Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najgorsi na erotycznym

Polecane posty

@Tabasko Popatrz jak chcesz mozesz byc zabawna i wesola naprawde wszystkie te wojny podjazdy pod Wadi byly ci niepotrzebne. Temat raz sie kreci lepiej raz gorzej:) Powiem ci dlaczego twoj sie krecil gorzej:) Niedlugo odejde na prywatne forum WPNK na ERO zostanie jako blog i punkt rekrutacyjny na prywatne wiec rada szczera. Pamietasz jak do Ciebie wszedlem na Temat mysle ze milo i z szacunkiem bo przynioslem ciasto spytal sie czy moge. Powiedziala Tak:) Wczesniej bylas u mnie. Wiec to byla rewizyta. No pelen Versal:) A Bledny do mnie wystartowal nie prowokowany a Ty zamiast go stonowac zmienilas nagle front wobec mnie o 180 stopni w ramach lojalnosci wobec Blednego i naprawde zrozbilas to bez szacunku. Jak bys normalnie poprosila ze nie da sie pogodzic mojej i Blednego obecnosci zrozumialbym i i byloby ok. Ty nie potrafilas trzymac jako Tworczyni Tematu rownego dystansu do wszystkich uczestnikow tak bardzo faworyzowalas Blednego ze inni mezczyzni czuli sie zbedni. Nie mowie o sobie bo ja nigdy nie bylem zainteresowany Toba jako kobieta ale tacy mezczyni jak Cynik potrzebuja adoracji nie chca byc tylko tlem dla Blednego dlatego przeniosl sie do Wadi bo tam dostal to czego u Ciebie mu brakowalo. Taka jest moja ocena dlaczego nastepowal ten przeplyw od Ciebie do Wadi. I spokojnie nie oczekuje ze potwierdzisz ze stalas za spami do Wadi po prostu niedlugo odchodze ze stalego prowadzenia Tematu na ERO i troche mi zal ze konczy sie pewna epoka. Kiedy na ERO naprawde bylo roznorodnie byla Wadi Wilk Gromi Pewna Toledo Tabasko Cynik zostanim zajazdem na ERO i mnostwo innych stalych Tematow to one tworzyly klimat ERO. Ty zostajesz sprobuj posluchac rady tego strasznego Wilka trzymaj rowny dystans wobec gosci badz sprawiedliwa daj poczucie kazdemu mezczyznie ze jest rownie wazny dla Ciebie niech sie poczuje uwodzony przez Ciebie jak wchodzi a bedzie wracal:) A prywatne sympatie Blednemu okazuj na maila czy jak tam sie kontaktujecie a zobaczysz jeszcze sie zakreci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś A Ty co tak latasz wszedzie za Wilkiem z cipka ociekajaca pozadaniem:) Wypinasz sie i wypinasz a Wilk cie nie chce zerznac ostro od tylu bez pytania o zgode biedactwo:) Wiec stosujesz taka sama metode co ta kobieta podszywajaca sie pod Devianta obrzydzasz rywalkom Wilka:) W nadzieji ze jak juz bedzie sam zwroci uwage na Ciebie:) Wez dziewczyno przynajmniej uwaznie czytaj moj Temat ze jestes bez szans juz od kilku tygodni. Nie doczytalas ze Wilk jasno powiedzial juz kilka tygodni temu ze jest zajety i nie szuka juz zony??? Zanajdz sobie inny obiekt adoracji jest mnostwo wolnych mezczyn na ERO. Wilk nie dla Cibie biedactwo nawet jakbys byla ostania kobieta na swiecie. Nie ciepri kobiet stosujacych takie nieczyste metody walki o facetow. Masz ochote na faceta to mowisz jasno chce byc twoja i ryzykuje jedziemy do Bacowki tam ci pokaze jaka jestem kochanka:) Zerznij mnie tam jak chcesz ile chcesz i kiedy chcesz:) We wszystkim ci ulegne i dobrze mi bedzie z ta ulegloscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.36 nie pisałam. :P Pisałam gdzie indziej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, jak czesto pierzesz koszulki? Co chwila piszesz, ze az oblales sie kawa ze smiechu. Smof cos pierdnal, ty sie az oblales. Tabasko cos baknela, ty sie az oblales. Moze ty nie potrafisz trzymac kubka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiele wiesz i niewiele rozumiesz :) a ja nie poczuwam się w obowiązku tłumaczyć Ci cokolwiek Wilku. Może prócz jednego - nie uwodzę mężczyzn z forum. Twoje "wojny", baw się nimi skoro lubisz. Taki już Twój mały świat. Good luck na prywatnym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk niedługo odchodzi ? Jasne :D:D:D Czekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku na pewno nie od kilku tygodni, jeszcze na poczatku marca wkejales do przyszłej żony wilka. :) I wiesz co. Jak człowiek się zakocha na początku tylko tym żyje. Dretwe te wasze początki znajomości, żeś ciągle na ero. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tab. do W@??Po co to robisz? po co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa tabasco z kim bedziesz się wykłocala? Falszywa p**do. Jesteś najbardziej dwulicową mendą Ero.. I zostaw Wilka gwiazdo. Idz na zamek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D******i wilkowi garść prawdy. Spina się zboczony mitoman z wachlarzem psychicznych dewiacji. Prawda kole. W gębę mu pluj a on zęby szczerzy i mówi, że deszcz pada. Miękkim ujem robiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZUBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosne to wszystko SAM falsz i obluda.nie dziwie się ze ludzie odchodzą stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Przyjedz nad Sosnowke zobaczymy kto jest miekkim hu/jem robiony netowy twardzielu:) W realu predzej bys sie posikal ze strachu niz bys sie odezwal do Wilka a tutaj wielki twardziel z Ciebie:) Idz swoja droga szczeniaku i nie startuj do Wilka bo nie Twoja liga:) Ps. Tchorzem jestes a z Tchorzami kobiety nie sypiaja szczeniaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Tak to sie nie ciesz kochana:) Napisalem ze WPNK bedzie prowadzona jak blog i punkt rekrutacyjny z ERO nie odejde nigdy bo nie zwyklem ustepowac chamstwu w zyciu a na ERO to chamstwo jest reprezentowane przez Chamskie Trolle. Zreszta wiesz ze jestem noga z kompa i niemoge przejsc jedengo etapu w tym zalozeniu prywatnego forum:) Ale co Ty zrobisz bez Wilka bedziesz tesknila i plakala po nocach za Wilkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tabasko Rzoumiem cie lepiej niz myslisz moze lepiej niz Ty sama siebie. Nie odpowiadaj:) Ale zastanow sie sama dla siebie jak nie jestes wstanie adorowac i uwodzic mezczyzn na ERO to po co mieliby siedziec na Twoim Temacie??? Jak tacy mezczyni jak Cynik wlasnie po to przyszli na ERO zeby to dostac wiec ida tam gdzie to dostaja:) To nie Ja zaczelem ta wojne i dobrze o tym wiesz a zdania o tym jak bylo ze spamowaniem tematow Wadi nie zmieniam nawet na milimetr:) Ale dajmy spokoj jakie to ma juz znaczenie dzisiaj konczy sie pewna Epoka na ERO i nic juz tego nie zmieni:) Kto tego nie widzi ten jest slepy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generał Ciastek
Wilk 20.28 Ty jesteś miękkim robiony. udowodniłeś to już nie raz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ty za mną Wyjcu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le. Ty wilku twierdzisz, że Cynik pisał z ciotkami albo z Kobietą z wachlarzem, bo mu dawały to co chciał? To już poczwarz dla tych kobiet. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk 20.28. Wilku trzasnęła bym cię mokrą ścierą po pysku to byś się posikał cieniutkim ściegiem i poprawiła kilkoma kopami. Przyjedź do mnie do Łomży, odważny zza kompa. Stań naprzeciwko mnie, 19 letniej dziewczyny, w dojo klubu gdzie ćwiczę.Trzy rundy po 1 minucie i będziesz wrakiem. Powodzenia w bajkopisaniu, hahaha. Nie ględź tylko o avatarach, na takie forum wchodzę tylko w chwilach nudy. Bay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generał Ciastek Nie kochany do dzisiaj nie zebrales legionu i nie spotkales sie z Wilkiem i Goralami wszyscy to widzieli ze wymieklscie i wyszliscie na tchorzy bo biedactwa nickow sie boja i avatarow zalozyc a z Wilkiem chca walczyc no zenada i nic tego nie zmieni. Wiec sie juz nie kompromituj przypominajac wasz blamaz:) Ale nie zaburzajmy tego Tematu zapraszam na swoj do dalszej dyskusji:) Jak masz juz taka potrzebe ten Temat uszanujmy obaj:) Wilk i Gorale caly czas na was czekaja tylko cos nie widze checi w Tobie i Chmach z ERO:) Nie poradziles sobie z zorganizowaniem Legionu zawiodlem sie na Tobie:) Liczylem na piekna epicka Bitwe ktora opisze Cynik:) Kur/wa mialo byc tak pieknie a wyszlo jak zawsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszym na erotycznym jest Wilk. Nie umie dyskutować, no bo zawsze ma rację. Nie umie flirtować , no bo zawsze jest wierny i zawsze zajęty, mimo, że siedzi tu non stop. Nie umie wzbudzić sympatii, no bo jest chamski, kiedy przychodzi gość kobieta na jego temat każe jej zmienić awatar na ociekajacy seksem i pyta czy ma owulacje i jakie ma libido. Nie umie oczarować sobą, no bo wstawia zdjęcia swojej bladej postarzalej klaty, która nie ma nic wspólnego z apetycznym męskim torsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk ucieka cienias ze swojego tematu, bo jadą tam po nim jak po burku sołtysa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk 20.54 Ja nie muszę organizować żadnego legionu, pojebało cię??? Proponowałem spotkanie. Kiedys straszyłeś, że masz znajomych wśród myśliwych i policjantów w każdym większym mieście w PL. Kazałeś być w konkretnym miejscu, żeby koledzy mnie sprawdzili. Byłem, czekałem i dupa. Zaproponowałem, że przyjadę nad Sosnówkę i też dupa. Nagle wymyśliłeś jakieś 3 miesiące niebieskiego nicka itp. nawet pierdoliłeś, że jesteś jakimś czampionem i robisz komuś łaskę, że może cie wyzwać. teraz ostygłeś, i znowu kozaczysz. jesteś robiony miękką fają i do tego fałszywy zastraszacz. Gdybyś miał chociaż połowę jaja, juz dawno byś się z kimś spotkał na swojej polance. A ty cipko wyzywasz na pojedynki i nawet jak ktos jest chętny, to nie doprowadzasz sprawy do końca biedaczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generał Ciastek
21.03 to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Dziecino tlumaczylem ci to wielokrotnie obicie ryuja takiemu szczeniakowi i leszczowi jak Ty nie jest czyms co by mniepociagalo na tyle zeby ruszyc d**e z fotela. Wiem ze wygram i nc musze juz sobioe udowadniac bo swoje wielkie walki toczylem jak Ty sikale w pampersu szczeniaku. Ty jestes nikim na ERO naprawde nikim ciebie nawet nie ma. Jedyna moja korzysc z ruszeni dupupy z fotela byla taka ze w twojej oosbie upokorze chamow z ERO. Wiec nie sciemniaj tutaj facetow na ERO bo nikt nie jest idiota ze masz odwage walczyc z Wilkiem a boisz sie ubrac stalego Nicka i Avatara na 3 miesiace i zaryzywkowac ze jak dostaniesz wpiernicz to bedziesz w tym chodzil jak w symbolu tego upokorzenia przez klejne 6miesiecy bo to byla moja jedyna korzysc z ruszenia d**y z fotela. Wiec zglosc sie do Ciastak i organizujcie sie dzieciaki zasady znacie. Albo nie kozacz bo sie osmieszasz tym ze sie boisz przyjac Nicka i Avatara i dlatego nie mogles walczyc z Wilkiem bo to juz kompletny kretynizm ktorego chyba tylko Ty nie widzisz:) Bo Nicka i Avatara jestes nikim na ERO nie ma cie nie masz zadnej pozycji nie istniejesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×