Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vivienne29

Boję się, że dziecko zmarnuje mi życie

Polecane posty

Gość gość
ja ci poweim ze widac ze go nie chcesz sama czujesz ze sie nie nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rozważałaś opcję urodzenia i adopcji? Moja siostra nie może mieć dzieci. Wiem, że to Cie może zero obchodzić, ale może uszczęśliwiłabyś jakąś parę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła90
Ja rok i 7 miesięcy temu stałam przed podobnym dylematem. wybór był bardzo trudny. Zdecydowałam się na aborcję, kupiłam tabletki ale gdy miałam połknąć zmieniłam zdanie i wrzuciłam je o zlewu. Dziś jestem mamą, pracę mam nieco inną ale wciąż podróżuję. Moje dziecko jest aniołem, ślicznie śpi, je i w ogóle jest bardzo spokojne i samodzielne. Zdarzają się nieprzespane noce ale nie tak często. Mam mnóstwo energii bo siłę daje mi córeczka. Boże... codziennie jak idzie wieczorem spać myślę, że jeszcze chwila i by jej nie było. Jest inaczej. Ale lepiej. Nadal spełniam się będąc w pracy ale wszystko co robie jest jakieś...mama nie wiem jak to opisać... bardziej sensowne? Codziennie myślę jakie miałam szczęście i jak niewiele brakowało i moje życie nie byłoby już takie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie mialam instynktu macierzynskiego a teraz UWIELBIAM moje dziecko. W trakcie macierzynskiego tez troche pracowalam, z pracy zrezygnowac nie moglam bo nie mialabym z czego zyc. Ale takiej milosci jak do dziecka nie ma sie do nikogo innego a zyje sie chyba przede wszystkim dla milosci... wszystko inne gdy nie ma sie z kim tego dzielic jest bez wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia baba, usun dziecko a twoje zycie bedzie dalej takie puste i prozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli nie chcesz tego dziecka, a widac ze nie chcesz to moze lepiej bedzie jak usuniesz. Dziecko powinno byc wyczekane i planowane. Co zrobisz jezeli bedziesz go cale zycie obwiniac za to ze ci to zycie zmarnowalo. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×