Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jakaś pani zainteresuje mnie rozmową?

Polecane posty

Gość gość
Jeśli chciałaś mnie zaintrygować to się tobie udało, może jakaś podpowiedź, nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie chciałam :D nie pamiętam, to było jakiś czas temu i chyba bez nicku, w dodatku na (chyba) czyimś temacie i jeszcze raz kiedyś, też o jakiś rozmowach temat haha. Chyba krążymy po tych samych tematach mając tę samą potrzebę pogadania, tyle że ja to bez podtekstów.... :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakież ja podteksty piszę? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej wczoraj rano tak napisałeś... nie pamiętasz ? A w rozmowie ze mną jesteś bardzo kulturalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że pamiętam ale myślę iż nie na tym rozmowy powinny się opierać, zwłaszcza jeśli komuś to nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz ze jestem kulturalny, zaskoczona lub miałaś inne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam przy mało wiosennej aurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ale wiosna idzie wielkimi krokami mimo iż jej jeszcze nie dostrzegamy a z nową porą roku i nasze nastroje będą bardziej pogodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obyś miał rację miły rozmówco po drugiej stronie kabelka.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ tak jest, możesz mi wierzyć bo ja mam zawsze rację, tak nieskromnie dodam. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem skłonna przystać na to, o ile racje będą pomyślne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogą być inne? Ja nie biorę innej opcji pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatem optymista ? To dobrze, czasy niełatwe, toteż o optymizm ciężko... Przepraszam, że nie odpisałam, musiałam nagle wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki umiarkowany realnie oceniający sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli taki akuratny ;):D Piszę z doskoku, ciężko u mnie z czasem, na dodatek na ileś dni zniknę, może znów Cię kiedyś "wyczaję"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na innym temacie - miałam na mysli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjazd? Więc sugerujesz iż już kiedyś pisaliśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie wyjazd, raczej przyjazd no i brak czasu. Tak mi się wydaje, że zamieniliśmy parę słów, ale jakiś czas temu, po czym zamilkłam tez z braku czasu. A moze tak mi się tylko wydaje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz? Nigdy nie wierzę ludziom gdy ktoś mówi że brak mu czasu napisać choć jedno zdanie na kilka dni. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej co sugerujesz..? :D że Cię oszukuję ? :P Tak, wiem my kobiety jesteśmy oszustki ! Kłamiemy, mącimy i jeszcze do tego mamy maślane oczka ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak serio to : - nie zawsze mam włączony komputer - jak pogoda, to rzadko jestem w domu - jak jest moj mąż to kafeterii nie ma ! Rozumiesz - nie ma :D Chyba by we mnie zwątpił, gdyby wiedział że czytam tu głupoty i piszę....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście rozmowę z Tobą, nie uważam za glupią :) Mało mam czasu i szkoda, bo wyglądasz na fajnego mężczyznę :) Sam przyznasz, że niełatwo znaleźć jakiś przyjazny, nie najgłupszy wątek na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jesteś tu dlatego iż może nawet podświadomie szukasz kogoś do rozmowy, bez żadnych podtekstów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam za cały miesiąc.... teraz mnie zbombarduj :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, sama tego chciałaś, zostaw@ aby nasza znajomość nie zakończyła sie, ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo widzisz, właśnie o to mi chodzi :) Mam kawę/herbatę... teraz to tylko herbata (taka dieta), włączam kafe i chcę zamienić zwykłe dzień dobry i jak tam..? Tak po prostu jak z sąsiadem :) Czasem cos się wydarzy w ciągu dnia i kukam czy na kafe ludzie komentują, a tu niiccc.. Normalnie kafe żyje swoim życiem... Może to i dobrze, nie wiem..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz jednemu dałam :D to mi takie rzeczy wypisywał.. że do dziś mi głupio :D Ja mu o pogodzie a on zgoła o innym :P:D I to pan po 40 haha mający żonę i poukładane życie.... No i "korespondencyja " musiała się urwać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście nie piszę , by Ciebie posądzać, tylko nie chcę tu zostawiać pryw. @ Poza tym też mogłabym dłużej nie odpisywać i jak by to było...? :( No i ja zupełnie nie mam nic ciekawego do napisania :D Chyba, że chcesz narzekań o byłym mężu ... :P narzekań o obecnym ... :P i narzekań w ogóle ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafić na kogoś odpowiedniego to jak przynajmniej 6 w totka wygrać, zrobisz jak zechcesz i ty dokonasz wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio... nie jestem ciekawym rozmówcą :) Wiodę zwyczajne życie, nawet nie pracuję teraz zawodowo ... Będziemy pisać o pogodzie.. ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×