Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochana w kolezance z pracy, pomozecie? cz.2

Polecane posty

Gość BezNadzieja22222
rebecca12666 dziś no to jest "normalne" w tym przypadku :) zdenerwowanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNadzieja22222
dziękuję za wskazówki co do delfinów :) x gość dziś jak ktoś mi wysyła ni z tego ni z owego wiadomość zawierającą jedynie 3 identyczne symbole to znaczy, że coś chce mi przekazać ,,, x gościu, w jaki sposób komunikujesz swoje uczucia drugiej osobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Beznadzieja ile ja bym bała zeby mi niunia chociaz rekiny wysłała, te delfiny do dobry znak chociażby taki ze mysli o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNadzieja22222
Tak, ona wiedziała, jak mi zająć weekend ....już w ogóle nie mogę się na niczym skupić. Dzisiaj cały czas miałam gdzieś oczy wlepione .... i ciągle mnie pytają "halo, o czym myślisz". x dobranoc, śpijcie dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Innaccess Lura ma urlop w Ameryce miesiac siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z UK
Alex79d - ja tez juz 9 lat - ale ten czas leci! Daj znać jakbyś chciała na jakieś piwko nad Tamiza wyskoczyć ;) Cześć dziewczyny :) znacie jakieś fajne filmy o miłości miedzy kobietami? Mnie się bardzo podobały Imagine Me & You (Gry weselne) i Loving Annabelle. Lost & Delirious (Zagubione) tez dobry ale smutny. Miłej niedzieli wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosonoga Wiedzma
Wybaczcie, ze sie nie odzywam, ale pracuje praktycznie od rana do wieczora, a poza tym komputer mi sie psuje i niebawem chyba nie bede miala juz z Wami kontaktu bo nie stac mnie niestety na naprawe. Mam strasznego dola i jestem przemeczona, ale staram sie nie poddawac. Pozdrawiam, milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) Cześć Wszystkim . Gość z UK fajny jest jeszcze film pt . Nie potrafie inaczej . Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a we mnie żadna nie jest zakochana albo nie daje po sie poznać i z***biście dobrze się z tym ukrywa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile chciałabyś/chciałbyś zeby w tobie było zakochanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale musicie przyznać, że to trochę przerąbane, kiedy jest w Tobie zakochana osoba, której nie chcesz... Co byście zrobili w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie uczuciowe jest takie skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Do gościa z UK, spoko możemy pójść keidys na piwo, moze na dwa albo az padniemy bo ja lubie chlapnąć, Innaccess my raczej pod drugiej stronie barykady my kochamy a one nas nie Bosonogą znalazłaś prace? To super gratuluje Czesc pepek, Baha i reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosonoga Wiedzma
Tak, za 500zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie nie bala, Alex jest dla mnie zbyt meska. nie na darmo podobaja mi sie kobiety, nie szukam mezczyzny w spodnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
Hejka. I co jutro od nowa wypatrywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
do wszystkich i do samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Rebbecus moze i ja bym sie w Tobie zakochała i by sie skończyły nasze rozterki, do gościa wcale nie jestem męska, bynajmniej sie nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem tak wyposzczona ze zgodziła bym nawet na kobiete gdyby i seks zaproponowała oby była ładna i dobra w te klocki :} ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alex, moze sie tak nie czujesz, ale tak sie zachowujesz, tak sie wypowiadasz, tak reagujesz, takie masz zainteresowania, itp. juz kiedys o tym pisalam. to moje zdanie, nie musisz sie z nim zgadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Zmieniłam cos w swoim wyglądzie w ten weekend, ciekawe czy moja bejbe zauważy, ślepy by zauważył, hehehehe, ciesze sie ze ja jutro zobaczę, nawet sama mysl ze bedzie koło mnie sprawia ze ciesze sie jak dzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×