Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najgorsi na erotycznym

Polecane posty

@Ciastek Przestan juz obaj wiemy ze sie boisz Wilka daj sobie spokoj:) To naprawde nie Twoja liga:) Jak j8z chcesz kontynuowac ta durna dyskusje to chodz na moj Temat: Wspolnota Polska Nocy Kupaly 10.03.2015 Bo zaraz bedzie ze zdominowalem i przejalem ten temat. Tutaj ci juz nie bede odpisywal:) W zadny miejscu ci nie kazalem byc to Ty wymysliles ze bedziesz w jakims nic ze mna nie uzgadaniales jak zaproponowalem dwa terminy nad Sosonowka i uczciwe zasady wymiekles i wszyscy to widzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ociekająca sexem
Dobra Wilku.....popileś głodne kawałki,a teraz wypad z nie swojego tematu!🖐️ w myśl twoich zasad. Już mi poszoł stąd won😠 I naucz się poprawnej pisowni nie kobietOM ale kobietĄ ty nieuku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahahahahaha:D Boisz się wilka:D Weź się lecz Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generał Ciastek
To zdecyduj się. Albo wyzywasz kogoś nad swoje jezioro i się spotykasz, albo zmieniasz nagle zdanie i robisz uniki. Na poczatku chciałeś wsadzać fiskarsa, później straszyleś kolegami. A teraz stawiasz p******e warunki. Ty po prostu straszysz, a jak spotkanie staje się realne, uciekasz od niego jak możesz c**eczko:) Jak ty to mawiasz, "wszyscy" na forum widzą, że jesteś miękka faja :) dziś już nie gadam z Tobą tchórzu, teraz będziesz wymyślał kosmiczne historie o swoim bohaterstwie a w tym jesteś dobry. Ale obaj wiemy, że wypękałeś i w panice wymyślałeś głupoty żeby się tylko z nikim nie spotkać :) cześć mały internetowy zastraszaczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generał Ciastek
Kłamczuszek Wilk, nieładnie. Najpierw kazałeś być w konkretnym miejscu, żeby twoi koledzy mnie sprawdzili. Byłem, czekałem, i nic. Pewnie nawet nie masz kolegów. Chciałem konkretny termin przyjazdu nad Sosnówkę i też spękałeś i zacząłeś coś mętnie tłumaczyć o czempionach i niebieskich nickach na 3, 6 ,9 500 miesięcy. Więc jakim cudem dochodzisz do wniosku, że ktoś się ciebie boi??? Z Błędnym też się umawiałeś tak, że w końcu do niczego nie doszło bo coś tam, coś tam. Ze Smofem nie doszło, bo coś tam, coś tam. Idę, nie chce mi się czytać twojego tchórzliwego ściemniania.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznę od Najfajniejszych na forum. -Kusza -Frida -Smof i Kotka -Silena -Pewna Jest jeszcze parę osób Najgorsze to -Błędny -Tabasco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w grze komputerowej toczyłeś te walki obsrańcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazales byc w konkretnym miejscu, zeby twoi koledzy mogli sprawdzic czy istnieje? Ze masz kolegow mysliwych i policjantow w kazdym wiekszym miescie???? Co ty p********z, juz sam nie pamietasz, jakie glupoty tu wypisujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generał Ciastek
Jeszcze jedno. Cytaty Wilku kiedy niby wymiękłem? Nie znajdziesz nic takiego. Sam się dopytywałem o namiary na te g*******e jezioro. Tobie jak naplują w twarz, to sobie tłumaczysz, że właśnie ich zniszczyłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, opowiedz lepiej, jak spotkanie z zarządem kafe. Byłeś z nim umówiony, chyba w grudniu. Sam tu o tym pisałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burku chowany na wiejskim podworku po chuj Sie pucujesz pazdziezu....jestes kundlem co strach gownem wciska malcem robiony palcem pyta odkryta na obciagarce Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'O PRZPERASZAM NIE WIEDZIALEM ZE JESTES KOBIETOM' bita kur/wo, naucz się pisać po po polsku. sr/am ci na mordę, wilcza dziw/ko. won pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wiadome. Tylko pojawiło się na temacie su/czysko Tabasco i już ktoś z pomarańczy ciśnie Wilka :D Co ty się dziewczyno zakochałaś? Nie widzisz, że większość cię tu nie lubi? Może znajda się pojedyncze jednostki, które powiedzą o tobie coś miłego, ale to i tak pewnie ty lub twoje zaje/bane projekty 🖐️ Niszczysz swoją płytką osobą to forum. Mącisz i kręcisz. Na arce nie chcieli? Spadaj w podskokach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Jakie to prawdziwe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy temat- Największy tchórz na ERO! Pierwsze miejsce,tytuł super tchórza, medal, puchar, dyplom i wieczna niesława- wszystko dla wilka. Vivat wilk- tchórz nad tchórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X A ty to niby nie jesteś tchórzem ubliżając komuś z pomarańczy :D? To bardzo w stylu tabasco ;) Wylogować się i z pomarańczy pokazywać swoje prawdziwe oblicze. bledny jeszcze ujdzie ;) Ale ta fałszywa morda tabasco działa mi na nerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kobieta ociekająca sexem Nie jestes Tworca Tematu wiec nie masz uprawnien do decydowania kto jest a kto nie mile widziany:) Tyle w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabasko to taka typowa wieśniara. nie raz się zdarzyło, że czytałem jej wypowiedzi i byłem pewien, że już kiedyś ktoś użył podobnego lub takiego samego zdania jak ona. Oczywiście zdanie musi być zabawne, ciekawe lub w jakikolwiek sposób intrygujące no i oczywiście 'kradzione' z innego wątku ;) Mało książek czyta to i słownictwo ubogie więc łazi po tematach i później podpisuję się pod czyimiś słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie tabasco to forum byłoby lepsze 🖐️ Reszta mi nie przeszkadza. Nawet naja, choć często jest irytujący, da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Generał Ciastek Wszystkie namiary dostales dwa szybkie terminy tak ze nawet nie musiales odczekiwac 3 miesiecy przed walka chodzac w nicku i avatarze miales dac tylko slowo honoru ze bedziesz chodzil 6 miesiecy powalce ite kilka dni przed walka. I jedynym powodem twojej odmowy bylo to ze nie bedziesz przyjmowal na 6 miesiecy w wypadku przegranej walki stalego nicka i avatara a to mialabyc moja nagroda i sposobem na zlamanie potegi chamow na ERO. Kazdy normalny facet wysmieje cie za taki powod odmowy walki:) Wiec sie juz nie kompromituj Ciastek. Nie bij piany bo kazdy facet widzi ze jestes Tchorzem i znalazles pretekst zeby nie przyjechac:) Ale nie zaburzaj tego Tematu masz mi cos do powiedzenia przyjdz na WPNK 10.03.2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się zawsze wydawało, że wszyscy tak za tą tabasco latają a tu się okazuję, że większość jest tego samego zdania co ja :D Głupia, natrętna baba i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xxxxxxxxxxxxxxx Hahaha no dokładnie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mucha , nie chlej od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mucha, nie mucha, beret ma nieźle zryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przez muchy wpisy wszyscy zaczeli mieć bekę z Ciotek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś mi się wierzyć nie chce, że od dziś wpadło tu nagle 7 osób w odstępach +/- 2minut i każda z tych osób dzielnie broni tabasco ;) Oczywiście, że ta frustratka nie da się sprowokować skoro sama siebie broni z pomarańczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciotki lubia byc w centrum uwagi, tak zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×