Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najgorsi na erotycznym

Polecane posty

Gość gość
Niszczy ludzi? Haha Ten stary dziad i brudas nowy? Hahaha Na forum niszczy tak? Wezcie Wy jakies tabletki moze co?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sierściuch.... trzymajcie mnie bo mu jepnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze Wam to co napisalem debilom i Waszym pobratymcom na ogolnym. Mysle,ze jestescie idiotami skoro glupie forum i teksty na nim pisane przez niewiadomo kogo moga was wytracic z rownowagi. Wszyscy jestescie chorzy,bez znajomych,bliskich i rozumusmiech.gif Dla Was na leczenie juz nawet za pozno ale przynajmniej jestescie dobrym kontrastem dla normalnych, patrzac na "was" czlowiek nabiera wiary w siebie jak "widzi" takich osłów smiech.gif Zgłoś forum i teksty na nim pisane przez niewiadomo kogo moga was wytracic z rownowagi. Wszyscy jestescie chorzy,bez znajomych,bliskich i rozumusmiech.gif Dla Was na leczenie juz nawet za pozno ale przynajmniej jestescie dobrym kontrastem dla normalnych, patrzac na "was" czlowiek nabiera wiary w siebie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnie sie skopiowalo ale dla was to mala roznica bo czytac ze zrozumieniem i tak malo kto z Was czyta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopy ida na wojne a ci najtwardsi nawet zranieni i tak do kobiety wracaja...noo mam nadzieje ze doły tez nie sa tobie obce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ja postow dłuższych niz trzy zdania nie czytam wcale....czytać to mozna ksiazki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Jacek81 Daruj sobie takie teksty w przyszlosci i bedzie pokoj miedzy nami tak jak dotychczas. Przeszedles dluga droge. Kiedys byles postrzegany jako ten ktory nie potrafi uczestniczyc w normalnej zabawie bo zaraz chamsko wyzywa doprowadzilo to do twoje izolacji malo kto chcial z toba gadac i goscic cie na swoim temacie. Zmieniles sie i zobacz normalnie funkcjonujesz fajne kobiety z toba milo rozmawiaja. Naprawde nie potrzebujesz tych chamskich odzywek zeby funkcjonowac na ERO. Wiec nie rozumiem po co to robisz nie prowokowany w stosunku do Wilka. Bedziesz chial konfrontacji fizycznej w realu zawsze z mojej strony mozesz na nia liczyc:) Nie bede z toba prowadzil smiesznych wojenek dla malolatow na ERO. Spotkamy sie w realu powtorzysz w cztery oczy co masz mi do powiedzenia i wtedy zrozumiesz znaczenie odpowiedzialnosci za slowa wypowiadane do drugiego mezczyzny. A teraz mam dla ciebie prosta propozycje idz dzisiaj wieczorem do klubu wybierz w miare wysportowanego faceta o zblizonej wzroscie i muskulaturze do ciebie i odezwij sie tak jak do Wilka w tym wpisie ktory ci przedstawilem. Wiesz jest prosty sposob na rozroznienie Tchorza od Odwaznego Mezczyny. Odwazny Honorowy Mezczyna nawet na ERO nie mowi do drugiego Mezczyzny niczego czego nie powiedzialbym mu w realu w cztery oczy bo tak zachowuje sie tylko Tchorz:) Przemysl to i zacznij od tego eksperymentu z klubem dzisiaj wieczorem jak potrzebujesz materialu do przemyslen. Radze wczesniej zaopatrzyc sie w ochraniacz na zeby bo moze byc ci potrzebny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilczur niezły temat załozył na redakcji. Kompromitacji ciąg dalszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jest wilka w wilku? Odpowiedź:zero. Wilk to tchórz i damski bokser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co zniszczyli juz was stary z brudasem?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, z jakiego powodu masz ograniczone prawa rodzicielskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnaa to by trzeba było sprawdzic jak jestes ułożona nie zobacze wiec moge jedynie Tobie wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakis maloletni podszyw duszka klebuszka sie trafil mojego skarbu nie ma wiem bo bylam u niego w szpitalu kocham cie klebuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsi na forum to Nowy w mieście I Wilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzisz, ja wystarczę, że skłamię, a chodzę jak po seksie:) Przepraszam, że ostatnio się na Tobie wyżywałam..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest terapeutyczne dzialanie ero siersciuch sie cywilizuje i przyjaciol szuka jacus juz nie ahuta muta jeszcze chwila i nowy bedzie tylko rozkosznym najem a nie soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee to nie wiesz co to znaczy wyzywac sie na kims byla po prostu cieta rozmowa...ja lubie sie droczyc i Pewna glowa do gory no chyba ze zerkasz tam gdzie diablice lubia najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tylko było na co...u nas to widac z daleka do was to trzeba sie bardziej dobrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×