Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wasze HI TY i KITY z Biedronki

Polecane posty

Gość gość

Co kupilyscie i bylo super,a co do kitu? Zaczne ja: hity: chusteczki mokre dla dzieci,Dada,i Fitti-dada lepszr,tych drugich uzywam w domu,do blatow,parapetow itp pomidory bez skory w puszce-dla dziecka na zupe,sos pieluchy Dada maslo oselkowe grzanki pomidorowe musy w tubkach dla dzieci-100%owoce papier toalet qeenn reczniki papierowe mega rolka ser zolty krolewski z Sierpca-pyszny i tanszy niz w innych marketach kity pieluszki fitti-kupilam kiedys bo akurat dady nie bylo w synka rozmiarze,masakra,sztywne i z ceraty! sery zolte biedronkowe,nie smakuja jak ser proszki i tabletki do zmywarki,nie dopieraja,nie domywaja ser wiorki zolty-nie wiem co to,ale wcale mi sie nie roztopil na zapiekance i nie ciagnal tyle na szybko,cos mi sie przypomni,dopisze. piszcie,jak jest u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki ze skrzypem za 9.99, sto razy skuteczniejsze od tych z reklam, serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hity: - odplamiacz OXY - mini sucharki - ciasto francuskie Kity: - pieczywo - autentycznie jak kit - niby oryginalna Coca - Cola a smakuje jak soki - chusteczki Dada - śmierdzą okropnie i są słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie hity -cola-mi smakuje -warzwa konserwowe dobre i tanie -plyn do plukania eden ladne zapachy -szampon do wlosow ten po 3,50 w brazowej butelce lepszy od tych markowych -zel pod prysznic za 2,99 tez super -chipsy super smaki -sos do spaghetti w sloiku aspiro -zelki bardzo dobre -jogurty -pierogi z kapusta z lodowki -lody -frytki -ketchup madero kity -pizza mrozona bez smaku jak tektura -gumy do zucia po chwili bez smaku i twarde -chleb na drugi dzien niejadalny -papier melodia rozowy strasznie cienki -mrozone pierogi okropne -hamburgery pakowane po 2 suche i bez smaku -sledzie w occie w sloiku niesmaczne -plyn do udrazniania rur nieskuteczny -proszek do prania nie dopiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka chleb tost maja dobry,ja kupuje ciemny z ziarnami paluszki Pub kit pieczywo to racja,bo to jest mrozone i potem w tych ich piecach pieczone,raz kupilam chleb ciemny ze slonecznikiem,bolala mnie szczeka od zucia go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chleb ze slonecznikiem haha ja go kiedys kupilam w wigilie naiwnie sadzac ze na drugi dzien bedzie smaczny no coz byl twardy i suchy nakarmilam nim ptaki pod blokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda polaris, serek wiejski, maslo 82%,herbata remsey, wafle ryzowe-hity, kity-pieczywo, napoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieczywo to tragedia kiedys pracowalam w biedrze to wiem nie kupujcie tego syfu sama chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie hit to jeszcze warzywa na patelnie po włosku i rurki nadziewane kremem waniliowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam kiedys makrele w sosie pomidorowym w puszce,maz prawie zeba zlamal na niej bo w srodku byl kawal,nie wiem,kamienia?wapna? smietana niedobra i wodnista pasta jajeczna dobra losos wedzony na ciepla dymem debowym pyszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie i dobre:plyn eden,chusteczki higieniczne,worki na smieci-ostatnio kupilam zapachowe bagietki czosnkowe do piekarnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie hity, ale dobre:plyn do plukania eden, zel pod prysznic, kostki do wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hity: Chustki Fitti (lepszy sklad od Dady) Papier Queen (chociaz ostatnio spadla jakosc) Reczniki kuchenne Queen (szczegolnie mega rolki) Warzywa Owoce Crossainty Bulki z ciasta francuskiego z nadzieniem i frontem w kratke (sa 2 rodzaje: budyn z porzeczka i brzoskwinia z twarogiem), chociaz slyszalam, ze to odgrzewane mrozonki z Chin Bagietka z maslem czosnkowym (gotowa, nie mrozona) Tampony (nie najgorsze, ale nie pamietam nazwy) Mydlo w plynie Linda (chociaz sklad mi sie nie za bardzo podoba) Duze butelki Zywca Zdroju Platki kosmetyczne Carea (bardzo dobre) Karma dla psow w puszkach Puffi (tania, pies ja lubi, ale sklad tragedia) Kity: Kosmetyki, typu zele pod prysznic (wysuszajace) Chustki Dada (podrazniaja, zle sklady poza limitowanymi edycjami) Chusteczki chigieniczne w kartonie Delikatne (cienkie rwace) Tanszy papier toaletowy Chemia gospodarcza (marna) Soki Melly Woda mineralna biedronkowa (smak chloru) Platki kukurydziane w wielkim opakowaniu (mozna zeby stracic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hit: płyn do demakijażu (nazwy nie pamiętam) znacznie lepszy od markowych produktów, których używałam Kit: pieczywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mleczko do demakijazu i tonik i zel do mycia twarzy bardzo dobry dezodorant tez dziala nawet lepiej od innych jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smakuje mi Coca-Cola Original, nie widzę różnicy między tą a oryginalną. Uwielbiam pizzę z pieca kamiennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez smakuje biedronkowa cola soki tez maja dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hity; ser zolty radamer , przecier pomidorowy, sok jabłko z kranikiem, masło laciate, żywiec zdroj ngaz, chusteczki fitti, ręcznik papierowy duza rolka, papiertoaletowy, set mozarella, mleko jak Cie moge w butli, wafle ryzowe, Kity: pieczywo, cola original lemon, mleko w kartonie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hity: - Mieszanki sałat - w najlepszej cenie, super praktyczne. - Ser mielony w wiaderku do sernika - Mrożona mieszanka warzyw "Chińska" - Łosoś świeży na tackach (zawsze świeży, dobra cena) - Sznycle z indyka na tackach (jak wyżej) - Tuszka kaczki - Pstrąg świeży Kity: Strasznie ich dużo. Ogólnie w Biedrze głównie kupuję tylko to co wypisałam powyżej i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hit: płyn micelarny w zelu- niebieska tuba, lepszy od tolpy i kosztuje grosze:)) chipsy biedronkowe- dobre smaki, płyn Eden do płukania- ładne zapachy. Uwielbiam też sezonowe artykuły np. Miski, talerze i akcesoria kuchenne:-) kity to szampony- robią zło włosom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hity - mixy sałat, kiełki, wędliny (typu szynka delikatnie wędzona, kindziuk), parówki wieprzowe, warzywa na patelnię, paluszki rybne, filety rybne mrożone (rewelacja, nie mają prawie wcale lodu)soki z kranikiem, frytki i ziemniaki pieczone, mięso mielone z łopatki wieprzowej, sos boloński aspiro, majonez splendido, napój energetyczny o smaku mojito kity - większość kosmetyków, mleko z lodówki, jogurty (te ich firmowe), chusteczki nawilżane do mebli, kuchni, łazienki, pieczywo - faktycznie niezbyt świeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszkowopatryczkowa
Hit: Coca cola oryginał, parówki z szynki - nie pamietam firmy, śledzie w zalewie octowej, schab wędzony, pieluchy Dada, kiełki z lucerny i brokułu, ser żółty gouda pradawna, ciasto francuskie, chipsy biedronkowe, pomidory malinowe, kawa O Poranku. To zawsze kupuje. A kity to makarony, konserwy, soki, niektóre jogurty, pieczywo, A ze słodyczy są jakieś HITY??? Bo nie kupowałam to nie wiem. Proszę o rade???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze słodyczy lubię rurki o smaku kakaowym i podróbki delicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie,sosy aspiro orginalny i do spagetti dobre mydlo linda ladne zapachy,nowa butla owoce i warzywa maslo prawdziwe soki bobofrut mozna trafic pi 2.99 ser krolewski z sierpca recznik papierowy mega rolka,nie drze sie mleko bebiko super cena KIT kit kit: paluszki rybne-po usmazeniu zmniejszyly sie o polowe,nawet pies nie ch ial jesc kasze,ryz,kupilam raz wieksza ilosc i poszlo do smieci,po ugotowaniu smierdzialo plesnia pizza mrozona,no fuuu,taka pakowana podwojnie-nie szlo tego ugryzc wedliny mnie obrzydzaja jakos,kupuje tam tylko sucha z indyka i salceson dla meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hity : pizza z pieca kamiennego , sos do spagetti aspiro , warzywa na patelnie , chusteczki fitti , mleczko do demakijazu kity: parowki :/ te z kurczaka w opakowaniu 1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi te parowki z kurczaka smakuja :P pizza ta podwojna beznadziejna paluszki rybe do kosza od razu ohydne maszynki do golenia dla kobiet sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda Polaris jeśli to hit to współczuję, sama chemia fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta woda jest okropna u mnie w kranie lepsza leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hity chrupki pasty elmex masło osełka śmietana pasty do kanapek jajeczna, z łososiem, tuńczykiem kakao zupki chińskie gorące kubki są tańsze niż u nie w sklepie osiedlowym duży kubus play dla dziecka jogurt z zabawka dla dziecka córka je uwielbia soki płyn Pinio do mycia dla dziec***iwo tańsze ser pleśniowy krem do rak bebeauty do skory bardzo zniszczonej i suchej czerwone opakowanie dezodoranty axe żele dla mężczyzn Skino kity mleko w kartonie oranżady pieczywo płyn do mycia naczyń Tymek szampony łupież miałam tragiczny po nich nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hity plyn do demakijazu miceralny niebieski warzywa na patelnie i wszystkie mrozonki pieluchy dada ryby pizze kity napoje pieluchy fiti hamburgery i parowki i inne kielbasy i nie smakuja mi zadne czipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×