Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
Bredziński może załatwić sie pod płotem. I tyle jego... Poza tym to "cham, swołocz i woda na młyn odwetowców z Bonn"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załatwił ją tym Urbanem że uciekła ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą pan Urban ogłosił że popiera PO ha ha ha pocałunek śmierci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prokurator Marek Kosmalski Prokuratury Okręgowej w Koninie przy pomocy posła Eugeniusza Grzeszczaka (PSL) blokuje zawiadomienie o przestępstwie dokonanym przez Bronisława Komorowskiego w sprawie I ko 184/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy okazji wczorajszego magla TVN24, prowadzonego przez pierwszą maglarkę RPIII, niejaką Monikę Wasowską, cześć portali przypomniała słynny film, który krążył po Internecie z Adamem Szechterem, Joskiem Urbahem i maglarką w roli głównej. Pod tekstem wklejam pełną wersję, w której znajdziemy znacznie więcej ciekawych i charakterystycznych dla okrągłostołowych przemian scen. W 1991 roku Semka i Kurski prowadzili swój autorski program „Reflex”. Jeden piętnastominutowy odcinek pokazuje cały prymitywny proces „przemian”, któremu Polacy dali się zwieść. Komuna, ze szczególnym uwzględnieniem żydokomuny, wcale się nie wysilała i zbudowała polskim gojom lepiankę pod szumnym szyldem Trzecia Rzeczpospolita Polska. x x całość na Blogu Matki Kurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam państwa – program Gość radia zet – dziś gościem jest Stefan Niesiołowski z PO wita Monika Olejnik Dzień dobry pani , dzień dobry państwu. Panie pośle – czy nie czuje się pan źle obserwując spadające notowania PO? Nie - nie uważam, by notowania PO spadały. Ten sondaż mówiący o spadku popularności PO został zrobiony na zamówienie PiS. Jarosław Kaczyński nie może zrozumieć, że PO ma władzę. To już przekracza wszelkie normy – PiS bezczelnie zmanipulował ten sondaż. To kolejne ohydne, kłamliwe, żenujące, podłe, nikczemne, plugawe, obrzydliwe, haniebne, bezczelne kłamstwo PiS-u.…To…to…nie chcę tego nawet komentować…jak Kaczyński z tym całym PiS-em śmie robić jakieś kłamliwe sondaże…Nie…nie będę tego komentował…... Ich trzeba leczyć psychiatrycznie. Tu pomoże tylko psychiatra…Nie chcę tego komentować…. Tak pan uważa?? Tak tak uważam. Czy stanowisko szefa RE dla polskiego premiera uważa pan za sukces?? Tak – uważam za sukces i że to dobre dla Polski. Kaczyński z ta swoja partyjką…już nie chcę używać mocniejszych słów…To, co PiS mówi w tej sprawie to kolejne ohydne, kłamliwe, żenujące, podłe, nikczemne, plugawe, obrzydliwe, haniebne, bezczelne kłamstwo…To…to…nie chcę tego nawet komentować…jak Kaczyński z tym całym PiS-em śmie mówić cokolwiek premierowi. Ich trzeba leczyć psychiatrycznie. Tu pomoże tylko psychiatra…Nie chcę tego komentować…. Czy uważa pan że działania premiera Orbana na Węgrzech są niedemokratyczne? Ten cały Orban to taki ichni Jarosław Kaczyński. To, co PiS mówi w sprawie Wegier to kolejne ohydne, kłamliwe, żenujące, podłe, nikczemne, plugawe, obrzydliwe, haniebne, bezczelne kłamstwo.…To…to…nie chcę tego nawet komentować… Ich trzeba leczyć psychiatrycznie. Tu pomoże tylko psychiatra…Nie chcę tego komentować….itd...itd...itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Pisiorów jest za późno. Ich leczyć się już nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesiołowski nie jest pisiorem , chcial być ale go nie przyjęli. Odpowiedz sobie dla czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na przyszlosc wkleje brednie shatyna x eszcze niedawno lekarze i karetka to były rzeczy i ludzie nietykalni nawet w najgorszych dzielnicach Krakowa czy Warszawy i w każdym innym mieście czy wsi. Teraz chamstwo typu wawcia, maaagdalenka, omamista, itp nie uznaje żadnych "świętości". Tak jest Polska w transformacji. To pokolenie musi wymrzeć. Może ich wnuki będą zachowywac się jak ludzie. x nosz to normalnie trzeba sie zlozyc na leczenie dla tego półgłowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn ja ci zycze wiecej rozumu na te swieta :) ty wez zacznij spedzac normalnie czas jaki ci zostal a nie babrzesz sie w tej polityce no ale to chyba jest domena ludzi starych i samotnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tymczasem ta para bez oglądania się, bez zastanowienia weszła na ulice co widac na filmiku. Wg mnie powinna być (ta para) też ukarana mandatem. >>> Nie zgadzam się z Tobą. wina kierowcy jest ewidentna. Para była " w połowie " przejścia na pasach kiedy uderzył w nich samochod. Widac to wyraźnie na filmiku. Nie bylo zadnego wtargnięcia na pasy przez pieszych. Niestety tyle jest u nas wypadków drogowych bo kierowcy durnie uważają, że ich przepisy nie obowiązują i ulica jest dla nich. Jestem za odbieraniem prawka takim kierowcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast kary więzienia – zakaz wykonywania zawodu. >>> Do szczęścia brakuje nam tylko rzadów kk i ich popleczników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO to dno du/pa i kamieni kupa:D.I żeby nie było,nie jestem zwolennikiem pisu:D.Wesołych Świąt, zwichrowane oszołomy z PO!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewodniczący KEP zaapelował do małżeństw "dotkniętych krzyżem bezdzietności", by nie ulegały pokusie użycia "złych i niegodnych metod poczęcia dziecka"."Do służby życiu są szczególnie powołani lekarze, położne, pielęgniarki i farmaceuci. Niech zawsze bronią życia. Niech Chrystus, najlepszy lekarz, błogosławi ich pracę. Niech politycy w stanowieniu prawa pamiętają, że są odpowiedzialni jeszcze bardziej przed Bogiem niż przed wyborcami" - napisał hierarcha.xxxA może by tak zaapelował do Pana Boga o więcej rozumu a mnie nienawiści do ludzi, dla siebie? Może w ramach Świat otrzymałby te dary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partia Kaczyńskiego, która grzmiała o sfałszowanych wyborach samorządowych, przegrała najważniejsze protesty wyborcze. Sądy orzekły, że PiS nie miał dowodów na "sfałszowanie" wyników wyborów do sejmików. W dodatku złożył wybrakowane protesty.xGdy sondażownie ogłosiły prognozy po zamknięciu lokali wyborczych, dawały one PiS kilkuprocentową przewagę nad PO, czyli zwycięstwo. Ale gdy ostatecznie PKW podliczyła głosy - liczono je ręcznie, bo była awaria nowego systemu informatycznego PKW - okazało się, że poparcie dla obu partii jest podobne, a PO dostała nawet więcej mandatów. Nie ma w tym nic dziwnego, bo sondaże nie odzwierciedlają przecież dokładnie wyników wyborów.xWtedy PiS zaatakował wybory. Prezes partii Jarosław Kaczyński grzmiał: - Fałszerstwa w wyborach samorządowych będą udowodnione w sądach.Część obywateli uwierzyła kłamstwu Kaczyńskiego i do sądów popłynęła rekordowa liczba blisko 2 tys. protestów wyborczych. Złożyły je też PiS oraz SLD, który przyłączył się do ataku.Sądy pozostawiły prawomocnie bez rozpoznania protesty na Podkarpaciu i w Świętokrzyskiem. Sąd Okręgowy w Rzeszowie "stwierdził braki formalne, m.in. brak informacji we wniosku, o które komisje wyborcze chodzi". PiS braków nie uzupełnił. Sąd w Kielcach uznał zaś, że: "Nie zostały sformułowane żadne konkretne zarzuty, które znajdowałyby poparcie w materiale dowodowym. W uzasadnieniu protestu zawarte zostały analityczne rozważania". xJednym z dowodów PiS były różnice pomiędzy wynikiem głosowania a...sondażami.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kardynał Stanisław Dziwisz dał "skandaliczny popis upolitycznienia" - pisze na swoim blogu w Onecie Joanna Senyszyn. Polityk SLD nawiązała do wczorajszego kazania kard. Dziwisza w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zdaniem Senyszyn, podczas Drogi Krzyżowej homilia powinna skupiać się na męce Chrystusa, a w rzeczywistości kazania często są "o d... Maryni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak można z jednej strony ogłaszać ten rok, widzieć w Janie Pawle II autorytet, (...) a z drugiej strony wprowadzać tego rodzaju prawo, które uderza w przyszłość narodu polskiego" - mówi abp Jędraszewski.- To jest oczywista sprzeczność, a może schizofrenia - tak w programie „Jan Pospieszalski Bliżej" o postawie polskiego Sejmu mówi Abp Marek Jędraszewski. Duchowny odnosił się do działań parlamentu, który ustanowił rok 2015 rokiem Jana Pawła II, a jednocześnie podejmuje decyzje sprzeczne z nauczaniem Ojca Świętego.xxBo rok JP2 jest uczczeniem "wielkiego Polaka" i... Tyle. Bo państwo jest neutralne światopoglądowo.I nie może podejmować działań z godnych z nauczaniem tego czy innego świętego.O takich rzeczach powinien pan ksiądz wiedzieć i nie opowiadać publicznie durnot bo to nie przystoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z Tobą. wina kierowcy jest ewidentna. Para była " w połowie " przejścia na pasach kiedy uderzył w nich samochod. Widac to wyraźnie na filmiku. Nie bylo zadnego wtargnięcia na pasy przez pieszych.xxNapisałem, że wina kierowcy jest bezsprzeczna. Ale wina pieszych też. Wleźli nie patrząc czy coś jedzie czy nie. A mogła być to np karetka pogotowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tyle jest u nas wypadków drogowych bo kierowcy durnie uważają, że ich przepisy nie obowiązują i ulica jest dla nich.xxTo też racja. Jest cała masa takich kierowców.Ale z jednym musze się zgodzić.Ulica jest dla samochodów a chodniki dla pieszych.Przepisy powinny być przestrzegane z obu stron.A w Kodeksie napisano wyraźnie:x"Art. 13.1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność..."xA na filmiku do którego dałem link widać wyraźnie, że ci piesi do tego się nie zastosowali.A więc powinni być ukarani mandatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dziś >>> Senyszyn ma rację. Dziwisz upolitycznił Drogę Krzyżowa. W Polsce to norma. Hierarchowie skupili sie na polityce, a nie nauczaniu i Ewangelii. Pochowek Lecha Kaczyńskiego na wawelu to też decyzja polityczna popierająca PiS. Kto dal takie prawo Papuasowi ? Zreszta co się dziwić kiedy dla mamony Dziwisz opublikował notatki JP II wbrew jego woli. Taki z Dziwisza chrześcijanin i tradycjonalista, a innych chce pouczać, co mają robić i jak postępować ! :( a kysz... a kysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego Polacy, obywatele wolnego i demokratycznego kraju, narodu, który tak dużo wycierpiał i wiele razy został haniebnie zdradzony przez kościół rzymsko-katolicki, wciąż poddają się jego manipulacji, utrzymują na swój koszt i oddają cześć, oddają swoje zarobki, ... nieruchomości, władzę i polską ziemię, obcym nam agentom kalifatu watykańskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na filmiku do którego dałem link widać wyraźnie, że c****esi do tego się nie zastosowali. A więc powinni być ukarani mandatem. >>> Na filmiku widać wyraźnie widać, że wina jest ewidentnie po stronie kierowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×