fajna, klimatyczna, no i jedzenie mają pierwsza klasa. Serwują tam głównie ryby (ale nie tylko), także dla nas akurat idealnie, bo bardzo lubimy wszyscy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby wszędzie pizza wygląda podobnie a jednak różnią się one smakiem. Ja mam zaufanie do Maxi Pizza jeśli chodzi o świeżość składników, jeszcze nie dostałem u nich pizzy która by miała jakieś stare pieczarki, czy szynkę błyszczącą kolorami tęczy :P Lokal jest na Gocławiu, na maxipizza.pl/warszawa,produkty jest ich cała oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta198
Ja uwielbiam klimat laiberiki jeśli chodzi o tego typu spotkania. To taka restauracja hiszpańska na burakowskiej która w sumie została niedawno otwarta, ale ja już byłam tam kilka razy i bardzo mi się podoba. A jedzenie mają przepyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×