Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najgorsi na erotycznym

Polecane posty

@gość dziś Wilk nie szuka przyjaciol:) Po prostu stwierdzilem ze szkoda mi tych ludzi ktorzy trafiaja na WPNK i sa narazeni na chamskie ataki a ja czuje sie za nich odpowiedzialny. A nie jestesm wstanie zaproponowac im nic ponad solidarne ignorowanie chamskich trolli. Wiec normalne zycie Tematu przenosze na prywatne forum na ERO WPNK pozostanie jako blog i punkt rekrutacyjny na prywatna WPNK bo co jakis czas pojawia sie tutaj ciekawa i wartosciowa osoba. Wiec tak na koniec szkoda mi ze konczy sie na ERO pewna Epoka mysle ze Ty to tez dostrzegasz. Mysle ze coraz wieksza ilosc Tworcow Tematow pojdzie albo droga Cynika zupelnego znikniecia albo moja. A moglo byc inaczej ERO moglo byc tworcze i roznorodne tylko kulturalni zamiast solidarnie walczyc o nie naciskajac na przyjecie przez Redakcje zasad zapisanych w Prawie Wilka na ERO ktore w wiekszosci popieraja bo ja je tylko zebralem. Najpierw stosowali strategie unikania wobec chamskich trolli nie draznienia ich kokietowania czy nawet uwzgledniania w doborze osob na Tematy kogo akceptuaj trolle i w koncu zaczelo to ich tak uwierac ze odeszli z Cynikiem. Tak sie zawsze konczy ustepowanie chamstwu czy proby dogadywania sie z nim. Takie jest wyjasnienie obecnego zachowania Wilka. Ale nie bede wam zaburzal tego Tematu bo za duzo chamskich trolli za mna ciagnie. Wszedlem na niego z ciekawosci a pozniej jak zobaczylem ze Koke jest oskarzany przez Devianta o pedofilie uznalem ze cos napisze i pomoge ustalic kto kryje sie za tym nickiem bo moim zdaniem jest to odrzucona przez Koke kobieta. Myslalem po sprawie z Grota Nestle &Magda78 ze juz zostaly przekroczone wszelkie granice chamstwa i podlosci na ERO ale to oskarzenie o pedofilie to juz naprawde dno dna. A najgorsza jest biernosc Redakcji przeciez taka osoba powinna byc natychmiast banowana po IP bezterminowo a tu zero reakcji. Mi normalne uczestnictwo na ERO przestalo juz sprawiac przyjemnosc i mysle ze nie jestem w tym odosobniony dlatego mysle ze coraz wiecej osob bedzie szlo droga albo Cynika albo moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolf deviant to nie kobieta Deviant zauważył nowy avek nieogryzek Nazwał go porcelanowym Kobita by tak nie pisała To jakiś chory hüj W stylu Przemka czy innego debilnego trolla z ogólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Przeczytaj moje wypowiedzi z wczoraj pokaz jakiemus swojemu kumplowi bo zakladam ze jestes kobieta te 2 tytuly tematow ktore zalozyl Deviant a sama zobaczysz co ci powie kumpel:)? Stawiam flaszke Sliwowicy Lackiej ze podbnie jak Ja stwierdzi ze to musi byc kobieta zpowowdow ktore opisalem w swoich wczorajszych wpisach. Ja juz uciekam z tego Tematu bo ciagne za soba za duzo chamskich trolli. Jestem u siebie ale tam sa speficzne zasady miedzy innymi wymog posiadania Nicka i Avatara wiec nie wiem czy beda ci odpowiadaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk wejdz na temay koke i poczytaj co pisal Oli.Tak kobieta nie pisze .Dzisiejszy wpis z godz 11 Twoje teoria sa warte jęb/nięcia/ o kant chooooooooja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Naprawde nie chce zaburzac tego tematu bo ciagne za soba trolli nie bede wiecej tutaj pisal:) Czytalem wszystko co napisal kobieta wystepujaca jako Deviant jakie zakladala Tematy. Swoja hipoteze ze to kobieta z uzasadniem szczegolowo przedstawilem wczoraj i podtrzymuje. Jak pisala do Oli musiala probowac pisac jak mezczyzna choc slabo jej to wychodzilo:) Ale prawde o sobie najlepiej odslonila dokonujac takiego a nie innego doboru tematow ktore zalozyla i w jaki sposob i co na nich pisala. Takiego doboru nie dokonalby zaden facet i nie pisal takich rzeczy w taki sposob:) Ale mozesz oczywiscie nie zgadzac sie z moja hipoteza po prostu pokaz dobor tych tematow i to co na nim pisala jakiemus kumplowi a moim zdaniem powie ci to samo co ja ze to kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle się off-top zrobił :O nie umiecie normalnie napisać na temat? według mnie najgorsi to: najszybszy i tabasco. Dodałabym jeszcze Wilka, ale ostatnio jakoś mi nawet nie przeszkadza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'popoechnę, nie dziękujciespioch.gif Myślisz, że upadnę pod mocą spojrzenia Twojego?' po co to podbijasz? zdurniałaś do reszty? sorry,musiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie lubię pewnej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co wam chodzi z Tabasko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a się zatwardzenie zrobiło z tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pchaaaaaamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabasco jest po prostu fałszywa. Sama siebie broni z pomarańczy jak i z pomarańczy ciśnie po innych. Ktoś tam pisał też o tym jak ubogie jest jej słownictwo i musi podkradać coś co napisał już ktoś inny ;D Ot cała tabasco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wklej jakiś tekst który podkradła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ktoś tam pisał też o tym jak ubogie jest jej słownictwo i musi podkradać coś co napisał już ktoś inny ;D" xx Niech ten ktoś wklei tekst ;) Ja np osobiście raz spotkałam się z czymś podobnym. Ale jeszcze mnie nie powaliło, żeby teraz szperać po całym forum i szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu mucha pisze :-o co ta idiotka jeszcze nie wymyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jprd co ty masz z tą muchą? :O nie to nie ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ktoś tekst o pewnej usunął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się z pomarańczy bronisz Muszko? Większych bredni niż twoje nikt nie jest w stanie wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byś się zdziwiła jakbym napisała z niebieskiego :O Ale niech Ci będzie mogę pisać na konto muchy :D Wybacz muszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ktoś to ma łykać? ja p***********e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej żeby łykali teksty pustej tabasco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o k***a jebłem:D a avatary tez wam kradnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabasco znów atakuje z pomarańczy. Dla niepoznaki nawet przebrała się za mężczyznę :D brawo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos ci sie we lbie pojjeeeballlo ze wszedzie te tabasco widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zniszczyl was ktos moze wczoraj?Moze zniszczyl nawet cale zycie co?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16.03 :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie smiej sie gosciu bo amstaf czy tam nowy plus wilk i duch cie zniszcza Uwazaj!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×