Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kampowa

Jak doprawić warzywa na patelnie,mięszankę warzywną

Polecane posty

Jak doprawić takie warzywa(całe małe brokuły,kalafior,groszek,fasolka szparagowa,groszek zielony,marchewka). Gotuje je na wodzie bez soli albo tylko odrobinkę są dobre ale dla mnie za "nudne". Jak je doprawić żeby były zdrowe,dietetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daję wegetę i są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co je gotujesz? przeciez to warzywa na patelnie. odrobina jakiegos tluszczu na patelnie, co tam lubisz czy maslo, oliwa, olej.. i smazysz te warzywa, a nie gotujesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym jak ich nie solisz to nie dziwne ze sa mdle. warzywa nalezy solic jesli chcesz by mialy wyrazisty smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalas warzywa na patelnię. A takich warzyw się nie gotuje. Próbowalam chyba wszystkich dostepnych w PL warzyw na patelnie i żadnych nie musiałam gotować. Często jem takie dania bo jestem wege :O takie warzywa są gotowe po podsmażeniu ich na patelni, wystarczy ok 15 i są miękkie i cieple w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gotuj na parze, albo obgotuj lekko, na patelnie wrzuć tłuszcz - masło, albo smalec i na to przyprawy, najlepeij ostre, bo wspierają spalanie - może byc chili, pieprz, nie pamiętam, ale coś tam jeszcze było, w kazdym razie papryka , kardamon jesli lubisz, podsmaż je na tłuszczu, dorzuć sezamu i siemienia lnianego, albo jakiś ziarenek, żeby się podprazyły, potem warzyw i chwilę potrzymaj na tym mieszając, niech to wszystko przejdzie: smacznego:) tłuszczu się nie bój, bylebyś tego nie jadla z chlebem, tortillą, czy makaronem - najlepiej tak bez dodatków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli je gotujesz, a one chłoną wodę, do tego nie solisz, to nic dziwnego że są bez smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na odrobinie oliwy je lekko podsmaż na patelni, dodaj sól, pieprz, słodką paprykę, ewentualnie troszkę chilli i zioła prowansalskie :) ewentualnie majeranek (z tym ostrożnie bo gorzknieje pod wpływem smażenia), bazylię lub oregano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na odrobinie oliwy je lekko podsmaż na patelni, dodaj sól, pieprz, słodką paprykę, ewentualnie troszkę chilli i zioła prowansalskie :) ewentualnie majeranek (z tym ostrożnie bo gorzknieje pod wpływem smażenia), bazylię lub oregano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara tarczycy
ja nie solę warzyw na patelnie wcale. Dodaje odrobinę przyprawy do potraw chińskich, ewentulanie samemu anyż, odrobinę cynamonu, bazylie, tymianek - jak dla mnie bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dodaje sol, pieprz i curry. Czasami przyp.do kurczaka bo uwielbiam, troche natki pietruszki. Ale vegeta blee! Z tym gownem wszystko smakuje tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chana Masala i Pav Bhaji Masala - mozna dodać do strączkowych i do dań warzywnych wiec dobre i rozgrzewające też dla wegan i wegetarian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingwar2014
Ja dodaję sól, paprykę słodką i odrobinę pieprzu ziołowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaiania
jak nie mam czasu to biorę na szybko mrożonkę od Masfrostu, do tego kurczak, ryż, jakiś sos i mam pyszny obiad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj mrożonych warzyw z Masfrostu - może wtedy zmienisz zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa jakim trzeba byc dałnem żeby taki temat zakładać..... Żeby nie znac się na przyprawach, ziołach....ile masz lat? 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik29

Pamiętaj dałnie że nie każdy gotuje i nie każdy musi mieć do tego dryg, ty umiesz gotować ale masz z...y charakter 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×