Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
Piękna, wykształcona,młoda kobieta, mądre i fajne dziecko, ukochany przy boku. Dziwcie się że zazdroszczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat sie zawiesil czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piękna, wykształcona,młoda kobieta, mądre i fajne dziecko, ukochany przy boku. Dziwcie się że zazdroszczą? xxxxxxxxxxxxxx Nie wiem jak wyglądają,bo nie byłam na jej fb,więc akurat wyglądu nie zazdroszczę bo go nie znam.Natomiast z tym ukochanym przy boku bym nie przesadzała,bo jakis czas temu pisała tu na kafe,ze ją zdradza za granicą i na wet w BN nie zadzwonił,więc akurat tego jej nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajcie linka do jej fb autorka juz sie zmyla i juz zadnych zaswiadczen wysylac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa troche przycichnie i zalozy nowy adres email ,nowy nick i nowy temat by wyslac cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zablokowała fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysyłajcie ona i tak to wszystko potem sprzedaje w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piękna, wykształcona,młoda kobieta, mądre i fajne dziecko, ukochany przy boku. Dziwcie się że zazdroszczą?\ x Mająca wyrok eksmisyjny, nie mająca pracy i utrzymująca się z zasiłków i tego co wyżebrze na różnych forach karmiąc naiwnych ckliwymi historyjkami. Urzekła mnie ta historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wszystko juz wyslala!Tobie ma wysłać100 razy czy jak???? Ja wszystko widzialam ,a ze ty nie bo nie zadalas sobie tego trudu,to siedz cicho i nie wymyslaj juz.Siedzisz tu ,albo przeczesujesz portale w poszukiwaniu falszu ze strony autorki a potem zmyslasz,bo sobie cos uroilas albo ci sie zdaje Taka zazdrosc z ciebie bije ze az zal:-oMusisz byc bardzo nieszczesliwa kobieta.Co do zawartosc***aczki dla malej toja pisalam.I tak .wysle to wszystko.Zereszta nie twoja sprawa.Gdzie ty masz sumienie?zeby tak upokarzac te dziewczyne?a zdrady zdarzaja sie wszedzie,skad wiesz ze twoj (jesli go wogole masz)nie obraca kogos na boku?no dasz se palec uciac?to uwazaj bo stracisz wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej konkubent to faktycznie szlachta,która nie pracuje,skoro ona z zasilku placi jego alimenty:O p/i/z/d/a nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe jesteście. Wasza zazdrość aż bije po oczach. Że dziewczyna po wypadku, bez grosza dostanie kaszę i kostki rosołową to was boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna skończyła polonistykę,studia czyli starała się i kształciła.Nie od dziś wiadomo że ciężko z pracą po tym kierunku to raz,dwa jak się jest schorowanym to na czarno praca zostaje.A co cię tak interesuje skąd wzieła dawno temu 30 tys na remont?hahaha typowa durna zawistna kura domowa:D Hau,hau nie szczekaj już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie na swoich konkubentow, długi i dzieci. Po co tu się wtrącacie? im więcej piszecie tym większy szacunek mam i współczucie do autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenie z dyskontu?Badziewne jak to okreslasz?Nie,wszystko kupilam w dobrym Dunskim sklepie.A ciuszki dla malej w firmowym dla dzieci.Jednak co toma za znaczenie?juz musialas szybko mi dokopac ze to "nagorszy badziew z dyskontu"bo ty twoim dzieciom bys tego nie kupila.No nie kupisz bo cie nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:34 ta dziewczyna gdyby chciala to by pracowala i jej konkubent też.Przestańcie już pierdzielić jaka to ona biedna,bo rzygać już tym można.Padło tu kilka linków do tematów,które pokazują,ze oboje od lat nie imali się żadnej pracy tylko zasiłki i żebranie na forach.Do tego kombinowali jak obniżyć alimenty na jego corkę z pierwszego małżeństwa,zeby mieć więcej dla siebie.Frajer narobil dzieciaków a do pracy nie chciało mu się iść .Autorka w innym topiku oczerniała jego żonę,ze jest psychiczna i bierze psychotropy,a wychodzi na jaw,że sama ma depresję i bierze leki,poza tym też handlowala nimi.Karma wrócila Aniu,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko z Danii,nie zwracaj uwagi na te sfrustrowane idiotki,co to tylkolepiej się poczują jak kogoś zgnojąi mu dokopią .Noprzecież one nie mają innego życia.Cały dzień w necie,zaniedbane,nudne kury domowe z dlugami.Choć zdrowe to nie pracują.Jest tu takich kilka.Tyle kłamstw co one tu wymyśliły to głowa mała:-o Autorka jest śliczną filigranową,wykształconą kobietą ale bardzo chorą,widziałam wszystkie papiery!!!!a te zapuszczone pustaki zgryźliwe skrzętnie tego nie widzą,bo tak lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mirinda bez gazu dziś A wiecie co jest najgorsze?ze jak kiedys jakas osoba bedzie naprawde potrzebowac pomocy,to przez takie jak autorka nikt nie pomozesmutas.gif x dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:36 a ktos jej kazał iść na taki kierunek?Trzeba miec nie po kolei w glowie,zeby kształcić się w kierunku po,którym nie bedzie się mialo co do gara włożyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz sikać w stare majty z zazdrości,że tak ją śledzisz:D Boże ...kto tu siedzi???Idź przypilnuj swojego chłopa bo może zamiast pracować obściskuje gdzieś w ukryciu zadbane fajne uśmiechnięte,kobiety:D Może poucz się trochę,skończ studia nawet zaocznie i wtedy poczujesz się lepiej.Choć wątpię,bo masz umysł gołębia dachowego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytałaś deklu jeden,dlaczego ma eksmisję?czy za trudne co?to poczytaj jeszcze raz jak to za trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne jesteście hejterki jadące po autorce.Przedstawiła wszystkie dokumenty z pieczątkami!Choć co niektóre tu ślepe widać,bo NIE WIDZĄ PIECZĄTEK!\ Jak wysłała po raz drugi to juz zobaczyły,ale pewnie podrobione.Dziewczyna podała swoje imię i nazwisko a nawet zapraszała do siebie.Czemu nie pojedziesz nie sprawdzisz jedna zdrugą jak to TAKA OSZUSTKA! Bo nie miałabyś odwagi jej w oczy spojrzeć zahukana kuro ze wsi(nie obrażając wsi i jej mieszkańców:classic_cool:)a już wynocha robić porządki świąteczne i kibel posprzątać a nie afery kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwne kury kafeteryjne dalej szczekają bo szlag je trafia ,ze tamta je nabrała:D hau hau suczki:D albo to też naciągaczki i są wściekłe bo rozszyfrowałyśmy jedną z nich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola mama Madzi
Aniu nie wiele mogę Ci pomóc:(ale mam rower po córce wogóle nie zniszczony,oraz bardzo dużo ubranek niektóre jak nowe,córcia wyrosła szybko.Mam pytanie,czy przydało by ci się to?bo tak wysylać to nie wiem?Pisałam na twojego maila,ale coś nie dochodzi.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu detektywów, łomatko! :D Nie posrajcie się czasem. Autorko nie zwracaj uwagi na te zdziry, tu jeżdżą po wszystkich, zobacz co robią z tematami o Noxelii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,to specialność kafeteryjnych pustych,zapuszczonych bab.:D Śledzenie wszędzie gdzie się da i dorabianie swoich teorii. Nic nowego.Nawet na to uwagi nie zwracam.Wiem że Ania jest uczciwa,tylko wszystko jej się posypało w momencie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam z autorką i nawet zaprosiła mnie do siebie.Kiedyś może ją odwiedzę,bo to daleko.Chciała tylko kilka produktów na święta,prosila...bo naprawdę ma ciężką sytuację.Dziewczyna sama kiedyś pomagała.Więc co wam do tego że ktoś chce jej pomóc?martwicie się że komuś ubędzie bo wyśle jej trochę żywności?Kto nie chce nie wysyła-proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale wściekła nie jestem,że wysyłam jej paczkę.Chyba ciebie skręca i żal by było komuś takiemu jak ty coś dać,niewdzięcznico.Mam nadzieję że córeczka Ani się ucieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty krowo z Danii,wyslalas jej ta paczke,ulzylo ci?to przestan ujadac,kazdy ma swoje zdanie ,nie wszyscy musza miec takie jak ty.siejesz ferment ,szczekasz,plujesz bo ktos ma inne zdanie niz ty. idz meliski sie napij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo te co tu tak jadą po autorce,mają 1 super dzieci(w rzeczywistości niegrzeczne bachory) 2 kasę na wszystko(w rzeczywistości kupują przecenione jedzenie w dyskontach) 3.jedzą tylko ekologiczne rzeczy:D(w rzeczywistości kupują dzieciom zupki chińskie najtańsze za 80 gr ) 4.mają zawsze posprzątane(choć w domu brud i smród) 5mają świetnych mężów,partnerów(choć w rzeczywistości albo go nie mają,albo trafił się byle jaki) Net wszystko przyjmie,więc radzę czytać to co piszą te idiotki z przymróżeniem oka,albo wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×