Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

kinius uswiadom biednego puszysciaka co to jest bdm?? "bardzo duza mamusia"??? zluzuj gumke i nie podciagaj stringow pod szyje lubie cie wprowadzasz element co prawda przewidywalnej i prostej w obsludze, ale jednak maloletniej mlodosci tylko, ze pozostaniesz przy onanizmie przez czas dlugi, a teraz odpal te szara komoreczke jedynaczke i zgadnij dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabula....sam pomysl przedstawienia teorii tunelow czasoprzestrzennych, bo nie jest to typowy s-f... choc widac, ze produkcja amerykanska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poes:) tak Bogiem a prawda to mozna ci wszystko zarzucic,ale gruba??? toz ty szkieletor jestes :D:D poza tym masz za dlugie nogi :P:P:P normalnie bede musial sobie" dyzurny stoleczek "kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzac w zaciszu wlasnego pokoju, bez dozoru jakiegokolwiek, latwo byc chojrakiem... taka sama sytuacja w rzeczywistosci bylaby nie do pomyslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego?? to jest proste ktos kiedys cos napisal, mlody po studich tni byl itd npisl i juz, zero komentarzy, opisow itd bo przecirz autor wie co ma n mysli mlody zaliczyl pozycje w CV i poszedl pracowac dalej, tam gdzie placa i mozna sie wykazac przyszli kolejni , mlodzi i tani tak sie zaczyna ten cyrk :) to jak u mnie teoria jest wtedy, kiedy wszyscy , wszystko wiedza ale nic nie dziala praktyka wtedy , kiedy dziala, ale nikt nie wie dlaczego kafe laczy teorie z praktyka nic nie dziala i nikt nie wie dlaczego j tez tak mam :) calkiem poes jak twoje jacuzzi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa pffff oke :D chcialem tylko zauwazyc, ze nie ma jacuzii nie ma seksu :P:P:P musze wymoczyc tego starego mikrusa i nawet barchany nie pomoga :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie slowem kluczem jest "sprijden" moze jednak obejde sie bez stoleczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aż boję się powiedzieć, ale pogoda.... ładna :):):):) Interstellar nie miałem okazji, ale jestem bardzo ciekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka poes pisze o czyms czego nie rozumie. Stara zmienic swoj image byc intelektualna, ale jest juz za pozno bo to co wypisywala wczesniej sprawia ze ludzie widza ja jak Krzysio nadajaca sie jedynie do gang-bang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×