Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
Shatyn wczoraj Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Andrzej Duda nie ma zamiaru poprawiać Pana Boga, dlatego zdecydowanie jest przeciwko metodzie in vitro. >>> Jego zdanie nie ma znaczenia. Prezydent RP jest prezydentem wszystkich Polaków a nie wybranych partyjniaków. tej róznicy nie widza właśnie tacy polityce jak np. Duda. :( Gdybyśmy mieli stosować się do tego co głosi kk to do dzisiaj bysmy byli na drzewach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Prezydent Gdańska miał siedem mieszkań, zostały mu tylko dwa. Prezenty dla rodziny >>> Takie pierdu pierdu jakie serwujesz tutaj to możesz sobie wsadzić w ... Jeżeli prezydent Gdańska dal mieszkania swojej rodzinie to zgłoś ten fakt do prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fala hejtu dziś czy jakakolwiek stacja z tzw. głównego nurtu powiedziała coś o Durczoku ? TVN chyba nic , niech mnie ktoś poprawi jeśli nie mam racji, ale widzę też komentarze na forach i ewidentnie ludzie czują się nie dopieszczeni brakiem informacji, chociażby lakonicznego komunikatu na ten temat. Ciszej nad tą trumną ? >>> No niekoniecznie ciszej. Raczej wprost odwrotnie. Powinno sie głośni, BARDZO GŁOŚNO o tym mówić, żeby w przyszłości nie było takich sytuacji ! Gdyby to dotyczyło innej osoby to TVN od rana do wieczora przynajmniej przez tydzień nadawał na okrągło, do znudzenia. Osobiście nie słyszałam nic na ten temat w TVN, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
na drzewach jest jeszcze wielu Polaków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medialna wrzawa nic nie da :classic_cool: mobbing był i będzie tym bardziej że Państwowa Inspekcja Pracy nie może interweniować w przypadku umów cywilno-prawnych itd. a często są one podstawą współpracy a nie "kodeksowa" umowa o pracę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fala hejtu dziś >>> Jak chodzi o sprawę durczoka, to nie rozumiem i nie zrozymiem solidarności dziennikarzy w tej sprawie. Tak nie powinno być. Zło jest złem niezależnie czy to dotyczy ojca, matki, brata, księdza, kolegi ... Nie ma ludzi równych i równiejszych :( Prawo dla wszystkich powinno być takie same i nie ma zmiłuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prezydent RP jest prezydentem wszystkich Polaków a nie wybranych partyjniaków" >>> Jeden już taki był "wszystkich" Kwaśniewski. Teraz śmieją się jak to mówią z "Bula" a nie pamiętają chyba nawalonego faceta włażącego przez bagażnik do samochodu :-P To jest mit że prezydent jest "wszystkich". Marzyć nam wolno ale patrząc realnie Kaczyński był prezydentem PIS-u, Komorowski PO a Duda będzie ( nie będzie mam nadzieję ) PIS-u ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym , że PIP ma takie sprawy w de :( Zreszta tak jak i opieka społeczna. Te instytucje i nie tylko te, opłacane przez nas podatników, nie spełniają swojej podstawowej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak nie powinno być. Zło jest złem niezależnie czy to dotyczy ojca, matki, brata, księdza, kolegi ..." >>> To jest zrozumiałe jeśli patrzy się przez pryzmat cynizmu współczesnego świata. Coraz mniej ludzi "ideowych" coraz więcej miernot usiłujących zrobić karierę po trupach. Dyzmów mamy pełno teraz także wśród dziennikarzy nabzdyczone bubki których z nazwiska nie wymienię po stronie prawej czy lewej , udają bezstronnych i misyjnych.... To co piszesz to troszkę tak jakbyś z całym szacunkiem urodziła się wczoraj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fala hejtu dziś >>> Tylko to nie znaczy, że tak zawsze musi być. Osobiście nie jestem za Komorowskim, tylko na kogo tutaj glosować ? Oto jest pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo te instytucje nie istnieją po to by pomagać. Są po to by były , by obywatel wiedział że są bo mają być tak jak wiele zapisów ustaw czy w konstytucji które są martwe ale mają być by ta cała fasada pięknie wyglądała , a więc góóówno w którym żyjemy pachniało lukrem a nie góóównem bo ludzie by tego nie znieśli. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co piszesz to troszkę tak jakbyś z całym szacunkiem urodziła się wczoraj oczko.gif >>> Nie nie urodziłam się wczoraj, ale mam na tyle odwagi, że mówię NIE i na pewno nie będę przymykać oko na zło. ps A miało być tak piękniej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Osobiście nie jestem za Komorowskim, tylko na kogo tutaj glosować ? Oto jest pytanie ?" >>> Ja jestem przeciw Dudzie. To akurat pewne. I przeciw diabełkom z pudełka typu Ogórek czy inny Jarubas. Również nie odpowiada mi człowiek o wyglądzie "menela" który teraz usilnie zbiera podpisy by jednak startować a kiedyś zajmował się czymś co rzeczywiście potrafił czyli śpiewem o Rodzinie słowem silnej. Nie ma kandydata którego bym poparł. Zastanawiam się czy głosować na Komorowskiego jako przeciw Dudzie ale czy tak zrobie? Co do partii.... i wyborów parlamentarnych też nie ma na kogo. Ale spójrz czy nie jest uprawnione olać te wybory jeżeli nasze Państwo ma nas w doopie to my mamy im fundować te posady ???? Przecież nie mamy wpływu na listy wyborcze na to ma wpływ partyjny kacyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fala hejtu dziś >>> Ale najwyższy czas to zmienić do jasnej ciasnej choinki. :( Jak długo można mamić ludzi ? Ponad 20 lat to chyba dosyć na zmiany !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fala hejtu dziś >>> Dokładnie, tez mam takie rozterki. Dosyć mam glosowania ciągle PRZECIW ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozyjemy zobaczymy... :-O ale lepiej to raczej nie będzie, zobacz młode pokolenie polityków .... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dlaczego znowu założyłeś nowy topik ? Tamten nie jest zlikwidowany - o dziwo ! :-D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo jak widze i tutaj posty nie przechodzą. cenzura pisowska w akcji !? :( (((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fala hejtu dziś >>> Zobacz ilu polityków czeka tylko na to żeby wkroczyc do akcji, no i zobacz jak ta swołocz na politykowaniu się dorobiła ! Życ nie umierać :p Najlepszym przykladem jest Kurski. Co on nie robi zeby prezes Kaczyński mu wybaczył zdradę :-D Ostatnie wystąpienie Kurskiego w programie Lisa to kompletne dno ... brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nooooo ! Andrzej Duda był działaczem Unii Wolności Kandydat PiS na prezydenta kilkanaście lat temu działał w Unii Wolności – ustalił „Newsweek”. Dotarliśmy do archiwalnych dokumentów UW poświadczających członkostwo Dudy. Na jednym z nich widnieje jego podpis. Duda w oficjalnej biografii podanej na jego stronie internetowej podaje, że jego polityczna aktywność rozpoczęła się w 2006 roku, gdy rozpoczął pracę jako ekspert w klubie parlamentarnym PiS. Wątek działalności w UW został z jego oficjalnego życiorysu Dudy usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo aktywnej kampanii kandydat PiS Duda, ma gorsze wyniki poparcia niż sama partia. Co ciekawe, wielu wyborców PiS nadal woli Bronisława Komorowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Kurskiego ; Kurski to osoba moralnie obrzydliwa, pełna pogardy dla ludzi , o czym mieliśmy sie okazje przekonać przy jego słynnym powiedzeniu "ciemny lud wszystko kupi " i zasługuje na ujawnienie swoich niemoralnych postępków w każdej możliwej dziedzinie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do fala hejtu dlaczego chcesz głosować na Komorowskiego skoro Duda przewyższa go we wszystkim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurski to facet o toksycznej osobowości i MUSI odejść z polityki. Wyborcy juz mu powiedzieli NIE ! I tak trzymać ! Mam nadzieję, że prezes Kaczyński nie schwyci się na jego lep. Nie zatrudnia się sprzedajnych ludzi. Zbyt duże ryzyko. Nieopłacalne o czym Kaczynski miał okazje się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pytanie do fala hejtu dlaczego chcesz głosować na Komorowskiego skoro Duda przewyższa go we wszystkim ? >>> Duda nikogo nie przewyższa dziecinko. To tylko króliczek wyciągnięty z kapelusza prezesa PiSu i nikt więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest lepiej wyksztalcony niż Komorowski .Jest prawnikiem konstytucjonalista , mówiący poprawną polszczyzna bez kartki.Zna języki .Ma doswiadczenie pracowal w kancelarii prezydenta.Jest o wiele milszy od Komorowskiego. Ma kontakty w Brukseli bo jest europoslem.W kuluarach dogada się bez tłumacza. Jest lepiej wychowany od Komorowskiego , nie obraża przeciwnikow.Jest więc lepszym kandydatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowskiego każdy przewyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KURSKI to menda polityczna, ułan rury wydechowej. "Ciemny lud" już nie powtórzył błędu i nie wybrał go do PE i nie wybierze, mam nadzieje do Sejmu RP ! To hipokryta który wszystkich chce pouczać, a sam nie robi porządku na swoim podwórku ? RECYDYWISTA, który nawet nie wie ile prawomocnych wyroków ma na koncie. Nie policzy ile wyłudził diet (na podpisy), ile mandatów nie zapłacił i ile punktów karnych mu i się należy?? Niech się modli żeby nie został mordercą na drodze, bo bardzo się o to stara. Mając odrobinę sumienia powinien oddać prawo jazdy i zabrać się za uczciwą pracę , ale o co, jak o co, ale o SUMIENIE to trudno go podejrzewać. No i ten następny rozwód ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×