Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochana w kolezance z pracy, pomozecie? cz.2

Polecane posty

Gość Crazy75
Rebbecca.... tak mi przykro :-( Trzymaj sie jakos :-) Chcialabym Ci jakos pomoc ... tylko jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dZiewczyny za wsparcie, niestety muszę sama sobie z tym poradzić. Moze taki zimny kubeł na głowę był mi potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) Rebecca tego kwiatu to pół światu a trzy czwarte ..... warte.. Nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
w głębi serca nadal będziesz patrzyła czy to idzie ona czy ktoś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrodzona pewnie tak bedzie. Nie ma dnia żebym nie pomyślała o niej. Ciekawe czy ona zdaje sobie sprawę ze mogła tak komuś namieszać w głowie... A co u Ciebie, byłaś dzisiaj w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
może byłam, może nie... dziwne to uczucie, gdy zaczynamy interesować sie kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Widac ze wszystko chu.j i was i u mnie i u beznadziejki i u rebecci i u innaccessa u mnie tez dupa tragedia Mozambiku, ale musimy byc silni kochani.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Rebecca jak juz bedzie doopa totalna to przyjedź do mnie wychlamy moze szkockiej łychy..... Ps do tego mądrali co mysli ze mnie wkurzył , Ja wiem ze niunia sie bzyka ze swoim gachem no i co z tego, kazdy ma prawo sie bzykać dla zdrowotności niech sie bzyka, to normalne, dziwne jakby sie nie bzykała piekna kobita z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Alex a ze smutki duże to akwen do zatopienia tez musi byc spory. U ciebie wyczuwam ze cos sie jeszcze moze wydarzyć dobrego, wiec sie wstrzymajmy . ta denisr dziwne ze takiego ogra wzięła, pewnie mogłaby jakiegoś mistera angielskiego z piękna buźka i czteropakiem miec. Moze ma jakieś ukryte atuty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musicie wierzyć, że zwyczajnie się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
ja wiem, ze wszystko będzie po staremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy75
Witajcie :-) Slonca w sercu w ten pochmurny dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baha35
U mnie sloneczko.Podsylam dla Was promyczki zeby dodaly Wam ciepla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy75
Czesc Baha :-) Dzieki za slonko, bede go wypatrywac z utesknieniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNadzieja22222
witajcie w słoneczną sobotę :) u mnie coraz lepiej ;) ..... na razie - oswajanie bestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNadzieja22222
Wysłała mi 3 obrazkowe delfiny w wiadomości - co to znaczy wg Was ? x Tak myślałam jak na to odpowiedzieć, hehe, no i też chciałam coś fajnego podesłać, ale że mi akurat internet chodzi jak kaleka to kliknęłam niechcący strasznie głupią naklejkę ...uff, no zaraz się wytłumaczyłam i podesłałam coś miłego :) . Ale te delfiny to chyba chodzi o przyjaźń i opiekę, tak ? W każdym razie nic złego ... . Ona dobra jest - ja wolę słowa, a ona obrazki, ona myśli nad moimi, a ja nad jej :) taka zabawa .....:) :) x piękny mamy dzisiaj dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z UK
Alex79d - pracujesz w centrum Londynu? Może chciałabyś pogadać na żywo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jesyem jakaś nienormalna. Nie potrafię spojrzeć jej prosto w oczy gdy sie widzimy. Gapie sie zazwyczaj gdIes indziej, byle nie na nią. Raz wzięłam nawet na uspokojenie tabletkę żeby soe tak nie denerwować i dalej to samo. Chyba tak bardzo sie boje ze dostrzegę w jej oczach pogardę albo śmieszność. .jednoczesnie chce widzieć ja codziennie, rozmawiać, nie mówiąc juz o dotyku. Boże jak ja jej pragnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy75
Beznadziejka jak widac cos sie rusza... :-) Wczoraj rozmawialyscie, dzis macie kontakt suuuuper :-) Ciesze sie Twoja radoscia :-D x Rebbecca nie jestes nie normalna a najwyczajniej w swiecie Zakochana w osobie ktora slabo znasz i dlatego te ataki paniki z Twojej strony.. :-) Czasem mam odczucie, ze ta Twoja to jeden z tajemniczych gosci w naszym kramiku... zupelnie nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Czesc dziewczyny, Beznadziejka te deliny to znak ze ci sie odda i chce z tobą odpłynąć, zobacz delfin sie poddaje człowiekowi, działa na niego leczniczo, jest niezwykle cierpliwy i oddany, to super znak, Rebecca, jest nas dwie, nie jestes sama, mam taka samo Gości uk- hammersmith and fulham, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, delfiny to ze chce odplynac, a serce by oznaczalo, ze kocha. sloneczko, ze beznadzieja jest jej radoscia, a chmurka, ze chcialaby poszybowac z beznadzieja daleko. niezle jestescie w wymyslaniu bzdur :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zartujecie z tymi interpretacjami znaczkow i emot, ogarnicie sie naprawde, jak dzieci normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy75
Laski co tam u Was? normalnie jak na starym forum... Pepulek, Baha rower byl ? Beznadziejka usprawiedliwiona :-) Alex nie wycofuj sie, wywal to z siebie.... Rebbecca nie jestes sama.... Reszta milych Pan... ? Nic sie nie dzieje ? Ile mozna latac po sklepach :-) ? Mialam dzis dziwny sen pocalowala mnie moja kolezanka przez ktora sie tu znalazlam... Dziwne bo jestem znow z moja jedyna miloscia zycia.... Zaczyna mi bic, praktycznie nigdy nie pamietam swoich snow... Ale jak ona calowala...... Boze widzisz i nie grzmisz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann_87
mnie od 3 dni angina rozkłada wiec nie ma o czym opowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z UK
Alex79d - ja na Canary Wharf, w sumie nie tak daleko :) Długo już jesteś w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×