Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
autorko a czemu napisalas tu w 1 poscie ze mieliscie z mezem wypadek a na pomocne mamy ze z konkubentem? czemu tu ludzi oklamujesz ze masz meza skoro nie masz? prosze bardzo jej wpis na pomocne mamy http://forum.gazeta.pl/forum/w,615,157082749,157082749,Blagam_o_pomoc_przed_Swietami_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a czemu napisalas tu w 1 poscie ze mieliscie z mezem wypadek a na pomocne mamy ze z konkubentem? czemu tu ludzi oklamujesz ze masz meza skoro nie masz? prosze bardzo jej wpis na pomocne mamy http://forum.gazeta.pl/forum/w,615,157082749,157082749,Blagam_o_pomoc_przed_Swietami_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty dalej swoje,ze ja z Danii jej marne slodycze wysylam i byle co.To chce cie uswiadomic po raz drugi bo cos ciezko do ciebie prawda dociera.Wszystko do paczki kupilam w markowym sklepie,dobrej jakosci bo zwyczajnie mnie stac Nie wiedzialam ze slodycze Lindt sa badziewne,musze sie do Polski wybrac i sprawdzic:)Choc jakby byly nawet z dyskontu to nic ci do tego.Pracuje w firmie meza,transport i logistyka wiec pudlo,ale ty wiesz lepiej przeciez.Co cie boli cos ze jej pomoge bo zasluzyla,a tobie nie?No nie bo ponoc masz same luksusy w domach,dzieckoma wszystko czego dusza zapragnie itp.to ciesz sie i obys tego nie tracila oraz zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytałam historyczne posty autorki z 2009 - 2010 roku. Dramat. Ma faceta nieroba i pijaka, ale jest fajnie, bo go kocha. Nie ma kasy, mało je, ale ma na fajki. Kasę z MOPSu ciągnie, bo należy się jej "jak psu zupa" - cytat. I mamy się od niej odczepić, bo jako rencistka jest też podatniczką. Naprawdę tacy ludzie żyją i mają czelność prosić innych (którym być może też się nie przelewa, a już na pewno kasa im nie spada z nieba) o pomoc? Ta kobieta albo jest patologiczną wyłudzaczką, albo ma jakieś schorzenie psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta ja juz widze jak ta z danii wysłala moze jeszcze z ameryki doslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i fajnie. Pomogłaś babie, aby miała na fajki i jej facetowi, żeby miał na piwo. Masz spełniony dobry uczynek, a autorka i jej partner zwijają się ze śmiechu. To już wiemy. Potrzebujesz coś jeszcze dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za różnica idiotko,czy to mąż z papierka czy nie.Ja ze zswoim facetem jestem już 8 lat,ślubu nie mamy na razie ale mowię o nim mój mąż.Więc skończ już się czepiać,bo jesteś zwyczajnie śmieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paniusiu z Danii, a czym zasłużyła? kłamaniem, że miała wypadek po świętach,a w tym czasie ,,udzielała porad o chudnięciu"? Mówieniem jak to od stycznia schudła 10 kg, kiedy w grudniu ważyła już 40 kg po diecie cud?:D Naiwne, ale powodzenia i masz rację,nic nikomu do tego, skoro lubisz marnować pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz ci napisze jej samozwancza obronczyni ze no i co z tego? ze rencistka,ze ma faceta pijaka i nieroba i do tego jeszcze zboczonego ze kaze jej nago chodzic przy dziecku. pomoc jej się nalzey jak psy micha. tak ci napisze patologiczna wyłudzaczka z postawa roszczeniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie i pomagam bo teraz mnie zwyczajnie stac.Wiem co to bieda i jak radosc ma sprawic ta paczka na swieta,to nic wam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha Freydis witaj
oszustko nasza chwaląca się tym jak to mops w uja robiłaś:D oj pislai ci ludzie, że cię sprawiedliwość jeszczwe dosięgnie:D a ty jak głupia cieszyłaś się, że oszukujesz i możesz fajki jarać w mieszkaniu z dzieckiem na kolanach. Który to już raz żebrasz? czwarty? a rente która miałaś dlaczego ci zabrono? Masz wciąż dozór z opieki? a wy idiotki pomagajcie utrzymywać nieroba, alkoholika jakim jest facet Freydis:D trzeba być idiota by pomagać kobiecie która wyśmiewała się z tych co płaca podatki, a ona bierze zasiłki oszukując i przyznaje sie, że ma nieroba i alkoholika, ale nie zostawi go bo to nie wypada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z Danii nie obraz się ale coś ty wysłała słodyczami człowiek nie żyje a i nie nie naje .Trzeba było porządne spożywcze zakupy zrobić. A słodycze do dodatek a ten tablet matko święta ale ze się ośmieszyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś widze ze obrazac to ty mozesz ale pod nickiem gosc a nie jako autorka bo od razu by ją wszyscy pogonili a tak to autoreczka taka grzeczna i kulturalna i bardzo dziekuje niech ci Bozia zdrowka da itd... tiaaaaaaaaa ale jak żółć wezbrze to z goscia wali od idiotek albo szmat jak tylko ją ktos rozszyfruje. a to za roznica idiotko skoro sama się tak nazywasz ze na tym forum piszesz ze mąż a na tamtym ze konkubetnt I TYLKO O TO CHODZI nie ma roznicy nie ma znaczenias papierek ze o to chodzi TYLKO O KŁAMSTWO KAPEWU??????? tu napisalas ze maz bo to lepiej brzmi a tam ze konkubent bo wiedzialas juz ze wrazie czego trzeba papaiery okazac wiec klamac juz tam nie moglas. oj kłamczucha z ciebie az wióry lecąąąąąąąą!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu w Danii jest lepiej,bo jak matka nie moze pracowac z powodu zdrowia,to dostaje pieniadze od panstwa a mieszkanie ma placone tez.jak nie ma pieniedzy na leki to ma za darmo az sytuacja jej sie polepszy.i oze normalnie zyc.a o pomocy od ludzi nie wspomne,to jest norma i nikt tak nikogo nie obraza ani niw wyciaga jakichs brudow jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przeczytaj jeszcze raz dokładnie. Autorka sama wyjaśniła z tym mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze do paczki wlozylam jak juz sie tak czepiace sporo produktow spozywczych i sporo kosmetykow i chemii,wiec sie nie martw o to.tylko czesc wymienilam a ty wszystko krytykujesz.tablet,to tak zle?mam go wyrzucic jak jest dobry ?bo mamy nowy?no po co,niech mala korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tu w Danii jest lepiej,bo jak matka nie moze pracowac z powodu zdrowia... x Ty nadal chyba nie rozumiesz, że autorka ma zupełnie inny problem niż zdrowie. Ale tak już chyba pozostanie :). Sama o sobie pisze, że fajki ważniejsze są od jedzenia, sama swojego faceta nazywa "nierobem" i sama przyznaje się, że codziennie musi mieć na piwo dla niego. Jesli uważasz, że państwo ma obowiązek pomagać w utrzymaniu takich osób to się chyba z koniem na łby pozamieniałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dla Ani jest tez specjalna paczuszka z kosmetykami i takie tam ale to tajemnica.wiec o co wam znow chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie madre to ,- a wiesz coo - wypi /er/dal/aj y tad !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W danii nikt nie wstrzyma pomocy dlatego ze ktos pali albo kupi klika piw w sklepie i sobie wypije przy grillu.Polska to jednak jeszcze zasciankowy kraj pelen zawisci co kto ma .Ania jest niezdolna do pracy,wiec nie pisz bzdur dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbujecie prowadzić dyskusję z jakąś cymbalicą, która nie widzi różnicy pomiędzy codziennym piciem piwa, a kimś kto wypije "przy grillu" ;). Nie marnujcie swojego czasu, niech panienka jeszcze raz powtórzy co wysłała w paczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zlosc tobie nie pojde:DLadny masz slownik nie ma co.Bylam dzis w ogrodzie i sasiadka tez przyniesie sporo rzeczy i wyslemy.pracuje w dobrych delikatesach i tam szef nadwyzki zywnosci wyrzuca albo rozdaje sa one zdlugim jeszcze terminem.dla malej Johana sporo ubran ma ,calkiem nowe wiec ciesze sie ze jej pomozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obraz polskiej patologi...żal mi was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na zlosc tobie nie pojdesmiech.gif Ladny masz slownik nie ma co.Bylam dzis w ogrodzie i sasiadka tez przyniesie sporo rzeczy i wyslemy.pracuje w dobrych delikatesach i tam szef nadwyzki zywnosci wyrzuca albo rozdaje sa one zdlugim jeszcze terminem.dla malej Johana sporo ubran ma ,calkiem nowe wiec ciesze sie ze jej pomozemy x Super. Skoro autorka otrzyma tak olbrzymią pomoc z Danii to może odwołałaby swoją prośbę o pomoc (tu i na emamach)? Potrzebujących jest wielu, może pozwoliłaby innym skorzystać z pomocy innych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej biedny konkubencik chory i musi dobrze zjeść,a autorka wp*****la śmieci.On jej nie kocha i zdradza ale będą razem bo ania zawsze będzie miała się do kogo odezwać:O ja prdl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam pomóc, ale jeśli ktoś pisze, ze musi oszczędzać na jedzeniu, głodzi się bo facet musi mieć na piwo... to niestety, ale mnie nie nie stać na sponsorowanie alkoholików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge wiedziec ile nie ktorzy maja z was lat tak z ciekawosci pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja też się pokuszę o podsumowanie całości. Na początku ruszyło mnie, pomyślałam spróbuję pomóc, tylko jakoś nie mogłam przyjąć argumentu o braku pracy, jak przed sprawdzianami kompetencji jest tyle dzieci na korepetycje. Dzisiaj usiadłam napisać, że pomogę, a tu tyle stron, że chwila zeszła zanim przebrnęłam. Nie było łatwo bo autorka wątku przez ostatnie lata miała nicki: Freydis , mawronka , Przegralam swoje zycie:( ., kunickiego i maile menja@buziaczek.pl , mawronka@buziaczek.pl ; freydis86@tlen.pl ; annajankowska11@op.pl . Prowadziła bloga i podstronę na powiedz.to . Jak już przebrnęłam, to dla mnie obraz jest taki: Do 2012 nie pracowała, bo miała rentę ( aż się zdziwiła propozycją pracy, no bo jak ?? przecież ma rentę :-) ) . W tym czasie na necie prosiła o jedzenie, ubrania. Siedziała w domu, pisała jak to po kuchni chodzi półnago na prośbę konkubenta, prowadziła bloga, na blogu opisy jak piła i imprezowała. Życie nastolatki. Właściwie tyle na temat pani, bo poza aktywnością w necie pracą się nie zbrukała. A nie... zmieniła mieszkanie z małego bez ciepłej wody i łazienki na inne ( być może obecne). W domu z nią siedział konkubent alkoholik, który kiedyś zostawił swoją zonę z noworodkiem ( w 2009 roku miał już jedną córkę roczną z bohaterką wątku, którą poznał po 5 latach od zostawienia żony. Miał też z eks- żoną 7 letną córkę. )Matematyka prosta: 5 lat po odejściu od żony + 9 miesięcy ciąży + wiek rocznego dziecka dają prawie 7 lat. Facet też lekko sobie żyje, ucieka od odpowiedzialności, alimenty ma w nosie, ma problemy z alkoholem, dorywczo pracuje na budowach. Przez ten czas nie znalazł stałej pracy, wymyślił więc, że wystąpi do sądu o odebranie eks praw do dziecka z powodu jej choroby psychicznej ( a ciężko nie wpaść w takową jak się po porodzie zostaje samemu). Dziadkowie wg. tego planu mieli stworzyć rodzinę zastępczą i dostawać kasę na pierworodną córkę pana, jemu odpadłyby alimenty, a i z rodziny zastępczej może by coś się im od dziadków dostało. Nawet prawnika wziął. Niestety nie został opisany finał owej historii i nie wiemy, czy udało się pozbyć alimentów poprzez założenie rodziny zastępczej dziecku, którym się nie interesował ( nawet nie wiedział, ze w szpitalu jest, ludzie mu powiedzieli). Bohaterka opowieści udzielała się na wątku odnoście taniego żywienia, tam napisała, ze jej rodzice mają kurki, ogródek i ona ma dzięki temu dostęp do zdrowej żywności. Także jakieś wsparcie jest. Moim zdaniem, tu nie ma rokowań na to, że oni się ogarną. Facet nie potrafi od tylu lat nawet jednej rodziny utrzymać, zamiast skupić się na pracy to każe bohaterce wątku paradować półnago, bo to go kręci. A sam z papieroskiem i alkoholem beztrosko się nakręca. Żadne nie dojrzało do rodzicielstwa, życia. Nie widzę perspektyw ani chęci na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×