Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochana w kolezance z pracy, pomozecie? cz.2

Polecane posty

Gość Baha35
Jak jedna osoba kocha a druga nie to maja zupełnie inne oczekiwania.Jedna dba,zabiega,martwi się bo kocha,Druga pomoc przyjmuje bo lubi tą pierwsza,nie chce jej zranić,odrzucić bo docenia to co ta pierwsza robi I na tym etapie drogi sie rozmijaja.Bo pierwsza oczekuje kroku dalej a jak go nie ma to szaleje,ze tyle dala z siebie,czuje sie oszukana,wykorzystana A druga zwyczajnie nigdy nie mowila,ze kocha i nie posuwała sie dalej:(Zatrzymala ta znajomośc na etapie przyjacielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy75
Powiem Ci tak Baha.... nadmiernym rozpieszczaniem, itp.. można ten obiekt zagłaskać na śmierć... Wiem co mówię.... nawet jak jest uczucie, to co za dużo to nie zdrowo... Przerabiałam to w swoim życiu i nie życzę tego nikomu.. A w Twojej sytuacji,... jest jeszcze gorzej, ehh... Kurcze ciężko jest znaleźć inne rozwiązanie niż całkowite odizolowanie... Jak tego nie zrobisz a mówię z własnego doświadczenie nie opędzisz się,... niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skoro zgaduj zgadula nie na Twoje nerwy to widocznie Ci nie zależało. O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baha35
Zostalam wlasnie zaglaskana.Niestety nie kocham.Moglabym sie przyjaznic ale wiem,ze tym tylko krzywdze druga osobe i choc fajnie dostawac pomarancze,drozdzowki i inne frykasy,nie tylko rzeczy ale i uczucia to wiem,ze najrozsadniej jest po prostu to odciac,Mysle ze to fair z mojej strony ale z drugiej uwazane jest to za niefajne,krzywdzace. Nie chce tego ciągnąć.Nie chce nikogo wykorzystywac.Tyle,ze niektorzy sami,z wlasnej woli,staja sie wykorzystywani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNadzieja22222
Alex, a propos tego ",czemu ze zwykła kolezanka chodzę se na lancz jak Białymstokiem a z niunia tak wszystko od doopy strony ", to dokładnie to samo mnie wkurza - ona jest taka przyjazna i otwarta, uwielbia towarzystwo i pamięam jak się ucieszyła, że przyjedziemy, kiedyś gdy jeszcze było "normalnie" i sama chciała przyjechac, aż coś się wydarzyło ... i nie wiem co ..z innymi chodzi, nawet tymi , z którymi wiem, że niezbyt przepada - ale oni mogą się cieszyc jej towarzystwem, a mi nawet nie odpowie na zaproszenie. Ostatnio jak jej jeszcze wspomniałam o moim zaproszeniu to zabrzmiałam jabym błagałą na kolanach .... jak żebrak jakiś. x Twoja Lady D jest prawnikiem, więc ukrywanie emocji musi miec na pewno wyuczone. ...o tym warto pamiętac. Niektórzy w tym są naprawdę perfekcyjni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadzieja z tego co pamietam ta twoja mieszka daleko od ciebie. Gdyby sie okazało ze ona tez chętna to jak by to było logistycznie do zrobienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leczcie sie ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Ja to sie przy niej zachowuje jak idiotka czasem, a przy innych dźwięcznych tryskam humorem, chciaz jak cos palne to niunia sie zawsze śmieje dobra robaczki ode spac, wszystko sie nam ułoży znacznie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baha35
https://www.youtube.com/watch?v=z9OGfBGOCpk#t=12 Zostawiam Wam cos co zawsze wprowadza mnie w nastroj wyciszenia,spokoju,milosci Bo kochac mozna na wiele sposobow.Czasami sie kocha ale jest juz za pozno bo tej osoby juz nie ma obok Ale jest tam,w niebie.Patrzy sie i usmiecha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) baha bez kitu właśnie z biegania wrociłam i tej piosenki słuchalam :) dobranoc Alex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baha35
Pepuszku to jakas telepatia;)Dyszka byla?:P Ja po takim nocnym bieganiu nie zasnelabym do rana.Bieganie bardzo pobudza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) 8 pewnie było może ciut mniej . Ja też tak mam że po wysiłku fizycznym spać nie mogę jestem pełna energii i wigoru:) no ale po 2 nieprzespanych nocach to pewnie zasnę jak zabita :) tylko pewnie książkę wezmę do lapy i uderze w kime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) nie wiem baha jak ale mozesz jeszcze kilka wrzucić bo narazie wyslalas 2 które mam na telefonie może jeszcze jakaś będę miała hehe . Dobrej nocy Ci życzę trzym sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baha35
Za oknem zimno brr ale wstac trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy75
Czesc Wam :-) u mnie przynajmniej piekne slonce jak na razie... Milego dnia Wam zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNadzieja22222
Ciepłego i Słonecznego Dzionka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNadzieja22222
hehe, dzisiaj ją złapałam i zagadałam , bidulka już się przemogła i nie uciekła :) no to chyba żeśmy z 15 słów wymieniły w sumie, obiecałam jej niespodziankę, a potem znowu myknęła ,.... A za parę minut jeszzcze mi mail przysłała, niby służbowy :) chyba się cieszyła, tak czuję ... hehe, ....będzie dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy75
Tak trzymaj Beznadziejka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę soe beznadziejko i kciuki trzymam, żeby się udało. Kurcze, żeby nam wszystkim sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) no to beznadzieja działaj działaj :) też trzymam kciuki :) bosonoga jak u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawiecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
Witam. Jestem dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy75
Jak Wam dzien minal ? Bosonoga i co z Ta robota? Baha trzeba ogrzac atmosfere bo straszny ziab tu u Ciebie :-P Dzis bylo slonce, deszcz, gradobicie i znowu slonce.... :-) Beznadziejka byl jeszcze jakis kontakt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Cześć laski u mnie nic nowego, niunia miała dzis wolne, Beznadziejka chyba ci serce łomotało w piersi na jej widok co? Ja tez tak mam, co to sie dzieje z człowiekiem, jak wejdę do biura i moja niunie widze to autentycznie czuje ze mi sie mózg wyłącza i pikawa ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
jaka to była sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak Alex
Denisce pewnie też serce łomocze jak się kocha ze swoim facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym shrekoweynem, chyba jak oczy zamkniete ma caly czas a myslami jest gdzieś indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×