Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
Tylko ten moment trwa trochę długo bo od 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:16 no i co,ze zaprosiła cię do siebie?Jaki to dowód na to,że nie jest oszustką?Pojedziesz napijecie się kawy i co?I jak wyniuchasz,że nie jest naciągaczką?Zacznie ci ryczeć i użalać sie nad swoim losem a tobie serduszko zmięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego wy rozliczacie ludzi z ich pieniędzy .Przecież to ich wolna wola komuś pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tylko przedstawiamy prawdziwa autorkę ze jest naciagaczką i oszustką autorko skoro nie masz nic do ukrycia to dlaczego załozylas sobie nowy nick i poczte? zeby zdobyc nowa tozsamosc bo tamta się spaliła? jestes oszustką i naciagaczką nie chce się pracowac bo szlachta nie musi,wystarczy wymyszac zasilki i jałmuznę tu na forach a potem siedzisz cały dzien w necie i co lepsze to opychasz a wy sie dziwicie skad niepełnosprawna niezdolna do pracy polonistka ma 30 tys na remont, na 2 samochody i zeby utrzymywac konkubenta nieroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu rozlicza ludzi z kasy?Jesli juz to rozliczamy autorke z jej perfidnego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opanujcie sie baby co tu jest do zazdrosci jak daje rade ze zebrze ze w kazdym temacie pisze cos inneinn.wyksztalcona kobieta nie siedzi n a glupiej kafeteri i nie prosi o pomoc .jestescie naiwne na maksa.tez bylam bez pracy mam 4 dzieci nigdy nie prosilam o pomoc nikogo znalazlam prace daje rade sama i z tego jestem dumna a ona nie daje rady wiec nie ma co zazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 15.16 ma racje i przestancie juz jej bronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal nie rozumiem co wam do tego ze ktos kobiecie wyśle paczkę makaronu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta co jej broni i wyzywa kulturalnie piszacych tu ludzi to sama autorka lub podobna jej osoba to jedna osoba cały czas pisze teksty w stylu szmata blerwa itd jak tylko kots napisze cokolwiek innego niz poklaski dla naciągaczki. cały zas te same teksty odwiedziłam autorkę rozmawialam z autorką ma wspaniała coreczke zazdroscicie jej meza itd... tiaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,, cały zas te same teksty odwiedziłam autorkę rozmawialam z autorką ma wspaniała coreczke zazdroscicie jej meza itd..." każdy jej zazdrości męża, którego nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:38 też to zauważyłam.Do tego jeszcze teksty,ze bawimy się w detektywów i,że wszystkie jestesmy zaniedbane,grube,bez pracy i mężowie nas zdradzają:D mnie się wydaje,że jest własnie na odwrót.Te,które łyknęły historyjkę Anny,to kobiety naiwne,zahukane,siedzące w domu i śledzące na bieżąco ukrytą prawdę i inne tego typu programy.Do takiego sortu najłatwiej trafić,skruszyć ich serce i wziąć je na litość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nieprawda. bo niektore z tych tekstow pisalam ja, a autorka na pewno nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bagno, bagno, bagno. 3 osoby najezdzaja na autorke (dwie intensywnie, jedna skokowo) obronczyn autorki jest bardzo duzo, tylko pisza czesto po jednym poscie, rekordzistka 8. (dla porownania jedna z atakujacych ponad sto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najsmieszniejsza jest ta lala z Danii, co to kupila marne slodycze i pani zgrywa :D Niunia musi kible w Danii szorowac ale za to podniesie sobie samoocene :D Uwielbiam patrzec jak kretynki sa r/u/c/h/a/n/e przez taka cwana koze jak owa Ania :D Ubaw po pachy :D Na pomocnych umilklo jak na razie. Zreszta one tez daja sie kroic cwaniarom jak male dzieci. Non stop tam jakies "aferki" wybuchaja :D Ot, naiwne fujary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka postowwyzej-zabawne, uwazasz,ze odwiedzajac autorke ktos nie bedzie w stanie sprawdzic poziomu jej zycia,ale ty przez internet juz jestes w stanie wyniuchc, ze naciagczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając tę dyskusję można dojść do przerażających wniosków na temat poziomu IQ kafeterianek, niestety. Sprawdzanie wiarygodności przed udzieleniem pomocy (banalnie proste dla osoby nie mającej problemów ze znalezieniem czegoś w sieci) jest traktowane jako pseudodetyktywistyczna działalność mająca na celu knucie. Oskarżenia stawiane są przez osoby, które jednocześnie snują swoje fantazje na temat autorek postów demaskujących autorkę. Wisienką na torcie jest ostatni post, którego autorce wydaje się że wie kto ile napisał postów. Mam nadzieję, że autorem większości postów w tym temacie jest jeden troll. W przeciwnym razie wnioski muszą być smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od sześciu lat nie poszła do pracy nawet gdy była zdrowa(teraz też jest ale naiwnośc niektórych jest przeogromna) a dla porównania niejedna dziewczyna tu na kafe, została zwyzywana od nierobów bo chciała być z dzieckiem w domu do 3 roku życia.Pomagajcie Ani,nikt wam nie broni,tylko zastanówcie się czy przypadkiem nie ma bardziej potrzebujących od tej szemranej pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, widzę, że frydis wróciła;) To rpawda, ze ma córke, że skończyła polonistykę i ma problem z nerką. Nie wiem jednak co o tym myśleć, bo prawdą jest też to, że ojciec dziecka to patologiczny leń:O freydis mieszkała z nim w okropnych warunkach i na orum się chwaliła jak to go utrzymuje i że na fajki wydają mimo, że mało mają. To znaczy przechwalała się jaką to ma wspaniałą rodzinę bez ciepłej wody, że wydają na papierosy i jak się chce to się da:O Oczywiscie jeszcze na piwko też starczało. Nigdy bym jej wtedy nie pomogła, ale potem przyszła na forum i pisała, że ma bardzo trudną sytuację i rozstała się z nim. A teraz sama nie wiem? Pomogłabym, ale na pewno nie temu facetowi, który jak się potem okazało nie chciał rpacować tylko złopać piwsko i jeszcze wyzywać tą całą Freydis, no ale jak to ona pisała najwazniejsze, ze rodzina razem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kilka postowwyzej-zabawne, uwazasz,ze odwiedzajac autorke ktos nie bedzie w stanie sprawdzic poziomu jej zycia,ale ty przez internet juz jestes w stanie wyniuchc, ze naciagczka xxxx No to slucham jak ty to sprawdzisz?Przypuśćmy,ze jestes u niej w mieszkaniu-ona na wierzchu ma oczywiście wszystkie możliwe leki jakie tylko znajdzie w apteczce,będzie chodziła zgięta w pół z bólu nerki ,jednocześnie symulując niedowład kończyn.Zacznie skamleć,że sa w ciężkiej sytuacji,będzie chlipać trzymając chusteczkę w ręce.Jej konkubent dzieciorob i nierób,alimenciarz za dychę swoją kwestięma opanowaną do perfekcji i tak cie obydwoje zmanipulują,ze co miesiąc bedziesz im wysyłac paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie ktos napisze tu swoje zale jaka to ja jestem biedna itd mma dziecko mialam wypadek a wy wszystko łykacie i wysyłacie dary prezenty itd bo pociagnaeła was na serce na dziecko. a nawet nie zadacie sobie odrobiny trudu zeby sprawdzic czy to nei anciagaczka. ludzie ona pisała wczesniej pod innymi nickami ale zawsze jest rozpoznawana bo pewnych rzeczy się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
freydis czy możesz napisać czy wciąż jesteś z tym leniem, który cię zostawił z długami? czy masz kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpiszcie sobie freydis kafeteria forum to wam wyskoczy, ze dziewczyna pisze ze do jedzenia woli kupic mniej i chudnac w oczach ale zeby na fajki chociaz starczylo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w dalszym ciagu nie widze nic co przemawialoby przeciwko pomocy autorce. wrecz przeciwnie. co chwila dochodza nowe informacje o jej ciezkiej sytuacji finansowej, z partnerem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;37 boś głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie ale osób na rencie z powodu utraty zdrowia jest tysiace!! i jakos zyją. a ona jedna tu żebrze juz od lat. a czemu rente straciła? moze jej zabrali bo odkryli ze naciągała. z takim szarganym zdrowiem jak to ona pisała powinna miec rente jak nic! to czemu nie ma? bo zus odmowił? widocznie miał powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki sens zarobku czy cwaniactwa jest w tym ze autorka dostanie ryż czy konserwy turystyczne co pójdzie na rynek i to sprzeda.Bo o co chodzi wam z tym jej niby oszustwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko głupie kafeterianki utrzymują pasożyta. Gdyby nie wy- głupie naiwne istoty to autorka dawno do pracy by musiała iśc. A tak- same nauczyłyście nieroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:37 ktos kto ma ciężką sytuację nie wydaje czterech tysięcy na jedzenie i nie odkłada na wycieczki zagraniczne,nie ma dwóch aut i nie ma 30 tysięcy na remont.Nie płaci też alimentów za konkubenta nieroba bo szanowny pan tatus ma w doopie ,żeby iśc do pracy.I nie miala z nim widocznie tak źle skoro na jego polecenie chodzila po domu tylko w miniówie z gołymi dydlami przy dziecku bo jego to podniecało.Gdyby nie chciala z nim byc to pogoniłaby s/k/u/r/w/i/e/l/a z chałupy.Zal tylko tej małej,ale ich nie bo pasują do siebie jak ulał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciwko niej przemawia jej partner. Chcesz pomagac ludizom ktorzy wola fajki kupic niz wiecej jedzenia i sie tym chwala na forum? No to pomagaj. Nie bez powodu ona nie pisze juz z nicka freydis bo wie, ze jakby ludzie skojarzyli ja i poczytali co pisala to szybko by ja przegonili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×