Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
napisałaś"cały poziom OBROŃCZYŃ autorki"nie obrończyni tylko obrończyń czyli wszystkich którzy jej bronią ,tępa blerwo! Ty nawet pisać logicznie i ze zrozumieniem nie potrafisz,albo nie wiesz w jakim kontekście używasz znaczenia niektórych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy Wy na prawdenie macie co robic, tylko szukac dziury w calym?nie dalas? wiec po co macisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś napisałaś"cały poziom OBROŃCZYŃ autorki"nie obrończyni tylko obrończyń czyli wszystkich którzy jej bronią ,tępa blerwo! Ty nawet pisać logicznie i ze zrozumieniem nie potrafisz,albo nie wiesz w jakim kontekście używasz znaczenia niektórych słów. x Trzeba Ci naprawdę tłumaczyć, że użycie liczby mnogiej rzeczownika nie oznacza określenia "wszystkich" przedmiotów (lub osób)? Jeśli nie wiesz, że wystarczą dwa takie przedmioty (lub dwie takie osoby), aby użyć liczby mnogiej to proponuję powrót do szkoły podstawowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom intelektualny "obrończyń" autorki przeraża. Jakość słownictwa także. Przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria ci odpowiada
Tak szanowna użytkowniczko,możemy pani odpisać z jakiego IP pisze autorka i czy zmienia niki oraz czy nie oszukuje:)Prosimy tylko o napisanie do nas maila z taką prośbą,a my niezwłocznie pani odpowiemy:) Pozdrawiam.Zarząd Kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie autorkę listu. Też jest mi ciężko i pieniędzmi się nie podzielę. Ale może podaj adres meilowy, to może coś dla dziecka znajdę. A 7 lat to rozmiar 134 ? Życzę powodzenia, jeżeli naprawdę jesteście w takiej sytuacji. A w ZUS to się odwołaj koniecznie i walcz o rentę, póki nie możesz pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natomiast poziom umysłowy i intelektualny superdetektywek,które wszystko demaskują i wiedzą lepiej,przypomina mi poziom tępych plastic fantastik,albo zazdrosnych zapuszczonych kur domowych dla których "zrobienie aferki"to jedyna rozrywka w ich nędznym życiu:-o Jaki poziom szczekających oskarżycielek,taki obrończyń jednych,dwóch i wielu ,Zresztą..co ja ci będę tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeden śle w ciemno, drugi sprawdzi, żeby nie dać się zrobić w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdolę, oskarża kogoś o bycie "pseudodetektywem" dlatego, że znalazł profil autorki na FB, a sama dopisuje jej życiorys (i wygląd) nie wiedząc zupełnie NIC o niej. DNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, byc może oni są naprawdę w takiej ciężkiej sytuacji, różnie w życiu bywa. A te oskarżycielskie i wulgarne komentarze są po prostu prymitywne i wstrętne. Ciekawe kto je pisze. Czy na pewno ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka tematu to ta kulturystka z FB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem która to ale też ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to wszystko wyglada wlasnie bardzo wiarygodnie. chocby zawod autorki. jak na poczatku wspomniala ze jest polonistka i pomoze w pisaniu prac lub udzieli korepetycji to szczekalyscie, a pozniej wyszlo ze to prawda. i nadal szczekacie. zreszta nie tylko to, po prostu wierze autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże,ludzie:(Widać z tych postów że autorka wpadła w biedę.Dodatkowo taka sytuacja zdrowotna,a wy co robicie???? Tak wam ubędzie jak wyślecie kilka używanych rzeczy które byście wyrzuciły do kontenera?albo paczkę makaronu,czekoladę itp? Czy wy macie odrobinę empatii ja się pytam?????Jakieś śledztwa jej męża itp???No chore. Dziewczyna widać że się miota i jest w ciężkiej sytuacji,nie chce już nawet pieniędzy i zaprasza do swojego domu!!!! Jesteście obrzydliwe:-o nie chcesz nie pomagaj,ale przestań knuć i oczerniać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś autorka tematu to ta kulturystka z FB? x Nie, żaden z podanych tu linków nie jest prawidłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Boga kocham pomógłbym tej biednej kobiecie, ale jestem przed 10 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to chory kraj:(Miałam kiedyś wszystko............jeden dzień i to straciłam.....pomocy znikąd:(Dlugo by pisać,rozumiem autorkę.Do rodziny szkoda czasami się zwracać.Wiem co to głód i nikomu tego nie życzę.Dziś jest już trochę lepiej,ale wciąż spłacam długi.Wolę jednej osobie niepotrzebnie pomóc niż ominąć głodnego.Nie daję nikomu kasy,ale jak mogę żywność i ubrania to na ile mnie stać.Nie życzę wam biedy,głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że jest tylu potrzebujących, że nie należy pomagać tam, gdzie są wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać,że się pogubiła i jeszcze brak pracy,zszargane zdrowie długi za czynsz:(leki nawet sprzedawała swoje by zarobić.Ja bym też pomogła,pomogę ale po 1-wszym bo na własnej skórze znam taką sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wątpliwości nie pomagaj,chcesz pomóc to pomóż.Proste.Dziewczyna nawet zapraszała do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś chce sprzedać swoje leki, bo nie ma na chleb to nie podbija ceny tych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w tygodniu jedziemy grupą 6 osób w okolice dworca w naszym mieście gdzie są bezdomni.Rozdajemy to co przez tydzień udało nam się uzbierać w okolicznych sklepach,domach i od dobrych ludzi.Niektórzy z tych bezdomnych to:dziennikarz,pani po filologii,strażak i inni.Tak i tacy ludzie tam są i co?Państwo ma ich w du/pie bo zachorowali,stracili pracę itp.Nie wymieniam tych co tam są z powodu alkoholu,ale to nie zawsze patologia.Na podstawie tych historii można by książkę napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazła się kryształowo,uczciwa! Może potrzebowała na czynsz,a cena kogoś zadowalała.Wy jesteście zawsze takie porządne i uczciwe,jasne.A copowiesz na sprzedaż przez fejsa super sukienki raz ubranej,nawet zdjęcie było a przyszła popruta szmata!~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w co ta sukienka była ubrana?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radość dziecka z czekolady bezcenna.mnie nie ubędzie,obejdę się. dla mnie autorka jest wiarygodna i bardzo zdesperowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie,te paniusie tu węszące i widzące wszędzie oszustwo,same sądzą wg siebie.Takie właśnie potrafią oszukiwać npprzez fejsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No właśnie,te paniusie tu węszące i widzące wszędzie oszustwo,same sądzą wg siebie.Takie właśnie potrafią oszukiwać npprzez fejsa. hahaha wygrałaś lokówkę za najgłupszy tekst dziś na kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to taka ruda dziewczyna wkreconych wlosach, piekna dziewczyna... a noga sie kazdemu moze powinac... Boze, kiedy ona leki sprzedawala w 1012 wtedy jeszcze bylo ok, sprzedawalabo chciala zarobic, tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, autorka w wypadku straciła też ciuchy?Bo ten rozmiar xs to zdaje sie,ze nosiła już przed kraksą?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba was robi w bambuko a wy mało co się nie zesracie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×